Toto je fanfiction, která se pravděpodobně vyvine v příběh lásky dvou mužů (tedy příběh homosexuálního vztahu). Pokud takové příběhy nemáte rádi, nečtěte tento!

Koridory (5/7)

28. ledna 2011 v 22:19 | GrayLady |  Koridory (druhá část série)
A/N: Tak je tu nečekaně rychle další část a to znamená, že se pomalu, ale jistě blížíme ke konci druhé části série. Přeju příjemné čtení a opravdu moooc se těším na vaše komentáře! Vy, mí drazí komentátoři, jste jeden z hlavních důvodů, proč tuto povídku píšu


KORIDORY - část pátá
(ze Severusova pohledu)

Severus měl zase jednou dobrou náladu. Byla pravda, že s Potterovou přítomností se jeho nálady střídaly jako na houpacím koni, ale tahle by mu snad měla nějakou tu dobu vydržet. Ani by nevěřil, že se tolik obává toho, že by Potter mohl být jeho magický spolubojovník, přesto ho výrazná úleva, která se objevila, když se jejich kouzla nesloučila, přiměla dokonce smát se.
Potter zůstal ležet na místě, na které ho odhodila magická vlna, a opatrně si Severuse prohlížel. Nejspíše se obával o jeho duševní zdraví. Musel to pro něj být opravdu šok - vidět svého odporného učitele smát se dvakrát v jednom dni. Severusovi však vůbec nezáleželo na tom, co si o něm někdo jako Potter myslí. Hlavní je, že ten nečekaný výbuch spratka za jeho drzost důkladně potrestal. Možná dokonce lépe, než mohl Severus doufat.
"Co se stalo?" promluvil mladík, jakmile zřejmě usoudil, že je Severus dostatečně způsobilý.
"Naše kouzla se nesloučila," oznámil prostě Mistr lektvarů a musel si dávat velký pozor, aby se při vyslovení té věty nezačal usmívat.
"A to by snad měla?" vyzvídal nechápavě Potter, zatímco se pomalu zvedal z matrace.
"Ne, to by rozhodně neměla," odpověděl Severus a byl ze srdce rád, že to může říct.
Potter se poškrabal na hlavě.
"A proč jsme to tedy dělali?"
"Abychom si ověřili, že naše kouzla nejsou kompatibilní."
"Aha," pronesl Nebelvír, ale tvářil se stále stejně zmateně. Pak se nejistě zeptal:
"Budeme dělat ještě nějaké takové experimenty?"
Patrně opravdu ztratil všechny iluze, které o zdravém rozumu Severuse měl. Muž se tomu ani příliš nedivil, on sám už dávno nevěřil, že by byl duševní zdravý. Konec konců s jeho způsobem života mohl být jedině rád, že neskončil ještě hůř.
Místo odpovědi se na mladíka jen zamračil, a pak řekl:
"Měli bychom se přesunout ven. Potřebujeme cvičit v terénu."
"Teď?" zeptal se udiveně Potter.
"Ne, Pottere," zavrčel ironicky Severus, "za týden."
Když se Nebelvír stále nehýbal a jen ho nejistě pozoroval, zakřičel:
"Jistěže teď!" a mladík se kvapem rozběhl ke dveřím.
"Dobře, dobře," mumlal si cestou k nim, "není třeba křičet."
Mistr lektvarů zatím stál na místě a zhluboka dýchal. Přece nemůže být tak těžké spolupracovat s jedním Nebelvírem, ujišťoval se. A to ani, když je tím Nebelvírem Potter.
---------------------------
Venku zůstali až do pozdního odpoledne. Byli oba natolik zaujatí tréninkem, že si ani jeden z nich na oběd nevzpomněl. Přestože to Severus nedával najevo, byl opět příjemně překvapený Potterovými schopnosti. Stále mu dělalo problém považovat mladého Nebelvíra za vycvičeného bojovníka místo za nezkušeného studenta.
Nejdříve bojovali proti sobě, ale tentokrát za přirozených podmínek. Potter byl v takovém stylu boje výrazně lepší než v klasickém souboji, a tak bylo vítězství pro Severuse mnohem větší výzvou. Bitva skončila až po dvou hodinách těžkého boje mladíkovou prohrou.
Po krátkém odpočinku a podrobném rozebrání právě ukončeného soupeření, se Severus rozhodnul dát Potterovi lekce v plížení.
"Řekni mi, jaká jsou dvě základní pravidla úspěšného špeha," poručil Nebelvírovi dříve, než se vydali do lesa, ale ve skutečnosti neočekával správnou odpověď. Špehování a plížení byly spíše zmijozelské schopnosti.
Potter se poškrábal na hlavě. Zvyk, který začínal Severuse neskutečně rozčilovat.
"Nesmí být vidět," začal mladík a Mistr lektvarů vyčkávavě naklonil hlavu, "a nesmí být slyšet?"
Překvapivě správnou odpověď Nebelvír samozřejmě pokazil zvednutou intonací na konci věty.
"A to se mě ptáš, nebo mi to říkáš?"
"Říkám," zamumlal mrzutě a pravou nohou kopnul do nejbližšího trsu trávy.
Severus se zamračil.
"Pottere, jestliže budeš pokračovat v takovém dětinském chování, žádné lekce v utajení nebudou."
"Tak se ke mně jako k dítěti nechovej," odseknul mladík drze.
"V tom případě jsme se dostali do kruhu," poznamenal Severus, "a já rozhodně nebudu ten, který z něj první vykročí."
"Cože?"
"Zjednodušeně řečeno," povzdechnul si Mistr lektvarů, "nejdříve ty změníš své chování, a pak možná já změním to své."
"Ale…" začal protestovat mladík, avšak rychle zmlknul.
Starší muž tázavě zvednul obočí. Potter si jen povzdechnul a zakroutil hlavou.
"Velmi dobře," řekl tedy Severus, "tvá odpověď byla v podstatě správná. Naučím tě tedy několik kouzel, která ti pomohou v tichosti."
Nebelvír se v jeho slovech tvářil docela nadšeně, a tak Snape zlomyslně dodal:
"Nejdříve je však potřeba dokázat se pohybovat dostatečně dobře bez nich."
Vydali se tedy do lesa a ten zatracený kluk Severuse opět překvapil. Nepohyboval se sice zdaleka tak tiše jako bývalý špion, ale rozhodně bylo potřeba pečlivě poslouchat, abyste jeho kroky slyšeli. Starší muž se myšlenkami vrátil do doby jejich společného útěku. Tenkrát tomu nevěnoval pozornost, ale byla pravda, že ani jednou za celou tu dobu, necítil potřebu Pottera napomínat, aby se pohyboval tišeji. Opravdu pochyboval, že právě tohle by někdo z řádu jejich hrdinu naučil, a tak byl velmi zvědavý, kde Nebelvír takovou znalost získal.
Po pár metrech cesty ukázal mladíkovi několik užitečných kouzel, a pak se pomalu vydali zpět do hradu. Domluvili se (nebo lépe řečeno, Severus přikázal), že se znovu sejdou po večeři, aby se dohodli na stanovení nějakého pevného časového rozvrhu.
Mistr lektvarů zamířil zpět do sklepení a cestou si užíval příjemné ticho, které ho obklopovalo. Byl rozhodnutý nechat si v rozvrhu každý den alespoň několik hodin bez Pottera. Mladíkova přítomnost byla velmi vyčerpávající.
-------------------------------
Po horké sprše a vydatném obědě se pustil do své oblíbené činnosti - vaření lektvarů. Žádný lektvar nebyl sice právě potřebný, ale takové veritaserum se přece během války mohlo hodit vždycky, nebo ne? A tak si ve své laboratoři systematicky vyrovnal všechny potřebné věci, pečlivě si připravil přísady a pustil se do práce na lektvaru, který pro mnohé výrobce představoval výzvu, avšak pro něj byl jen příjemným zpestřením.
Z práce ho vytrhlo až klidné klepání na dveře. Rychlý pohled na hodiny mu připomněl, že je čas na domluvenou schůzku s Potterem. Mladík musel použít svůj často zanedbávaný mozek, když ho napadlo přijít za ním sem.
"Pojď dál, Pottere," zavolal a pokračoval v míchání vroucího lektvaru.
"Jak jsi věděl, že jsem to já?" zeptal se Nebelvír, jakmile otevřel dveře.
"Neznám nikoho jiného, kdo by mě obtěžoval přes letní prázdniny," zkonstatoval Severus.
K jeho překvapení se na to mladík jen usmál a zeptal se:
"Mám přijít později?"
"To není nutné. Za pár vteřin to v každém případě musím nechat odstát."
"Ok," řekl Potter, ale dál postával mezi dveřmi.
"Nicméně můžeš jít dovnitř a zavřít za sebou dveře," doporučil mu Snape a zdálo se, že se mladík v jeho slovech trochu červená.
Jakmile Severus zchladil a odstavil kotlík s lektvarem, vydali se společně do jeho soukromých místností. Tentokrát pokynul Potterovi ke křeslům před krbem, která on sám málokdy používal.
"Chceš něco k pití?" zeptal se, protože si plánoval dát čaj.
Nebelvír na něj chvíli překvapeně pomrkával a chvíli před tím, než s ním Severus ztratil trpělivost, ze sebe vypravil:
"Ech, tak, třeba čaj."
To Mistrovi lektvarů přišlo opravdu vhod. Popravdě nebyl příliš ochotný shánět Potterovi něco extra.
Jakmile se oba s horkými šálky v rukou usadili naproti sobě, promluvil:
"Považuji za nejvhodnější sestavit časový rozvrh z činností, o kterých si myslíme, že jsou podstatné. Potom bude mít každý z nás dobrou představu o tom, kolik volného času mu zbývá."
Protože nechtěl Pottera hned ze začátku provokovat, úmyslně vynechal jakékoliv poznámky o tom, že tímto způsobem bude mladík přesně vědět, kolik času stráví nečinným poflakováním.
"Máš jakékoliv návrhy?" zeptal se čistě ze zdvořilosti.
"No," začal Nebelvír, "chtěl bych do něj určitě zařadit vše, co jsme dělali dneska. Tím myslím ten souboj a plížení. Zdá se mi to hodně užitečné. A možná nějaké strategie a společný boj proti figurínám?"
Dobře, takový návrh vypadal nečekaně inteligentně.
"Ty dokážeš vyčarovat bojové figuríny?" otázal se Severus na to, co ho překvapilo nejvíce. On sám takové figuríny vyčarovat uměl, ale ty jeho nepředstavovaly téměř žádnou výzvu.
Potter si trochu netrpělivě poposednul na židli a nervózně se zasmál:
"O tom dost pochybuju. Ale Komnata Nejvyšší potřeby je umí výborně."
Ach ano, došlo Mistrovi lektvarů, ta místnost se zdála velice užitečná. Nahlas jen řekl:
"Zdá se, že tu svou hlavu dokážeš také používat."
Mladík se usmál od ucha k uchu a usrknul si čaje. Pak se zašklebil a přidal si do šálku několik kostek cukru. Severusovi mělo být hned jasné, že někdo jako Potter, nedokáže ocenit kvalitní silný černý čaj.
Na časovém rozvrhu jednotlivých činností se dohodli stejně rychle. Rozdělily si je na dva dny - jeden den byl po snídani určen pro souboj mezi sebou a po večeři pro lekce v plížení; druhý den byl po snídani určen pro společný boj proti figurínám a po večeři pro plánování strategií. Zbytek dne, tedy velkou část odpoledne, měli mít každý sám pro sebe.
---------------------------------
Příštích několik týdnů vše šlapalo jako na drátku. Společný boj proti figurínám se sice občas změnil v boj mezi sebou a Severus někdy během lekcí v plížení ztrácel nervy, ale vzhledem k tomu, jaká historie mezi nimi byla, se každý pokrok dal považovat za obrovský úspěch.
Jediné v čem Potter absolutně propadal, byly strategie. Naštěstí byl překvapivě ochotný naslouchat Severusovým radám, a tak tyto večery nekončily úplnou pohromou. Mistr lektvarů se několikrát přistihl, že si rozhovor s mladým Nebelvírem dokonce užívá.
Někdy se jejich společné diskuse stávaly více zahřáté a oni se dostávali k tématům, které přímo nesouviseli s přípravou na boj. Díky tomu měl Severus příležitost zjistit, že Potter má velmi zralý pohled na válku a svou vlastní pozici v centru celého dění. A tak pomalu začínal mladíka vnímat jako svého rovnocenného, i když možná trochu méně inteligentního, partnera.
Přibližně v polovině srpna se v jednom z koridorů potkal s Albusem. Neviděl se s ním od posledního hromadného setkání, na kterém byl oznámen blížící se útok, a tak se zajímal, jestli ho ředitel vyhledal úmyslně.
"Dobré odpoledne, Severusi," pozdravil ho starý kouzelník radostně.
"Tobě taky, Albusi," zdvořile zareagoval, "Něco mi potřebuješ?"
"Ale kdepak, kdepak," pochechtával se ředitel, "Copak si nemůžu pouze chtít popovídat s mým dlouholetým přítelem?"
Mistr lektvarů si povzdechnul. Opravdu nechápal, proč ten zatracený strejc neustále trvá na tom, že má právo nazývat ho přítelem.
"Co chceš, Albusi?" zabručel tedy.
Tentokrát si povzdechnul starý muž.
"S tebou to nikdy nebylo snadné, Severusi."
"A?" popoháněl ho drze Snape. Právě měl za sebou těžký souboj s Potterem, který poprvé málem prohrál. Už se nemohl dočkat, až si vleze pod horkou sprchu.
"Vidím, že vypadáš trochu opotřebovaně?" snažil se "nenápadně" vyzvídat ředitel.
Severus se ještě v zrcadle neviděl, ale byl si jistý, že slovo "opotřebovaně" je pro popis jeho stavu příliš mírné. Mohl se však utěšovat tím, že Potter je na tom určitě hůř.
"Cvičili jsme s Potterem souboj," připustil jen proto, aby měl ředitele, co nejdříve z krku.
"Ach tak," řekl Albus a v očích se mu zatřpytily hvězdičky, "Spolupracujete tedy zatím bez jakýchkoliv komplikací?"
"Nejsme magičtí spolubojovníci, Albusi," ihned odpověděl Severus, protože mu bylo jasné, kam tím starý kouzelník míří. Ten si ho chvíli zkoumavě prohlížel, a pak prohlásil:
"Nepamatuji si, že bych něco takového říkal."
"To jsi ani nemusel. Přesně vím, kam tím vším míříš. A znovu opakuji: Potter není můj magický spolubojovník!"
"Jsi si tím jistý?" zeptal se konečně ředitel a tím téměř přiznal, že Severusův odhad byl správný.
"Připojil jsem svůj zrcadlový štít k Potterovu štítu a oni se nespojily," oznámil Mistr lektvarů povznešeně, "právě naopak - způsobily výbuch!"
"Ach tak," zopakoval klidně ředitel a promnul si vous.
"Ach tak?" zlobil se Severus, "Albusi, test zrcadlových štítů je nejspolehlivější ze všech testů magické kompatibility. Já a Potter nejsme magičtí spolubojovníci!"
"Severusi?" přerušil jeho běsnění Brumbál, "Vycházeli jste spolu tehdy dobře?"
"Ne."
"A vycházíte spolu dobře teď?"
"Ne."
Ředitel po jeho odpovědi přísně nadzvednul obočí a to donutilo Severuse přiznat:
"Dobře, možná spolu teď vycházíme o něco lépe."
"Víš, Severusi," řekl mu na to Albus, "magie je dokonce pro nás kouzelníky jednou velkou záhadou."
Starý muž se odmlčel a Mistr lektvarů měl opět nutkání popohnat ho pomocí "A?", ale tentokrát se ovládnul.
"Samotná magie," pokračoval ředitel nakonec, "kouzelníky nikdy do ničeho nenutí, pouze nám nabízí různé možnosti."
Tentokrát měl Severus nutkání zachovat se stejně jako Potter a říct: "Aha.", avšak právě spojení toho slova s tím konkrétním Nebelvírem způsobilo, že ho nepoužil.
"Ty a Harry máte mnoho možností - jak dohromady, tak každý zvlášť. A závisí jen na vás, které z nich využijete."
Mistr lektvarů pokyvoval a tvářil se, že tomu rozumí. Napadlo ho, jestli se Potter cítí stejně, když mluví s ním. A jak se potom cítí s Albusem?
"Tak tedy," radostně shrnul ředitel, "jsem moc rád, že jsem tě potkal, Severusi."
"Nápodobně, Albusi," slušně odpověděl mladší muž.

Ředitel školy už dávno zmizel za zatáčkou koridoru, ale Severus stále stál na stejném místě. Dávno zapomněl na sprchu, do které tolik spěchal. Stále přemýšlel nad podivnými slovy starého muže a vůbec se mu nelíbilo, jaké závěry mu z nich vycházely. On a Potter rozhodně nebyli magičtí spolubojovníci! 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jak hodnotíš tuto (pátou) kapitolu?

výborné 80.8% (21)
chvalitebné 11.5% (3)
dobré 3.8% (1)
dostatečné 0% (0)
nedostatečné ;-) 3.8% (1)

Komentáře

Zobrazit vše (2442)
Zobrazit starší komentáře

2401 Angelonix | E-mail | 24. srpna 2018 v 2:14 | Reagovat

PTHC FORUM

Largest bib CP Shortclip 2018 Only at near lone from Whip-round

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Practiced files 2000-2017SELL-OUT Unshared Gleaning Consumed 1201-1500 Files Start !!! UP !!!!!

Siberian Mouse Hoard

On Modelkids Dvd 1 - 44 Clandestine showing

Pine in attention to to Anal Series 1 - 25 Hush-hush showing !!!

https://qil.su/OYaoqM

Jack ketch crave seeking Pic Dvd 1 - 50 Thrown away impudent showing !!! ODD REPRESENTING SELF-GOVERNING !!!!!

2402 KennethHef | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 22:47 | Reagovat

wh0cd2133574 <a href=http://buyatenolol.us.org/>Buy Atenolol</a>

2403 KennethHef | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 3:20 | Reagovat

wh0cd2459702 <a href=http://cymbaltageneric.us.com/>cymbalta</a>

2404 KennethHef | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 4:35 | Reagovat

wh0cd2547564 <a href=http://stratteracheap.us.com/>generic for strattera</a>

2405 rosellaih69 | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 8:57 | Reagovat

Right-minded started new protrude:
http://bonita.web1.telrock.net

2406 KennethHef | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 20:02 | Reagovat

wh0cd2133574 <a href=http://lisinoprilbestprices.us.com/>Lisinopril</a>

2407 KennethHef | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 23:58 | Reagovat

wh0cd2368355 <a href=http://bupropion.us.org/>bupropion er</a>

2408 Miketycle | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 0:31 | Reagovat

Проститутки СПб
Изысканные проститутки Спб готовы подарить Вам часы неземного блаженства и удовольствия. Эти сладенькие кошечки способны довести Вас до такого потрясающего оргазма, который захочется испытывать снова и снова.

2409 KennethHef | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 1:31 | Reagovat

wh0cd2459702 <a href=http://methotrexate.us.org/>methotrexate sale</a>

2410 BrettFum | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 5:03 | Reagovat

wh0cd2368355 <a href=http://cymbaltageneric.us.com/>CYMBALTA</a>

2411 KennethHef | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 18:50 | Reagovat

wh0cd2133574 <a href=http://vardenafilmedicaid.us.org/>vardenafil</a>

2412 KennethHef | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 23:48 | Reagovat

wh0cd2459702 <a href=http://amoxicillinbestprices.us.com/>amoxicillin</a>

2413 KennethHef | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 1:03 | Reagovat

wh0cd2547564 <a href=http://buyatenolol.us.org/>Buy Atenolol</a>

2414 ThomasCruse | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 1:22 | Reagovat

PTHC FORUM

Clobber CP Shortclip 2018 Refined Garnering

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Rational files 2000-2017BUFFET Classy Amassment Damned 1201-1500 Files Vernissage !!! REACHABLE !!!!!

Siberian Mouse Garnering

Correct to the items that Modelkids Dvd 1 - 44 Restrictive showing

Also in behalf of Anal Series 1 - 25 Go-by !!!

On the side of Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!! SET AT TRANSFER !!!!!

2415 Nathanacure | E-mail | 29. srpna 2018 v 19:59 | Reagovat

PTHC FORUM

In the most appropriate accelerate up CP Shortclip 2018 Clannish Whip-round

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

http://l2u.su/q9d

l2u.su/q9d

Noachic files 2000-2017BANG INTO Putting on airs Stockpile Highest 1201-1500 Files Procure found showing

Siberian Mouse Assemblage

Pine in proffer Modelkids Dvd 1 - 44 In accessible showing

Pine in the repair of Anal Series 1 - 25 Vernissage !!!

Tingle in earnings Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!!

2416 KennethHef | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 15:49 | Reagovat

wh0cd2133574 <a href=http://albuterolcheapdelivery.us.com/>Albuterol</a>

2417 KennethHef | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 20:49 | Reagovat

wh0cd2459702 <a href=http://stratteracheap.us.com/>strattera</a>

2418 Charlesfum | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 22:55 | Reagovat

I want acquire a pair of shoes,but I don't know which webstore is greater.
Who can give me some recommend?

2419 Daviderolf | E-mail | Web | 1. září 2018 v 3:04 | Reagovat

<a href=https://razleton.com>куда лучше вложить</a> - куда вложить деньги от продажи квартиры, скрипты хайп проектов

2420 robertmf3 | E-mail | Web | 3. září 2018 v 1:21 | Reagovat

Started unusual cobweb stand out
http://sissyblog.twiclub.in/?leaf.brianna
erotic weight gain lesbian erotic books erotic exercise erotic japanese art free sex videos for free

2421 Isaacaffog | E-mail | Web | 4. září 2018 v 7:51 | Reagovat

Hello! <a href=http://onlinepharmacyhq.bid/>http://www.indiapharmacyonline.com/</a> beneficial site

2422 Content Spinning | E-mail | Web | 6. září 2018 v 15:24 | Reagovat

Le spinning de contenus rend réalisable le fait d'automatiser la génération textuels unique de manière aisée. cette astuce consiste à paraphraser du texte déjà existant, permettant de gagner du temps efficacement. Il existe plusieurs logiciels et outils de spinning mais aucun ne permet de réaliser du texte de bonne qualité sans perdre trop de temps. Avec Content-spinning. fr, vous pouvez enfin automatiser la réalisation de vos master-spins !

2423 RobertZoK | E-mail | Web | 7. září 2018 v 5:52 | Reagovat

<a href=https://www.casinotop.info/forums/usa-online-casinos/>american online casinos</a> - sports betting forums, big win videos.

2424 shannonbl2 | E-mail | Web | 7. září 2018 v 7:40 | Reagovat

My novel folio
http://cupid.dating.hotblog.top/?stage.trinity
  social media marketing adult classifieds sydney www no strings attached com serious relationship dating sites women seeking men for casual sex

2425 StephenWaync | E-mail | 8. září 2018 v 12:30 | Reagovat

prescription weight loss medication  https://www.smore.com/ewxsy-buy-qsymia-online-no-prescription  dianetics the modern science of mental health

2426 SergioBlaro | E-mail | 8. září 2018 v 14:55 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters ( AminoPure) http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

2427 nelliecp3 | E-mail | Web | 8. září 2018 v 21:12 | Reagovat

Started unusual cobweb predict
http://euro.dating.hotblog.top/?post.brianna
  men chat rooms marriage dating network meet local nz adult dating sites tranny hookups

2428 StephenWaync | E-mail | 9. září 2018 v 5:06 | Reagovat

penn medicine at rittenhouse  https://www.smore.com/ewxsy-buy-qsymia-online-no-prescription  healthcare jobs in north carolina

2429 StephenWaync | E-mail | 9. září 2018 v 10:41 | Reagovat

24 hour kaiser pharmacy  http://www.texpaste.com/n/bcuq3pc8  the center for health care services

2430 StephenWaync | E-mail | 10. září 2018 v 6:59 | Reagovat

what is the best penis enlargement pill  https://www.smore.com/ewxsy-buy-qsymia-online-no-prescription  what is a board certified doctor

2432 Investor | E-mail | 13. září 2018 v 14:23 | Reagovat

Mark Zuckerberg maybe interested in Viuly crypto currency:
https://www.google.com/search?q=viuly
If Viuly are integrated into facebook, the price of this crypto currency can grow hundreds of times.

2433 Lloydlek | E-mail | Web | 19. září 2018 v 6:03 | Reagovat

<a href=https://www.fbtracker.org/>hack fb account</a> - Hacking Facebook, how to hack facebook login and password fb

2434 pedrovx1 | E-mail | Web | Čtvrtek v 19:59 | Reagovat

My unruffled protrude:
http://angeline.forum.telrock.net

2435 Morrisintef | E-mail | Čtvrtek v 23:42 | Reagovat

Protandim NRF2 is 1 million times more powerful than any antioxidant and is the best anti-aging agent. http://tkflorida.lifevantage.com There are no such products in the world. Registration in the MLM project LifeVantage, to get the best prices for ALL products of the company and the maximum of income for you contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

2436 viagra without a doctor prescription | E-mail | Web | Pátek v 1:57 | Reagovat

digestion problems symptoms allergic reaction
<a href=http://www.viagrawithoutadoctor.org/#>viagra without doctor prescription</a>
hair growing shampoo asthma natural remedies
<a href="http://www.viagrawithoutadoctor.org/#">viagra without doctor prescription</a>

2437 Amateurfrunk | E-mail | Web | Pátek v 11:08 | Reagovat

schöne damen sind auf der suche nach daten <a href=http://fc.blogsexgratis.com>More info>>></a>

2438 AndrewGof | E-mail | Web | Neděle v 18:02 | Reagovat

http://micro-plastic.com/ 台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所!

2439 canadian pharmacies | E-mail | Web | Neděle v 22:18 | Reagovat

gastinal intestinal etiology of asthma
<a href=http://canadian-drugstore.us.org >online pharmacy</a>
is there a cure for arthritis asthma attack relief
<a href="http://canadian-drugstore.us.org">online pharmacy</a>

2440 Glennbrose | E-mail | Web | Pondělí v 5:18 | Reagovat

<a href=http://hydra18.biz/>hydra center</a> - tor hydra, как зайти на гидру

2441 SvetaTrob | E-mail | Web | Pondělí v 16:41 | Reagovat

Перевод презентаций на более чем 100 языков мира. Все ещё ищите кто сможет выполнить перевод профессионально? Обратитесь к нам! Мы делаем свою работу намного лучше многих российских бюро переводов, ведь мы - европейская компания! Высокое качество перевода - это наше преимущество перед другими бюро переводов.

<a href=https://sloovo.com/ru/biblioteka.php?type=perevod&category=osobennosti-perevoda&url=perevod-na-bashkirskij-jazyk-osobennosti>переводчик с башкирского языка на русский</a> и не только. Международная компания Sloovo LTD успешно существует на рынке не первый год. За это время компания превосходно зарекомендовала себя в сфере оказания лингвистических услуг во многих странах, как одна из тысяч компаний, оказывающих схожие услуги частным лицам, а также юридическим лицам и ИП. К нам обращаются снова и снова, рекомендуют международную компанию СЛООВО своим друзьям и знакомым.

Почитать более подробно, ознакомиться с ценами, отзывами можно по ссылке:  
<a href=https://sloovo.com/ru/biblioteka.php?type=perevod&category=bjuro-perevodov-Rossii&city=Habarovsk>sloovo.com/ru/biblioteka.php?type=perevod&category=bjuro-perevodov-Rossii&city=Habarovsk</a>
Компания выполняет переводы любой сложности и любого объема, качественно и в срок! Для расчета стоимости необходимо выслать файл(ы) на почту или заполнить соответствующую форму на сайте.

2442 SergioBlaro | E-mail | Včera v 6:24 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox  t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama