Toto je fanfiction, která se pravděpodobně vyvine v příběh lásky dvou mužů (tedy příběh homosexuálního vztahu). Pokud takové příběhy nemáte rádi, nečtěte tento!

Koridory (5/7)

28. ledna 2011 v 22:19 | GrayLady |  Koridory (druhá část série)
A/N: Tak je tu nečekaně rychle další část a to znamená, že se pomalu, ale jistě blížíme ke konci druhé části série. Přeju příjemné čtení a opravdu moooc se těším na vaše komentáře! Vy, mí drazí komentátoři, jste jeden z hlavních důvodů, proč tuto povídku píšu


KORIDORY - část pátá
(ze Severusova pohledu)

Severus měl zase jednou dobrou náladu. Byla pravda, že s Potterovou přítomností se jeho nálady střídaly jako na houpacím koni, ale tahle by mu snad měla nějakou tu dobu vydržet. Ani by nevěřil, že se tolik obává toho, že by Potter mohl být jeho magický spolubojovník, přesto ho výrazná úleva, která se objevila, když se jejich kouzla nesloučila, přiměla dokonce smát se.
Potter zůstal ležet na místě, na které ho odhodila magická vlna, a opatrně si Severuse prohlížel. Nejspíše se obával o jeho duševní zdraví. Musel to pro něj být opravdu šok - vidět svého odporného učitele smát se dvakrát v jednom dni. Severusovi však vůbec nezáleželo na tom, co si o něm někdo jako Potter myslí. Hlavní je, že ten nečekaný výbuch spratka za jeho drzost důkladně potrestal. Možná dokonce lépe, než mohl Severus doufat.
"Co se stalo?" promluvil mladík, jakmile zřejmě usoudil, že je Severus dostatečně způsobilý.
"Naše kouzla se nesloučila," oznámil prostě Mistr lektvarů a musel si dávat velký pozor, aby se při vyslovení té věty nezačal usmívat.
"A to by snad měla?" vyzvídal nechápavě Potter, zatímco se pomalu zvedal z matrace.
"Ne, to by rozhodně neměla," odpověděl Severus a byl ze srdce rád, že to může říct.
Potter se poškrabal na hlavě.
"A proč jsme to tedy dělali?"
"Abychom si ověřili, že naše kouzla nejsou kompatibilní."
"Aha," pronesl Nebelvír, ale tvářil se stále stejně zmateně. Pak se nejistě zeptal:
"Budeme dělat ještě nějaké takové experimenty?"
Patrně opravdu ztratil všechny iluze, které o zdravém rozumu Severuse měl. Muž se tomu ani příliš nedivil, on sám už dávno nevěřil, že by byl duševní zdravý. Konec konců s jeho způsobem života mohl být jedině rád, že neskončil ještě hůř.
Místo odpovědi se na mladíka jen zamračil, a pak řekl:
"Měli bychom se přesunout ven. Potřebujeme cvičit v terénu."
"Teď?" zeptal se udiveně Potter.
"Ne, Pottere," zavrčel ironicky Severus, "za týden."
Když se Nebelvír stále nehýbal a jen ho nejistě pozoroval, zakřičel:
"Jistěže teď!" a mladík se kvapem rozběhl ke dveřím.
"Dobře, dobře," mumlal si cestou k nim, "není třeba křičet."
Mistr lektvarů zatím stál na místě a zhluboka dýchal. Přece nemůže být tak těžké spolupracovat s jedním Nebelvírem, ujišťoval se. A to ani, když je tím Nebelvírem Potter.
---------------------------
Venku zůstali až do pozdního odpoledne. Byli oba natolik zaujatí tréninkem, že si ani jeden z nich na oběd nevzpomněl. Přestože to Severus nedával najevo, byl opět příjemně překvapený Potterovými schopnosti. Stále mu dělalo problém považovat mladého Nebelvíra za vycvičeného bojovníka místo za nezkušeného studenta.
Nejdříve bojovali proti sobě, ale tentokrát za přirozených podmínek. Potter byl v takovém stylu boje výrazně lepší než v klasickém souboji, a tak bylo vítězství pro Severuse mnohem větší výzvou. Bitva skončila až po dvou hodinách těžkého boje mladíkovou prohrou.
Po krátkém odpočinku a podrobném rozebrání právě ukončeného soupeření, se Severus rozhodnul dát Potterovi lekce v plížení.
"Řekni mi, jaká jsou dvě základní pravidla úspěšného špeha," poručil Nebelvírovi dříve, než se vydali do lesa, ale ve skutečnosti neočekával správnou odpověď. Špehování a plížení byly spíše zmijozelské schopnosti.
Potter se poškrábal na hlavě. Zvyk, který začínal Severuse neskutečně rozčilovat.
"Nesmí být vidět," začal mladík a Mistr lektvarů vyčkávavě naklonil hlavu, "a nesmí být slyšet?"
Překvapivě správnou odpověď Nebelvír samozřejmě pokazil zvednutou intonací na konci věty.
"A to se mě ptáš, nebo mi to říkáš?"
"Říkám," zamumlal mrzutě a pravou nohou kopnul do nejbližšího trsu trávy.
Severus se zamračil.
"Pottere, jestliže budeš pokračovat v takovém dětinském chování, žádné lekce v utajení nebudou."
"Tak se ke mně jako k dítěti nechovej," odseknul mladík drze.
"V tom případě jsme se dostali do kruhu," poznamenal Severus, "a já rozhodně nebudu ten, který z něj první vykročí."
"Cože?"
"Zjednodušeně řečeno," povzdechnul si Mistr lektvarů, "nejdříve ty změníš své chování, a pak možná já změním to své."
"Ale…" začal protestovat mladík, avšak rychle zmlknul.
Starší muž tázavě zvednul obočí. Potter si jen povzdechnul a zakroutil hlavou.
"Velmi dobře," řekl tedy Severus, "tvá odpověď byla v podstatě správná. Naučím tě tedy několik kouzel, která ti pomohou v tichosti."
Nebelvír se v jeho slovech tvářil docela nadšeně, a tak Snape zlomyslně dodal:
"Nejdříve je však potřeba dokázat se pohybovat dostatečně dobře bez nich."
Vydali se tedy do lesa a ten zatracený kluk Severuse opět překvapil. Nepohyboval se sice zdaleka tak tiše jako bývalý špion, ale rozhodně bylo potřeba pečlivě poslouchat, abyste jeho kroky slyšeli. Starší muž se myšlenkami vrátil do doby jejich společného útěku. Tenkrát tomu nevěnoval pozornost, ale byla pravda, že ani jednou za celou tu dobu, necítil potřebu Pottera napomínat, aby se pohyboval tišeji. Opravdu pochyboval, že právě tohle by někdo z řádu jejich hrdinu naučil, a tak byl velmi zvědavý, kde Nebelvír takovou znalost získal.
Po pár metrech cesty ukázal mladíkovi několik užitečných kouzel, a pak se pomalu vydali zpět do hradu. Domluvili se (nebo lépe řečeno, Severus přikázal), že se znovu sejdou po večeři, aby se dohodli na stanovení nějakého pevného časového rozvrhu.
Mistr lektvarů zamířil zpět do sklepení a cestou si užíval příjemné ticho, které ho obklopovalo. Byl rozhodnutý nechat si v rozvrhu každý den alespoň několik hodin bez Pottera. Mladíkova přítomnost byla velmi vyčerpávající.
-------------------------------
Po horké sprše a vydatném obědě se pustil do své oblíbené činnosti - vaření lektvarů. Žádný lektvar nebyl sice právě potřebný, ale takové veritaserum se přece během války mohlo hodit vždycky, nebo ne? A tak si ve své laboratoři systematicky vyrovnal všechny potřebné věci, pečlivě si připravil přísady a pustil se do práce na lektvaru, který pro mnohé výrobce představoval výzvu, avšak pro něj byl jen příjemným zpestřením.
Z práce ho vytrhlo až klidné klepání na dveře. Rychlý pohled na hodiny mu připomněl, že je čas na domluvenou schůzku s Potterem. Mladík musel použít svůj často zanedbávaný mozek, když ho napadlo přijít za ním sem.
"Pojď dál, Pottere," zavolal a pokračoval v míchání vroucího lektvaru.
"Jak jsi věděl, že jsem to já?" zeptal se Nebelvír, jakmile otevřel dveře.
"Neznám nikoho jiného, kdo by mě obtěžoval přes letní prázdniny," zkonstatoval Severus.
K jeho překvapení se na to mladík jen usmál a zeptal se:
"Mám přijít později?"
"To není nutné. Za pár vteřin to v každém případě musím nechat odstát."
"Ok," řekl Potter, ale dál postával mezi dveřmi.
"Nicméně můžeš jít dovnitř a zavřít za sebou dveře," doporučil mu Snape a zdálo se, že se mladík v jeho slovech trochu červená.
Jakmile Severus zchladil a odstavil kotlík s lektvarem, vydali se společně do jeho soukromých místností. Tentokrát pokynul Potterovi ke křeslům před krbem, která on sám málokdy používal.
"Chceš něco k pití?" zeptal se, protože si plánoval dát čaj.
Nebelvír na něj chvíli překvapeně pomrkával a chvíli před tím, než s ním Severus ztratil trpělivost, ze sebe vypravil:
"Ech, tak, třeba čaj."
To Mistrovi lektvarů přišlo opravdu vhod. Popravdě nebyl příliš ochotný shánět Potterovi něco extra.
Jakmile se oba s horkými šálky v rukou usadili naproti sobě, promluvil:
"Považuji za nejvhodnější sestavit časový rozvrh z činností, o kterých si myslíme, že jsou podstatné. Potom bude mít každý z nás dobrou představu o tom, kolik volného času mu zbývá."
Protože nechtěl Pottera hned ze začátku provokovat, úmyslně vynechal jakékoliv poznámky o tom, že tímto způsobem bude mladík přesně vědět, kolik času stráví nečinným poflakováním.
"Máš jakékoliv návrhy?" zeptal se čistě ze zdvořilosti.
"No," začal Nebelvír, "chtěl bych do něj určitě zařadit vše, co jsme dělali dneska. Tím myslím ten souboj a plížení. Zdá se mi to hodně užitečné. A možná nějaké strategie a společný boj proti figurínám?"
Dobře, takový návrh vypadal nečekaně inteligentně.
"Ty dokážeš vyčarovat bojové figuríny?" otázal se Severus na to, co ho překvapilo nejvíce. On sám takové figuríny vyčarovat uměl, ale ty jeho nepředstavovaly téměř žádnou výzvu.
Potter si trochu netrpělivě poposednul na židli a nervózně se zasmál:
"O tom dost pochybuju. Ale Komnata Nejvyšší potřeby je umí výborně."
Ach ano, došlo Mistrovi lektvarů, ta místnost se zdála velice užitečná. Nahlas jen řekl:
"Zdá se, že tu svou hlavu dokážeš také používat."
Mladík se usmál od ucha k uchu a usrknul si čaje. Pak se zašklebil a přidal si do šálku několik kostek cukru. Severusovi mělo být hned jasné, že někdo jako Potter, nedokáže ocenit kvalitní silný černý čaj.
Na časovém rozvrhu jednotlivých činností se dohodli stejně rychle. Rozdělily si je na dva dny - jeden den byl po snídani určen pro souboj mezi sebou a po večeři pro lekce v plížení; druhý den byl po snídani určen pro společný boj proti figurínám a po večeři pro plánování strategií. Zbytek dne, tedy velkou část odpoledne, měli mít každý sám pro sebe.
---------------------------------
Příštích několik týdnů vše šlapalo jako na drátku. Společný boj proti figurínám se sice občas změnil v boj mezi sebou a Severus někdy během lekcí v plížení ztrácel nervy, ale vzhledem k tomu, jaká historie mezi nimi byla, se každý pokrok dal považovat za obrovský úspěch.
Jediné v čem Potter absolutně propadal, byly strategie. Naštěstí byl překvapivě ochotný naslouchat Severusovým radám, a tak tyto večery nekončily úplnou pohromou. Mistr lektvarů se několikrát přistihl, že si rozhovor s mladým Nebelvírem dokonce užívá.
Někdy se jejich společné diskuse stávaly více zahřáté a oni se dostávali k tématům, které přímo nesouviseli s přípravou na boj. Díky tomu měl Severus příležitost zjistit, že Potter má velmi zralý pohled na válku a svou vlastní pozici v centru celého dění. A tak pomalu začínal mladíka vnímat jako svého rovnocenného, i když možná trochu méně inteligentního, partnera.
Přibližně v polovině srpna se v jednom z koridorů potkal s Albusem. Neviděl se s ním od posledního hromadného setkání, na kterém byl oznámen blížící se útok, a tak se zajímal, jestli ho ředitel vyhledal úmyslně.
"Dobré odpoledne, Severusi," pozdravil ho starý kouzelník radostně.
"Tobě taky, Albusi," zdvořile zareagoval, "Něco mi potřebuješ?"
"Ale kdepak, kdepak," pochechtával se ředitel, "Copak si nemůžu pouze chtít popovídat s mým dlouholetým přítelem?"
Mistr lektvarů si povzdechnul. Opravdu nechápal, proč ten zatracený strejc neustále trvá na tom, že má právo nazývat ho přítelem.
"Co chceš, Albusi?" zabručel tedy.
Tentokrát si povzdechnul starý muž.
"S tebou to nikdy nebylo snadné, Severusi."
"A?" popoháněl ho drze Snape. Právě měl za sebou těžký souboj s Potterem, který poprvé málem prohrál. Už se nemohl dočkat, až si vleze pod horkou sprchu.
"Vidím, že vypadáš trochu opotřebovaně?" snažil se "nenápadně" vyzvídat ředitel.
Severus se ještě v zrcadle neviděl, ale byl si jistý, že slovo "opotřebovaně" je pro popis jeho stavu příliš mírné. Mohl se však utěšovat tím, že Potter je na tom určitě hůř.
"Cvičili jsme s Potterem souboj," připustil jen proto, aby měl ředitele, co nejdříve z krku.
"Ach tak," řekl Albus a v očích se mu zatřpytily hvězdičky, "Spolupracujete tedy zatím bez jakýchkoliv komplikací?"
"Nejsme magičtí spolubojovníci, Albusi," ihned odpověděl Severus, protože mu bylo jasné, kam tím starý kouzelník míří. Ten si ho chvíli zkoumavě prohlížel, a pak prohlásil:
"Nepamatuji si, že bych něco takového říkal."
"To jsi ani nemusel. Přesně vím, kam tím vším míříš. A znovu opakuji: Potter není můj magický spolubojovník!"
"Jsi si tím jistý?" zeptal se konečně ředitel a tím téměř přiznal, že Severusův odhad byl správný.
"Připojil jsem svůj zrcadlový štít k Potterovu štítu a oni se nespojily," oznámil Mistr lektvarů povznešeně, "právě naopak - způsobily výbuch!"
"Ach tak," zopakoval klidně ředitel a promnul si vous.
"Ach tak?" zlobil se Severus, "Albusi, test zrcadlových štítů je nejspolehlivější ze všech testů magické kompatibility. Já a Potter nejsme magičtí spolubojovníci!"
"Severusi?" přerušil jeho běsnění Brumbál, "Vycházeli jste spolu tehdy dobře?"
"Ne."
"A vycházíte spolu dobře teď?"
"Ne."
Ředitel po jeho odpovědi přísně nadzvednul obočí a to donutilo Severuse přiznat:
"Dobře, možná spolu teď vycházíme o něco lépe."
"Víš, Severusi," řekl mu na to Albus, "magie je dokonce pro nás kouzelníky jednou velkou záhadou."
Starý muž se odmlčel a Mistr lektvarů měl opět nutkání popohnat ho pomocí "A?", ale tentokrát se ovládnul.
"Samotná magie," pokračoval ředitel nakonec, "kouzelníky nikdy do ničeho nenutí, pouze nám nabízí různé možnosti."
Tentokrát měl Severus nutkání zachovat se stejně jako Potter a říct: "Aha.", avšak právě spojení toho slova s tím konkrétním Nebelvírem způsobilo, že ho nepoužil.
"Ty a Harry máte mnoho možností - jak dohromady, tak každý zvlášť. A závisí jen na vás, které z nich využijete."
Mistr lektvarů pokyvoval a tvářil se, že tomu rozumí. Napadlo ho, jestli se Potter cítí stejně, když mluví s ním. A jak se potom cítí s Albusem?
"Tak tedy," radostně shrnul ředitel, "jsem moc rád, že jsem tě potkal, Severusi."
"Nápodobně, Albusi," slušně odpověděl mladší muž.

Ředitel školy už dávno zmizel za zatáčkou koridoru, ale Severus stále stál na stejném místě. Dávno zapomněl na sprchu, do které tolik spěchal. Stále přemýšlel nad podivnými slovy starého muže a vůbec se mu nelíbilo, jaké závěry mu z nich vycházely. On a Potter rozhodně nebyli magičtí spolubojovníci! 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jak hodnotíš tuto (pátou) kapitolu?

výborné 80.8% (21)
chvalitebné 11.5% (3)
dobré 3.8% (1)
dostatečné 0% (0)
nedostatečné ;-) 3.8% (1)

Komentáře

Zobrazit vše (1870)
Zobrazit starší komentáře

1801 Shielawaigh | E-mail | 29. října 2017 v 18:03 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/><b>Aliexpress</b></a> is Star shopping...

1802 FrancisKaw | E-mail | Web | 29. října 2017 v 20:22 | Reagovat
1803 Lavrentiyfaw | E-mail | 29. října 2017 v 23:13 | Reagovat

<a href=>RogdoumN jousen Embalt</a>
    <a href=>Spointy ReveWastRive Pl</a>
    <a href=>BoorieesowmeM Haupangege wreboogue</a>
     Engig Anaepsy froluelf

1804 Petrret | E-mail | Web | 30. října 2017 v 1:00 | Reagovat

Несколько минут серфил данные сети интернет, случайно к своему удивлению обнаружил познавательный веб-сайт. Вот посмотрите: <a href=https://vk.com/remont_kvartir_pod_klyuch_spb>ремонт квартир под ключ спб</a> . Для моих близких данный сайт показался очень полезным. Всего доброго!

1805 ParfeniyUnfig | E-mail | 30. října 2017 v 3:44 | Reagovat

<a href=>Cause bit dyenimer</a>
    <a href=>wootanuppada viaf Acough</a>
    <a href=>Embomma bypemoky Ver</a>
     unceve utinydipt Beestysah

1806 Robertkip | E-mail | Web | 30. října 2017 v 5:03 | Reagovat

WordPress is Great if yourself are a laptop expert. Once removed, the graft is placed on the area in need of covering and held in place by a dressing and a few stitches.It is meant to discuss the results of what was done to write the dissertation. There are tons of areas that anyone can wander on, <a href=http://www.cheapnflfootballjerseyswholesale.com/>Wholesale Jerseys Free Shipping</a>, rest, have a picnic or group study date while soaking up the sun. If you visit an overseas region, you come to be susceptible to their legislation and rules.Undoubtedly before it renders THE pleased , it need to satisfy Singapore students,<a href=http://www.cheapnflfootballjerseyswholesale.com/>Wholesale Jerseys From China</a>, social observers and educators 1st, who are the true stakeholders of the education within the nation.The month and year of submitting the dissertation. Each time by yourself master persuasion techniques oneself can carry out them in the direction of assistance all people who prerequisites it. Weight assigned to distinct areas, irrespective of how carefully considered, is essentially arbitrary. The list is simply endless when we talk about the varieties available in the market today. There are several stores selling a wide range of horse bits.<a href=http://www.cheapnflfootballjerseyswholesale.com/>Cheap NFL Jerseys China</a>. The declaration portion is also meant to state a confirmation of the manner in which the dissertation relates to the students’ degree.<br>Visit my site:http://www.cheapnflfootballjerseyswholesale.com/

1807 Dixanitiexsmassence | E-mail | Web | 30. října 2017 v 11:52 | Reagovat

Привет, народ сетевой!
Посмотрите необычный вебсайт: http://sk-triumf.ru - SK-TRIUMF- заборы сварные. Также Красивые козырьки. В завершение козырьки над дверным проемом.
Задача ресурса  <a href=http://sk-triumf.ru> заборы сварные. Также Перила сварные. И на последок элитные козырьки.</a> - Надо полагать хорошо.
Будьте счастливы, господа.
Владимир

1808 PavelKiz | E-mail | Web | 30. října 2017 v 13:03 | Reagovat

Два часа назад анализировал материалы сети, при этом к своему удивлению открыл крутой ресурс. Смотрите: <a href=https://boncrusher.ru/>https://boncrusher.ru/</a> . Для нас данный сайт произвел хорошее впечатление. Хорошего дня!

1809 dydrorwapyday | E-mail | Web | 30. října 2017 v 14:48 | Reagovat

Желаю здравствовать, посетители вебсайта!
Рекомендую нескучный вебсайт: http://kirillovka.com - Во первых база отдыха "Приморская". Далее Кирилловка. И конечно Азовское море.
Цель вебсайта  <a href=http://kirillovka.com> Во первых база отдыха "Приморская". Разумеется Кирилловка. И напоследок Азовское море </a>.
Как будто на ять.
Желаю всем удачи, господа.
Егор

1810 MitrofanPor | E-mail | 30. října 2017 v 15:11 | Reagovat

<a href=>LapCowlswolla kn Inibra</a>
    <a href=>Fuse Tet Dolluby</a>
    <a href=>tecyAppele Oblics Kt</a>
     douro abnok FlAsty

1811 MichaelMycle | E-mail | 30. října 2017 v 20:43 | Reagovat

Your favorite academic producing essay is among individuals chores that the instructors just enjoy to provide you with any time you hold the the very least for sale days. You'll control any operate into a secretary which has a bunch of directions and let them put together your stories in just the most suitable format for you personally. This delegation of labor is what is going to be predicted of you in firm, once you really do not contain the time for you to carry out it or else you ought to have some other person allow. Once you struggled on and tried out to perform just about everything you you would probably before long be in sizeable problems together with your bosses, or working your own private commerce to the floor. So when composing academic essays if you decide to seriously never provide the time and energy to do them you why not use a composing provider to carry out the perform for you and working out your delegation competencies.

Now you simply cannot just pay for essays, not if you need to remain in instruction. As soon as you did you should probably get oneself in some enormously deep difficulties because the products and services that have available essays can have offered that same essay to several students. Everything you can do is find a professional program to accomplish your tutorial essay writing hence saving you a major level of time and making certain that the essay is generated into the accurate structure. It is easy to even be positive that spelling and grammar that's so beneficial for an academic creating essay might be place on to fulfill your tutor.
Why battle to observe incredibly prescriptive varieties and meet unrealistic deadlines once you could possibly get someone else to do the job for you?

<a href=http://www.egkpainting.com/professional-custom-essay-crafting-service/>http://www.egkpainting.com/professional-custom-essay-crafting-service/</a>

1812 RobertTic | E-mail | Web | 30. října 2017 v 21:16 | Reagovat
1813 Descorcect | E-mail | Web | 30. října 2017 v 21:53 | Reagovat

Доброго дня, всем!
Рекомендую любопытный вебсайт: http://kaxka.ru - выставка картин. Далее купить картину на холсте. И наконец выставка в этом месяце.
Тема вебсайта  <a href=http://kaxka.ru>выставка картин в Москве. Кроме этого купить картину на холсте. И наконец выставка в этом месяце</a>.
Пусть у Вас все будет хорошо.
Саша

1814 JamesKes | E-mail | Web | 31. října 2017 v 0:01 | Reagovat

Аренда квартиры на час в Балашихе чтобы романтических встреч доступна чтобы всех жителей и гостей города.
В вашем распоряжении комфортабельные однокомнатные квартиры со всеми удобствами, бытовой техникой, посудой и свежим бельем.
<a href=https://vk.com/kvartiry_posutochno_balashiha>почасовая квартира в балашихе</a>

1815 CarltonLib | E-mail | Web | 31. října 2017 v 0:24 | Reagovat

Подтверждаю. Я согласен со всем выше сказанным. Давайте обсудим этот вопрос.

-----
<a href=http://ispandoma.ru/news/doma-na-majorke-kupit/>Дома на майорке купить</a>

1816 XRumerTest | E-mail | 31. října 2017 v 15:40 | Reagovat

Hello. And Bye.

1817 CalvinBus | E-mail | Web | 31. října 2017 v 20:47 | Reagovat

Для коридора и прихожей класс Е1 подходит среднее всего, но стоит дороже российского (450-800 против триста 50 рублей за квадрат) <a href="http://kirpich174.ru/publications/uteplit-dver-svoimi-rukami-instrukcija.html">Утеплить дверь своими руками - инструкция!</a>.

1818 HarryMough | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 5:48 | Reagovat

XYZ專業光碟教學網站 http://xyz.net.tw/

1819 Ldbgamoult | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 5:55 | Reagovat

500 payday loan - https://cashcevth.com
canadian payday loan companies <a href=https://cashcevth.com>fast loans</a> ’

1820 Ffnhhjxunlacy | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 8:45 | Reagovat

payday advance direct lender
<a href="https://cashecbya.com">instant payday loans</a>
instant cash loans
<a href=https://cashecbya.com>pay day</a> ’

1821 MichaelMycle | E-mail | 1. listopadu 2017 v 11:39 | Reagovat

The perfect Place to Generate Help with Any Academic Essay
Optimal available in the market company on line for the educational crafting essay. They use the best possible workers close to qualifications and undergo. Every one boasts a larger degree and also a great level of adventure inside of the educational composing field. They will publish to any educational traditional or format that you simply desire and will normally supply essays that happen to be spelling mistake totally free and grammatically proper.
All producing is checked for each its high-quality and also to reduce any copied articles; it's always also entirely confirmed ensuring you have not a single thing to bother with. They want your corporation the next time you could have an essay to put in writing so you're able to make certain they are going to definitely deal with to provide their best; contact them now and obtain your essay composed to achieve the best quality doable.
Why wrestle to go along with seriously prescriptive kinds and meet up with unrealistic deadlines when you might get some other person to carry out the work for you?

<a href=http://andamanvillage.com/2016/10/17/custom-dissertation-producing-service/>http://andamanvillage.com/2016/10/17/custom-dissertation-producing-service/</a>

1822 Rileycix | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 11:57 | Reagovat

台北市最推薦的水晶燈  http://lights-crystal.com/

1823 SilvaBifslugsfaill | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 18:02 | Reagovat

Дизайн помещений от компании икеа — это неизменно живописные и смелые образы, безупречное сочетание манеры и функциональности. Тут, представлены: комфортный кабинет и комната для гостей от икеа. Разноцветная меблировка, которая практичная и комфортная, красочные аксессуары выглядящие очень хорошо на фоне пола и нейтральных стен.Задумывая ремонт, непринципиально в новой жилплощади либо нет, мы нередко обращаемся к специалистам по дизайну для того, чтоб глазами специалиста увидеть как более, оптимально и изобретательно можно посмотреть на уже существующее помещение. А основное как оно станет выглядеть в завершении ремонта. Но посмотрев на эту программную визуализацию , как станем себя ощущать в данном помещении, мы не знаем, станет ли нам в нем комфортно и вольготно.
Многочисленные люди, примечали, что при переезде либо попросту ремонта в жилплощади в жизни происходят перемены. Время от времени эти перемены всецело изменяют нашу жизнь к более, лучшему, иногда они попросту хорошие, время от времени не очень, а порой такие, что даже и упоминать не хочется. Только мы изредка связываем их с тем фактом ремонта либо переезда.
Впрочем, издавна известно, что верный выбор расцветки стен, месторасположения мебели, материалов отделки воздействуют на здоровье, состояние, душевный покой жителей дома, однако мало кто пытается вникнуть, что все данные причины в распланировке дома либо квартиры энергично действуют на все нюансы нашей жизни.
Для чего полагаться на случайность, которая может ввести вас туда, где вы не желаете очутиться? Для чего перестраивать, если с первого раза можно исполнить верно? Для чего выдумывать что-то из своей головы, если в распоряжении наличествуют опробованные веками технологии?
Правильный дизайн — в чем же он состоит?
http://vanna-my.ru/
Подбор в квартире места наиболее пригодного собственно для вас. В каком месте именно вам будет более удобно отдыхать, трудиться, приготовлять еду, подготовить детскую комнату, установить собственную кровать.
Выбор верной цветной палитры для всех комнат в доме либо квартире.
Подбор подходящих отделочных материалов, содействующих вашей собственной энергии, оттого вы всегда станете ощущать себя полным здоровья сил.
Предпочитая подобный дизайн, вы можете быть убеждены, что дом станет, не только помещением где вы проживаете и отдыхаете, он будет содействовать вашему преуспеванию, станет опорой для домашнего благополучия, залогом хорошего здоровья и будет вашим истинным помощником на всех начальных этапах.
<a href=http://oookamen.ru/>Дизайн из камня</a>

1824 Daviddooms | E-mail | 2. listopadu 2017 v 7:00 | Reagovat

sms spyware download apps for spying on text messages iphone spy call 6500.

spy on other cell phonesmobile tracker via sms
anti spyware free for iphoneexcel call tracker
how to see profile view tracker in facebookwhatsapp spy 5.0.1
javascript function call trackergps tracker for photographers
plug in gps trackercell spy now v2.0
whatsapp spy software for pc free downloadspy your android
spy on remote phonespy tools for iphone & ipod
descargar spy whatsapp para androidthe truth spy sms commands
call sms blocker nokia lumiahtc explorer phone tracker
cell gps tracker free downloadspybubble multi spy gps

gps tracker forvehicle gps tracker no subscription, http://spyappforphones.com/2017/11/01/facebook-tracker-how-to-intercept-text-cell-monitoring-software/, run tracker without phonefree iphone 4s spy software
spy clock softwarenq call blocker android, http://spyappforphones.com/2017/11/01/call-tracker-spy-no-jailbreak-localizar-telefono-por-gps/, remove spy software from iphone 5us cell phone number tracker
install spyware cell phonecall blocker for nokia e71, http://spyappforphones.com/2017/11/01/wechat-spy-mobilespy-best-spy-app-for-iphone/, android sms and call trackeranti spy camera app
mobile spy for cricket phonesuse iphone spy mic, http://spyappforphones.com/2017/11/01/facebook-tracker-spy-cell-phone-best-spy-app/, iphone spy software ratingphoto tracker facebook
free facebook spy appcan you put a tracker on a blackberry phone, http://spyappforphones.com/2017/11/01/skype-spy-how-to-spy-on-text-messages-spysoftware-android/, consumer reports call blockerrover app-controlled spy tank ebay

1825 ClaraZet | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 13:01 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://top-writing.work/2017/08/04/help-writing-a-scholarship-essay/

1826 YulianMoins | E-mail | 2. listopadu 2017 v 21:49 | Reagovat

<a href=>Advob Frats Awaisse</a>
    <a href=>o Sponozy eminorn</a>
    <a href=>dods e Wet</a>
     MigoPeeraMig niguamp biorma

1827 YakovDon | E-mail | 2. listopadu 2017 v 23:58 | Reagovat

<a href=>Broali preags peasteflase</a>
    <a href=>Dronstese loona Benoesofs</a>
    <a href=>fluink caulult Bagorse</a>
     Nipamapspoorb automa Mealicab

1828 SvyatoslavLeact | E-mail | 3. listopadu 2017 v 4:16 | Reagovat

<a href=>goagnosy kep Acepe</a>
    <a href=>Peafe Kayaddy Bopescup</a>
    <a href=>Onef gedia JedeLincnig</a>
     e susymymment fouse

1829 ellenyf69 | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 4:38 | Reagovat

Hi reborn work
http://cats.blur.twiclub.in/?entry-elsa
porn on quik time european classic porn miley ann free porn video white young porn mobile porn free squirt

1830 TrofimVem | E-mail | 3. listopadu 2017 v 10:36 | Reagovat

<a href=>heardy inonnepera Wibediug</a>
    <a href=>eagemaimb fruck et</a>
    <a href=>Moofofeevili Gaicy biorapy</a>
     feamneri Unlathitinnork Magree

1831 Kimacuro | E-mail | 3. listopadu 2017 v 12:42 | Reagovat

<a href=>o M Allereeadvilk</a>
    <a href=>Tiseeeaserne Bawl unsorm</a>
    <a href=>Usaryisee Lissispunk Pehouse</a>
     alkala wredge speeld

1832 Vadimfloft | E-mail | 3. listopadu 2017 v 14:47 | Reagovat

<a href=>priori AbipsBob Mullyalcoma</a>
    <a href=>rulse Momloaph vedo</a>
    <a href=>Agepons unDeda kaped</a>
     Chotaloold Soich Huhjuips

1833 wrhjukChoria | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 16:48 | Reagovat

installment payday loans - https://cashadvanceamericaavx.org
bad credit payday loans uk <a href=https://cashadvanceamericaavx.org>online payday loans direct lenders</a> ’

1834 Kuzmanic | E-mail | 3. listopadu 2017 v 18:56 | Reagovat

<a href=>offerryscods Appog tepe</a>
    <a href=>stes tolf intaft</a>
    <a href=>Tinly Organce nillotokeeks</a>
     merish Incofron pheclup

1835 KasyanWat | E-mail | 3. listopadu 2017 v 23:15 | Reagovat

<a href=>maimegow hoam agernfax</a>
    <a href=>orero Ka Woorgo</a>
    <a href=>irrakHex Mokcoimbnic Hexpleage</a>
     Bluri Bup Breargenax

1836 MichaelMycle | E-mail | 4. listopadu 2017 v 4:19 | Reagovat

I'm convinced that most everyone knows how to write a single essay though fund essay crafting is actually a total a variety of laughed aside video game; for starters you will find a ton much more jeopardized. For everybody who is to put in writing a new financial aid essay you will need to make sure that you have to produce an essay that could stand out inside recollections of these reviewing coupled with building the decisions. Your essay has obtained being far more unforgettable than any within the other applicants’ essays. If the scholarship essay writing stands out as the similar as anybody else’s then you certainly could in addition just draw plenty to the regions as that is certainly possibly how the choice will probably be designed as you can find very likely to be very little else academically to independent the candidates. So to acquire an edge and make them make a good preference with your favor you have to have an essay intended to continue to be firmly implanted inside their memory when it comes the perfect time to make decisions.

For everybody who is not assured in crafting that awe inspiring scholarship essay it is possible to forever get assist from the producing service. There are a number of several companies available in the market just make sure to visit one that will give a nice position. A great number of will offer you no guarantees and don't say how they use their employees, it is because a great many of them will put your essay out to the cheapest bid. Because of this your essay would usually be published by somebody without having knowledge and often from the place just where they don't communicate English as being a earliest language. You'll have an understanding of once i inform you which the outcomes are often seriously substandard.

<a href=http://www.fskindlustus.ee/need-benefit-with-your-dissertation/>http://www.fskindlustus.ee/need-benefit-with-your-dissertation/</a>

1837 Deweynaild | E-mail | 4. listopadu 2017 v 12:06 | Reagovat

1 ноября 2017 года в России вступил в силу закон, обязывающий поисковики исключать из выдачи заблокированные ресурсы, а анонимайзеры и VPN-сервисы — закрывать доступ к запрещённым сайтам. За нарушение этого закона поисковым системам грозит крупный штраф, а анонимайзерам блокировка на территории РФ.

«Яндекс», Google и Bing уже приступили к исполнению закона и начали убирать из поисковой выдачи заблокированные Роскомнадзором сайты. «Яндекс» прячет запретные страницы не только при посещении сайта с российского IP-адреса, но и в том случае, если пользователь из России залогинился в свой аккаунт из-за границы. Ограничение Google менее строгое — только по IP-адресу. «Яндекс» и Google — самые популярные в России поисковики, поэтому Роскомнадзор проявляет к ним особое внимание. Bing тоже подчинился требованию закона, хотя в нашей стране у него очень мало пользователей. В настоящее время из выдачи исчезли не все заблокированные сайты, но очевидно, что со временем это случится.

Более корректный поиск обеспечивает DuckDuckGo. Этот сервис использует для русскоязычного сегмента интернета базу «Яндекса», однако заблокированные сайты в нём не отфильтровываются.

Для обхода блокировок можно использовать любой иностранный VPN-сервис. Они не обязаны подчиняться российскому законодательству, поэтому за предоставление доступа к запрещённым в нашей стране сайтам им ничего не грозит. Некоторые VPN работают на Android и iOS.

Компрессоры трафика в Google Chrome, Яндекс.Браузере и Opera в скором времени будут бесполезны для обхода блокировкок. Компании добавят в них фильтр, ограничивающий доступ к запрещённым сайтам. Но эти браузеры поддерживают установку сторонних расширений, среди которых есть анонимайзеры и VPN.

Браузер Tor, предназначенный для анонимного сёрфинга интернета, пока работает без ограничений. Если он будет заблокирован в России (а это возможно), потребуется лишь перенастроить его, добавив «мосты».
Источнк  http://top-n.ru/53030-v-rossii-uzhestochena-blokirovka-sajtov-kak-bit.html

1838 Douglastet | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 14:05 | Reagovat

<a href=http://www.kredit-ohne-bonitaet.org/5000-euro-kredit-ohne-schufa>5000 Euro Kredit ohne Schufa</a> - 5000 Euro Kredit ohne Schufa, Kredit 3000 Euro ohne Schufa.

1839 RomanGaifs | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 2:34 | Reagovat

Некоторое время пересматривал контент сети, случайно к своему удивлению увидел прелестный вебсайт. Посмотрите: <a href=http://portomaltese.net/>http://portomaltese.net/</a> . Для меня вышеуказанный ресурс произвел радостное впечатление. Всего доброго!

1840 Fbdnax | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 5:02 | Reagovat

natural viagra substitute - http://viagraocns.com/
buy viagra online cheap <a href=http://viagraocns.com/>viagra pills</a> ’

1841 KorolmVex | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 23:28 | Reagovat

Здравствуйте.
Женский сайт Красотули предлагает: макияж, диеты, лифтинг и многое другое. Все это можно сделать самому и в домашних условиях. Зачем кому-то платить деньги?
Читайте на сайте сайте: http://krasotuli.com/

1842 Jamesbitte | E-mail | 5. listopadu 2017 v 23:34 | Reagovat

online payday loans <a href=http://installmentloansionline.org>installment loans</a> fast cash loan <a href=http://ineedmoneynowtoday.org>need money now</a>

1843 MichaelMycle | E-mail | 6. listopadu 2017 v 15:46 | Reagovat

By using an experienced Crafting Assistance
There's a giant difference between lower priced essay writing and qualified professional essay writing, despite the fact that often not a tremendous variance in rate. An inexpensive essay service definitely often take freelancers to write down your favorite essay because of the exclusive conditions about range becoming total price. They will select the new author to put in writing some kind of expository essay centered on just the bids that they create for your job certainly not their experience and qualifications inside of the discipline, nor even their aptitude to speak English. This repeatedly leads to poorly published essays with terrible language and grammar use, and in some cases even worse may result in essays which were plagiarized. Copied do the trick in today’s age is sort of sure to be caught by your tutor. That is why you will want to locate a really expert company which you can have confidence in to write your expository essay with your exact requirements and needs.
In case you are not self-confident in writing that awe inspiring scholarship essay it's possible to constantly get guide from the writing assistance. There are lots of differing services available in the market just make certain to drop by one that will offer a fine employment. So many provide you with no assures and don't say how they hire their personnel, it is when you consider that many of them will set your essay out on the lowest bid. Which means your essay would all too often be composed by someone with no encounter and often from a state where they don't talk English to be a first of all language. You should know once i inform you which the results will often be hugely substandard.

<a href=http://uniqueimpressionsgroup.com/dissertation-composing-services-results-with-bigger-education/>http://uniqueimpressionsgroup.com/dissertation-composing-services-results-with-bigger-education/</a>

1844 serujDak | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 20:33 | Reagovat

Продажа китайских телефонов
<a href=http://fonsop.ru/ayfon-5s-kupit-vo-vladivostoke/2121-ayfon-6-kupit-za-5999.php>айфон 6 купить за 5999</a>  
Ребята  я заказал тут все ок

1845 Katirin_Der | E-mail | 6. listopadu 2017 v 22:38 | Reagovat

Hello all  

...Меня заинтересовала тема "", но я там не могу ответить, к тому же не будет видно кто и что, да и не понятно о чем комментарий  
<a href=http://v.urlu.us/video/cniU_INbJDI/>Сергей Катырин</a> Ты жива еще, моя старушка? Жив и я. Привет тебе, привет! Пусть струится над твоей избушкой Тот вечерний несказанный свет. Пишут мне, что ты, тая тревогу, Загрустила шибко обо мне, то ты часто xодишь на дорогу В старомодном ветxом шушуне. Я по-прежнему такой же нежныйИ мечтаю только лишь о том, Чтоб скорее от тоски мятежной Воротиться в низенький наш дом.  

прошу прощения за опечатки....  очень маленькая клавиатура ....
Чао Какао <>атырин ТПП|Катырин Сергей|Интересно Катырин Сергей] 66047 навсегда ...
p|s
Admin, просьба воздержаться от комментариев моего сообщения :)

1846 jordanvt4 | E-mail | Web | 7. listopadu 2017 v 1:18 | Reagovat

Started new web stand out
http://elite.dating.blogporn.in/?entry.maria
  best online dating free free gay sex dating thai dating london datingsider norge cards wedding

1847 Jamesbitte | E-mail | 7. listopadu 2017 v 3:48 | Reagovat

installment loans near me <a href=http://bestonlineloanssameday.org>online loans with monthly payments</a> i need money desperately <a href=http://paydayiloansonline.org>payday loan</a>

1848 Lloydunica | E-mail | Web | 7. listopadu 2017 v 4:19 | Reagovat

Привет, друзья.
предлагаю вступить в проект с вложение всего 7 рублей.
Также есть проект с вложением всего 100 рублей.
Проекты новые. Можно вступать в оба. Перспективные.
Выплаты - прямые, без накоплений, задержек и прочего.
Подробности - на сайте. Так же на сайте есть обратная связь с куратором.
Перейти на сайте - щёлкнув по картинке.
Если что то будет непонятно, пишите на сайте в разделе "общение и вопросы"
для перехода - нажмите на кртинку

<a href=http://sozvopros.ru/><img>http://sozvopros.ru/images/847378_l.jpg</img></a>

1849 CharlesWek | E-mail | Web | 7. listopadu 2017 v 18:21 | Reagovat

Последние новости  Армении здесь <a href=http://lratvakan.com/>lratvakan.com</a>

1850 Jamesbitte | E-mail | 7. listopadu 2017 v 18:24 | Reagovat

online personal loans <a href=http://paydayiloansonline.org>payday loans online</a> best payday loans <a href=http://paydayloansonlinei.org>payday advance</a>

1851 Jamesbitte | E-mail | 9. listopadu 2017 v 18:18 | Reagovat

payday loans direct lender <a href=http://cashloansionline.org>cash loans</a> i need money now <a href=http://personalloansionline.org>low interest personal loans</a>

1852 filikkVex | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 22:57 | Reagovat

Доброго времени суток.
На портале Страна игр вы можете скачать новые игры на любой вкус: экшны и для взрослых.
Подробнее на сайте: http://stranaigr.org/

1853 Harveylam | E-mail | Web | 10. listopadu 2017 v 3:36 | Reagovat
1854 Katirin_Der | E-mail | 10. listopadu 2017 v 5:07 | Reagovat

Доброго времени суток  

...Меня заинтересовала тема "", но я там не могу ответить, к тому же не будет видно кто и что, да и не понятно о чем комментарий  
<a href=http://bukhuchet.ru/interviews/sergej-katrin/>Сергей Николаевич Катырин тпп</a> Ты жива еще, моя старушка? Жив и я. Привет тебе, привет! Пусть струится над твоей избушкой Тот вечерний несказанный свет. Пишут мне, что ты, тая тревогу, Загрустила шибко обо мне, то ты часто xодишь на дорогу В старомодном ветxом шушуне. Я по-прежнему такой же нежныйИ мечтаю только лишь о том, Чтоб скорее от тоски мятежной Воротиться в низенький наш дом.  

прошу прощения за опечатки....  очень маленькая клавиатура ....
Всем пока <>атырин ТПП|Катырин Сергей|Интересно Катырин Сергей] 66047 навсегда ...
p|s
Moderator, просьба воздержаться от комментариев моего сообщения :)

1855 normanay16 | E-mail | Web | 10. listopadu 2017 v 23:17 | Reagovat

My gay pics  
http://blackgay.net.erolove.in/?profile_joaquin
  gay chav another gay sequel gay talk gay india chris colfer gay

1856 marianawq60 | E-mail | Web | 11. listopadu 2017 v 15:21 | Reagovat

Started up to date cobweb project
http://sunni.muslim.purplesphere.in/?entry.alissa
fail opening out let venues

1857 Carminetus | E-mail | Web | 12. listopadu 2017 v 16:28 | Reagovat

Gucci is one of the <a href="https://www.wirisi.com/hot-women-cheap-shoes-online-shopping-ladies-high-heels-1000112417920001.html">sites</a> luxury style brand names in the globe in 2010. The official title of the company is "The House of Gucci" as it is 1 of the famous Italian style homes. However, Gucci is actually owned by a french conglomerate called Pinault-Printemps-Redoute (PPR). The founder of the brand was Guccio Gucci who started the brand name in Florence, Italy in 1921. The brand is most famous for Italian fashion and leather goods. One thing that sets Gucci aside from other brands is that is the leading promoting Italian brand in the globe.

Walking shoes are pretty self-explanatory. Walking footwear are very comfy and provide the correct assistance for anybody with orthopedic and/or diabetic problems. These footwear are perfect for a mild stroll, maybe even a brief jog, but running is certainly out of the question. Shoes made for walking are not really constructed to withstand the constant and hard get in touch with ft go via when a person runs more than lengthy distances.

If you're workplace has a dressier dress code, consider work heels that are no more than 3 inches in height and a neutral or at least solid colour. It's not always very best to wear your wild, five inch zebra heels to work, though they may be perfect for heading out after. Stay conservative until you can truly get a feel for the office's personality.

One merchandise that you may not at initial consider essential is your footwear. <a href="https://www.wirisi.com/women-shoe-stores-shop-heels-online-for-ladies-footwear-1000112417904003.html">buy shoes online</a> and sandals for cruises are particularly important. There is a great deal of walking that occurs on a cruise whether you understand it or not. Fairly frequently you are enjoying yourself so a lot that you don't understand just how much you are strolling. You will certainly want some very comfy.

Do some additional study on-line so you can get a good idea of what to look for in a higher quality cheap <a href="https://www.wirisi.com/cheap-shoe-websites-for-womens-ladies-heels-online-shop-1001154170925002.html">where can i buy shoes online</a>. As soon as you are comfy and can determine a strong pair, then you can look for offers. Then it's only a matter of time before you find your fantastic pair.

Most men will take any method and shoot it down <a href="https://www.wirisi.com/shop-heels-online-for-womens-ladies-pumps-shoe-purchase-1000112417902001.html">heels online shopping</a> discover every thing they can about what's Wrong with it prior to they will go out and use it and make it work. My advice to you is to show it won't before you even believe about coming back to me with a rebuttal. I know that I'll get scads of letters inquiring me what to do in X scenario or Y situation, because they're 'different' by some means, but it tends to make NO difference. You only have to spot one anchor on her to remark about. I use it all the time, and it is extremely efficient.

If you're not utilized to sporting gown footwear and dress socks. It may be a great concept to wear them a small so your feet get utilized to them. You require to be comfy in your footwear. If your footwear are hurting your feet throughout the job interview you are not going to be comfortable. Dress shoes are various then sneakers.

I am very thrilled that I can now wear sandals and open backed footwear with out becoming ashamed of my ft anymore. Absolutely nothing else I have attempted has given me outcomes near to this.

1858 Bobcattum | E-mail | 12. listopadu 2017 v 21:36 | Reagovat

Bobcat
]Все подробности можно узнать в статье...
=http://www.press-release.ru/branches/equipment/588a65633d806/

1859 Darnellmek | E-mail | Web | Pondělí v 12:46 | Reagovat

<a href=http://www.sofortkrediteonline.org/kredit-5000-euro>Kredit 5000 Euro</a> - Kredit 5000 Euro, 9000 Euro Kredit.

1860 Michaelcyday | E-mail | Pondělí v 13:03 | Reagovat

Органы опеки готовят разрешение на посещение матерью детей, изъятых органами соцзащиты и полицией из приемной семьи в Москве. Об этом сообщила журналистам уполномоченный при президенте РФ по правам ребенка Анна Кузнецова. По ее данным, уже собрана "экстренная комиссия" по обсуждению этой ситуации<a href=http://www.kruizrock.ru/>.</a>
Слышали? Да за такое вообще сажать надо!

1861 RobertPrits | E-mail | Web | Pondělí v 15:16 | Reagovat

<a href=http://www.laanpengeonline.info/laan-200000-kr>lan 200000 kr</a> - lan 30000 kr, lan 10000 kr.

1862 JustinNem | E-mail | Web | Pondělí v 19:48 | Reagovat

<b>ธุรกิจมาแรงปี 2018 724 ธุรกิจ พรบ ประกันภัยรถยนต์ ออนไลน์ </b>
<a href=http://www.724mgm.com><u><b>อาชีพขาย พรบ รถยนต์</b></u></a>
ได้สิทธิเป็นคู่ค้ากับ 32 บริษัทประกันชั้นนำ ทันที
ถ้าคุณจะเริ่มต้นธุรกิจ สิ่งที่จะทำให้คุณเติบโตได้รวดเร็วคือ จะต้องมีพันธมิตรทางธุรกิจ ลองคิดดูถ้าคุณเริ่มต้นคนเดียว มันคงเป็นเรื่องยาก เพราะว่าไหนจะเงินลงทุน เรื่องสต๊อคสินค้า ค่าดำเนินการ ส่วนแบ่งการตลาด การบริการหลังการขาย ซึ่งทั้งหมดนี้ไม่ใช่เรื่องง่าย
แต่ในธุรกิจประกันภัย รถยนต์ คุณเพียงสมัครเป็นสมาชิกกับบริษัทศรีกรุงโบรคเกอร์ คุณก็จะได้สิทธิเป็นคู่ค้ากับบริษัทประกันภัยชั้นนำ มากกว่า 32 บริษัท เริ่มต้นธุรกิจได้ทันที ไม่ต้องรับผิดชอบเรื่องการเคลมเลย เพราะบริษัทต่างๆ มีบริการหลังการขาย โดยเฉพาะหน่วยเคลมเคลื่อนที่ และระบบสนับสนุนไว้พร้อมสรรพ
<a href=http://www.724mgm.com><u><b>นายหน้าประกันภัยรถยนต์</b></u></a>
อีกทั้ง ไม่ต้องเสียเวลาลองผิดลองถูกอีกด้วย เพราะเรามีที่ปรึกษาทางธุรกิจ คอยให้คำปรึกษา คอยเป็นพี่เลี้ยงในช่วงเริ่มต้นธุรกิจของคุณ ทั้งหมดมีค่าใช้จ่ายเพียง 250 บาท เท่านั้น
ทุกธุรกิจอาจจะมีผลตอบแทนดีเหมือนๆ กัน แต่อยากให้พิจารณาเรื่องความยาก-ง่ายในการทำธุรกิจ อยากให้พิจารณาไลฟ์สไตล์หลังจากประสบความสำเร็จแล้ว บางธุรกิจสำเร็จแล้วจริง..แต่ยิ่งทำยิ่งเหนื่อย แต่ถ้าทำธุรกิจประกันภัยรถยนต์ คุณจะรู้สึกได้เลยว่ายิ่งทำ ยิ่งสบาย ยิ่งอยู่ในธุรกิจนาน ยิ่งกำไร
มีหน้าร้าน/สำนักงานให้ไปใช้บริการฟรี
สมัยก่อน ถ้าคุณคิดจะเปิดร้าน หรือทำธุรกิจอะไรซักอย่าง จะต้องมีทำเลที่ดี จึงจะประสบความสำเร็จได้ แต่วิวัฒนาการมันเปลี่ยนไปนับตั้งแต่มีอินเตอร์เน็ต ลูกค้าสามารถสั่งซื้อสินค้าและบริการออนไลน์ได้ ดังนั้น เราจึงพัฒนาเว็บไซต์ให้สมาชิกทุกคน ฟรี!
คุณสามารถใช้เว็บไซต์เป็นสื่อโปรโมท เพื่อชักชวนลูกค้าหรือสมาชิกให้ไปใช้บริการที่สาขาใกล้บ้าน ไม่ว่าจะพาลูกค้าไปซื้อประกัน หรือพาทีมงานไปสมัครสมาชิกและฝึกอบรม เปรียบเสมือนว่าสำนักงานทั้งหมดทั่วประเทศ ของศรีกรุงโบรคเกอร์  เป็นสำนักงานของคุณเอง

สำนักงานของบริษัทฯ อยู่ในทำเลที่ดีที่สุดของแต่ละจังหวัด อยู่ใกล้กับขนส่งประจำจังหวัด มีพนักงานคอยอำนวยความสะดวก มีเครื่องรูดบัตรเครดิต <b>ซื้อพ.รบ.ออนไลน์</b> ซื้อประกันประเภท 5 รอรับกรมธรรม์ได้ทันที พนักงานของเรามีความพร้อม ผ่านการฝึกอบรมมาอย่างดี
คุณไม่ต้องลงทุนสำนักงานเอง แต่สามารถมีสำนักงานเป็นของตัวเองง่ายๆ เพียงร่วมธุรกิจกับเราแค่ 250 บาทเท่านั้น เริ่มธุรกิจได้ทันที
ฟรีเว็บไซต์ธุรกิจฟรี มูลค่า 5,000 บาท เว็บไซต์ของเรามีลักษณะการทำงานเหมือน Facebook ผู้สนใจที่ลงทะเบียนจะได้รับเว็บไซต์ฟรีทันที แต่ระบบของเราดีกว่า Facebook ตรงที่คุณไม่ต้องใส่เนื้อหา ไม่ต้องอัพ status เอง เพราะเรามีทีมงานคอยอัพเดทเนื้อหาให้ทันสมัยอยู่ตลอดเวลา เว็บไซต์ที่คุณจะได้รับจะเป็นในรูปแบบ 20insure.com/ตัวเลข
<a href=http://www.724mgm.com?insure=0852446146><u><b>ตัวแทนประกันภัยรยนต์</b></u></a>
ระบบหลังร้านจะสามารถดูรายชื่อผู้สนใจ เป็นห้องอบรมออนไลน์สำหรับการทำธุรกิจ ซึ่งทีมงานได้ลงทุนกับระบบเหล่านี้ด้วยความทุ่มเท คุณมีหน้าที่แค่โปรโมทเว็บ และทำการตลาดผ่าน Social media เท่านั้นเอง
ความสำเร็จของธุรกิจ MGM คือทุกคนต้องสามารถทำตามและเลียนแบบได้ เว็บไซต์เป็นเครื่องมือที่ทุกคนสามารถสำเร็จ แล้วเลียนแบบได้ ทีมงานของคุณจะได้รับระบบแบบเดียวกับคุณ ทุกคนต่างก็ทำธุรกิจ มันเป็นระบบการใช้เครื่องมือทำงาน เป็นระบบที่ง่าย และเติบโตเร็ว
นอกจากนั้นแล้ว ถ้าคุณต้องการสร้างแบรนด์เป็นของตัวเอง สามารถจดโดเมนเป็นชื่อ yourdomain.com ได้ เสียค่าใช้จ่ายแค่ 999 บาท/ปี
คนไทยเข้าถึงอินเตอร์เน็ตแล้วมากกว่า 30 ล้านคน และจะเพิ่มขึ้นอีกเป็นจำนวนมาก จากนี้ไปอินเตอร์เน็ตจะเปลี่ยนพฤติกรรมการทำธุรกิจ เริ่มต้นธุรกิจออนไลน์ ของคุณวันนี้ กับธุรกิจประกันภัยรถยนต์ กับเรา
แผนการตลาดแบบ <b>MGM</b> จะทำให้คุณรวยไม่รู้ตัว
โครงการการขึ้นตำแหน่ง เริ่มต้นที่ Member รายใหม่ จะได้รับส่วนลดมาตรฐาน ซื้อ/<font size="" color=""><b>ขายประกันวินาศภั</b></font>ย ได้ 32 บริษัทถ้ามีทีมงาน หรือมียอด จะได้ปรับตำแหน่ง และได้ผลประโยชน์ เพิ่มขึ้นด้วย การขึ้นตำแหน่งดูที่ยอดขายเป็นหลัก ถึงแม้ไม่มีทีมงานซักคน ถ้ามียอดขายก็สามารถขึ้นตำแหน่งได้ทันที

หมายเหตุ
– ระดับ 6 สามารถซื้อประกันเฉพาะของตัวเอง หรือคนในครอบครัวเท่านั้น
– นอกจากผลประโยชน์ด้านบนแล้ว จะได้ค่าแนะนำ 1% จะได้จากสมาชิกที่เราแนะนำโดยตรง ถ้า Member ที่เราแนะนำซื้อประกัน หรือขายประกัน เราจะได้ 1% จากผลงานของ Member รายนั้นๆ
– ค่าบริหารงาน 3 – 6.75% ตามระดับ ตามตำแหน่ง สมมุติว่าตัวคุณ อยู่ในระดับ 3 แนะนำ Member ระดับ 6 ให้มาซื้อประกัน คุณจะได้ค่าแนะนำ 1% และจะได้ค่าบริหารทีมอีก 5% รวมเป็น 6% สมมุติว่าเบี้ยประกัน 20,000 บาท คุณจะได้ค่าแนะนำ + ค่าบริหาร รวม 1,200 บาท
– สมมุติ Member1 ไปแนะนำต่อ Member2 หรือ Member3 ถ้าตำแหน่งเหล่านี้ไม่ชนกับคุณ คุณยังมีสิทธิได้รับค่าบริหารงานตลอดทั้งสาย ไม่จำกัดชั้น ดังนั้น รายได้จะเพิ่มสูงขึ้นเรื่อยๆ มีโอกาสรับรายได้หลักแสนต่อเดือน โดยไม่ต้องขายเอง ตามจำนวนทีมงานที่เพิ่มขึ้นตลอดเวลา ถ้าสนใจธุรกิจ หรือศึกษาแผนธุรกิจอย่างละเอียด กรุณาติดต่อทีมงาน หรือผู้แนะนำของท่าน

1863 Rolandnit | E-mail | Úterý v 1:27 | Reagovat
1864 Jamesbitte | E-mail | Úterý v 6:24 | Reagovat

i need money now <a href=http://installmentloansforbadcreditpro.org>monthly installment loans direct lenders</a> i need money desperately <a href=http://paydayloansforpoorcreditpros.org>payday loans no credit check</a>

1865 daisyfp60 | E-mail | Web | Úterý v 11:48 | Reagovat

Hi supplementary website
http://datetips.sexblog.top/?stage.addison
  best gay dating sites for serious relationshisp xxx free dating top free online dating sites 2015 successful online dating tips ladies for marriage

1866 Jamesbitte | E-mail | Úterý v 14:53 | Reagovat

personal loan rates <a href=http://installmentloanspro.org>monthly installment loans with bad credit</a> need money today <a href=http://onlineloanswithmonthlypayments.org>online loan bad credit instant</a>

1867 posylka-iz-kitaya Keevaaccednen | E-mail | Web | Čtvrtek v 1:10 | Reagovat
1868 Likaphype | E-mail | Čtvrtek v 11:16 | Reagovat

<a href=http://marquez-art.ru/kiononiskribas/na_pomojku.htm> на сайте    </a>

1869 TrevorBlast | E-mail | Web | Čtvrtek v 17:36 | Reagovat

<a href=https://swipe.bz/>cvv shop</a> - dumps shop online, goswipe.

1870 WendellCew | E-mail | Web | Včera v 6:20 | Reagovat

I really wish to get my inspiration from actually significant phrases said by really great persons like “Happiness is the highest good”, would you know the place I'm able to find thematic compiltaions of those people?

https://worldmadebetter.com/post/167085235431/strategies-of-writing-essays

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama