Toto je fanfiction, která se pravděpodobně vyvine v příběh lásky dvou mužů (tedy příběh homosexuálního vztahu). Pokud takové příběhy nemáte rádi, nečtěte tento!

6. Neodbytné myšlenky

26. června 2011 v 8:01 | GrayLady (beta: Gigi...) |  Odstíny šedi (třetí část série)
A/N: Tak je to tu! Šestá kapitola! Takže hurá do čtení a nezapomeňte nechat komentář, protože se jich už nemůžu dočkat:-)


6. Kapitola - Neodbytné myšlenky

Ta zatracená inkriminující fotografie z novin byla Severusovým prokletím. Od doby, co ji uviděl, nedokázal myslet na Pottera jinak než jako na potencionálního sexuálního partnera. A to bylo nepřijatelné! Usilovně si tedy snažil připomínat všechny maličkosti, které ho na tom klukovi odrazovaly. Snažil se soustředit na to, jak Potter vypadal, když poprvé přišel do Bradavic, což celkem pomáhalo. Bohužel obraz malého vyhublého dítěte se mu velice špatně spojoval se současnou Potterovou mužnou postavou.
Jeho myšlenky si prostě dělaly, co chtěly. A sen plný vášně a sexu, který se mu té noci zdál, tomu také příliš nepomáhal. Musel si neustále připomínat, že začít s Potterem čistě sexuální vztah nebyl dobrý nápad. Nehledě na to, že by tím porušoval školní řád.
Vůbec svou posedlost tímto nápadem nechápal. Obvykle se na své sexuální partnery nijak neupínal, ať už byli jen potenciální či reální. V podstatě mu na tom, s kým se vyspí, záleželo jen minimálně. Nacházel si sexuální partnery čistě pro uspokojení fyzické potřeby, což ještě více ukazovalo, že začít si něco s Potterem je extrémně špatný nápad. Od toho kluka pak nemůže jen odejít a už se s ním nikdy nevidět - v každém případě ho bude muset vídat minimálně do konce války.
A tak se snažil tyto myšlenky co nejdůrazněji potlačovat. Brzy zjistil, že pokud se nenachází v Potterově přítomnosti, je to celkem snadné. Proto se pochopitelně rozhodl chlapci vyhýbat a při hodinách ho ignorovat. Bohužel, během jejich společných setkání ignorace nepřicházela v úvahu. Raději tyto schůzky preventivně až do odvolání zrušil. Musel se zbavit této své podivné posedlosti dříve, než se s Potterem uvidí tváří v tvář.
Po necelých dvou dnech vše nasvědčovalo tomu, že jeho plán začíná pracovat. Byl večer, den poté, co překvapující článek vyšel, a už zbývalo jen doufat, že vše opět nepokazí nějaký nechtěný sen. Pokud by noc proběhla v pořádku, mohl by snad opět potvrdit pravidelné páteční setkání, které s Potterem měl mít.
Ovšem to by se nesmělo jednat o toho zatraceného Nebelvíra, aby vše šlo podle plánu. Mladík jednoduše musel vždy přijít v nejnevhodnější dobu.
"Vstupte," zareagoval Severus nevrle, když ho ze zadumání vyrušilo zaklepání na dveře. Ani ho nenapadlo, že se v nich objeví právě osoba, kolem které se jeho myšlenky točily. Srdce se mu proti jeho vůli rozbušilo a on rychle začal předstírat pracovitost.
"Ahoj, Snape," pozdravil mladík a bylo zjevné, že je kvůli něčemu nervózní.
"Co chceš, Pottere?" zabručel Severus rychle a usilovně se snažil soustředit na eseje místo na své sexuální fantazie. "Mám málo času," dodal, aby tuto nepříjemnou situaci co nejvíce zkrátil.
Potter chvíli mlčel a Mistr lektvarů čmáral nesouvisející nesmyslná slova na pergameny před sebou a v duchu si zuřivě opakoval: "Dělej, Pottere, dělej."
"No…chtěl jsem s tebou mluvit," vysoukal ze sebe mladík nakonec.
"Ano, to je zřejmé," sarkasticky odvětil Severus, napětí jeho náladě příliš nepřidávalo. "Co bys tu taky jinak dělal?"
"Jo…no…chtěl jsem se zeptat…"
Smyslem života Harryho Pottera nebylo porazit Voldemorta, nikoliv, bylo jím utýrat Severuse Snapea.
"K věci, Pottere."
"Dobře…takže…" pokračoval Nebelvír v protahování, "ty máš problém s tím, že jsem gay?"
Tak tuhle otázku tedy Severus opravdu nečekal.
"Co prosím?" zeptal se. Byl natolik překvapený, že zcela zapomněl na svůj problém s pudy a poprvé se na Pottera opravdu podíval.
"Ptal jsem se, jestli máš problém s tím, že jsem gay," přišla klidná odpověď na jeho rychle vyhrknutou otázku, a pak se mu neustále opakovala v hlavě jako jakási podivná ozvěna. S každým zazněním mladíkova otázka i celá situace vypadala stále směšnější. Severus se začal bát, že se rozesměje, což se mu v Potterově přítomnosti stávalo nepříjemně často.
"Posaď se, Pottere," vyhrkl tedy a rychle se postavil zády k němu. Možná se dokázal nerozesmát, ale vytvoření úsměvu na své tváři zabránit nedokázal. Mimické svaly mu prostě vypověděly poslušnost a on si důkladně dlaní stisknul ústa, aby jim domluvil. Na Potterovi prostě bylo něco jedinečného, co ho neustále nutilo chovat se podivně. Pokud bude mít štěstí, možná dokonce jednou přijde na to, co to je.
Nakonec nad sebou získal kontrolu a nalil sobě i svému spolubojovníkovi trochu koňaku. Pro tento moment se zdálo, jakoby problém se vzrušující fotografií ani neexistoval. Před ním prostě seděl rozpačitý hrdina kouzelnického světa a zároveň bojovník, se kterým strávil většinu letních prázdnin. Muž, který začínal být Severusovi proti jeho vůli bližší než kdokoliv jiný.

"Jak jsi na něco takového přišel?" zeptal se ho tedy klidně a napjatě poslouchal vysvětlení, které ho málem opět donutilo se smát.
"Od té doby, co o mě vyšel ten článek, jsi se mnou nepromluvil. Ani ses na mě nepodíval. Tak jsem si řekl…"
"Chápu," zareagoval Severus a snažil se ukáznit své myšlenky. Kdyby tak Potter věděl, co byl skutečný důvod pro jeho jednání.
"A?" drze ho nutil mladík k reakci.
"Nemám problém s tím, že jsi gay," zkonstatoval Snape a doufal, že to bude stačit.
"Nemusíš to říkat, když to není pravda," zavrčel však Nebelvír podrážděně.
Měl vědět, že při rozhovoru s Potterem se nepříjemným částem nevyhne. Přesto stále ještě trochu doufal, a tak důrazněji zopakoval: "Nemám problém s tím, že jsi gay."
"Ok, ok," řekl mladík a obraně zvedl ruce. Bylo zřejmé, že mu stále nevěří, což potvrdil i tím, když spěšně dodal: "Tak já zase půjdu."
"Pottere," vydechnul nakonec Severus odevzdaně, "nemám problém s tím, že jsi gay, protože sám jsem gay."
Reakce mladíka na jeho přiznání ho překvapila. Nejdříve strnule dosednul na židli a překvapeně zamrkal, pak se však bleskově zvednul a téměř utekl ze dveří. Severus z rychlého pohledu na jeho tvář nedokázal usoudit, zda zadržoval slzy nebo smích.
Chvíli tedy zaraženě sledoval dveře, pak si povzdechnul a opřel se o opěradlo židle. S Potterem opravdu nikdy nic nebylo jednoduché.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Další dva školní dny Severus nevěděl, co dělat dřív. Setkání s ředitelem týkající se nadcházející schůze řádu, vaření lektvarů pro ošetřovnu, řešení dalších mezikolejních sporů… a do toho samozřejmě běžná výuka s opravováním esejí. A přesto všechno si jeho mozek vždy našel nějakou chvíli připomenout mu, že jeho spolubojovník je přitažlivý homosexuální muž. I když… možná to nebyl zrovna jeho mozek, který mu to připomínal.
Problém byl, že po nedávném rozhovoru s Potterem se postupně začínaly vytrácet důvody proti a zůstávala jen samá pro. A to byl tedy pořádný průšvih. Obzvlášť když se mu i v nejméně vhodných chvílích stávalo, že se jeho mysl ztratila v sexuálních fantaziích. Jediné, co tedy předešlo dvěma ošklivým nehodám v hodině lektvarů, byly jeho skvěle vycvičené reflexy.
Díky Merlinovi, že se alespoň dokázal patřičně soustředit, když s ním ředitel probíral vážné válečné problémy. Pravdou bylo, že neustálé opakování jména nebelvírského hrdiny mu to příliš neulehčovalo.
V pátek odpoledně byl tedy Severus rozhodnutý tuto situaci jednou pro vždy vyřešit. Zahrával si samozřejmě s myšlenkou, že by Potterovi přímo navrhnul sexuální vztah, ale mnohem realističtější řešení mu připadalo pořádně se vyčerpat důkladným soubojem a pak při rozhovoru s mladíkem opět objevit důrazné důvody proti jejich vztahu.
Protože považoval za vhodné odvést své myšlenky před jejich společným setkáním jiným směrem, vrhnul se hned po skončení vyučování do opravování odevzdaných esejí. Nebyl ještě ani v půlce, když Potter vešel do dveří.
Severus mrkl na hodiny a zkonstatoval: "Jsi tu moc brzy."
"Já vím," odpověděl mu Potter hlasem naplněným únavou.
Mistr lektvarů zvednul hlavu a přejel mladíka očima. Opravdu to vypadalo, že je velmi unavený.
"Špatný den?" zeptal se tedy.
Potter se usadil na židli a opět jednou vypadal mnohem starší, než skutečně byl.
"Dalo by se to tak říct," odpověděl mu. "Byl jsem na setkání s ředitelem."
Ach ano, takové dny Severus moc dobře znal a vůbec Potterovi nezáviděl, že s nimi měl zkušenost už v tak mladém věku. Nahlas však jen suše shrnul:
"Pak tedy vskutku špatný den."
K jeho překvapení se zdálo, že to byla přesně ta pravá věc, kterou měl říct. Mladík se totiž upřímně rozesmál, a pak stále s úsměvem na rtech souhlasně zašeptal:
"Jo."
Ve chvílích jako byla tato, byl Severus naprosto přesvědčený, že Harryho Pottera za celý svůj život ani částečně nepochopí. Opravdu bylo na tom, co řekl, něco vtipného? A pokud ano, neměl by to snad on, jako autor poznámky, vědět lépe?
Znovu se na mladíka podíval. Ten však už měl položenou hlavu v dlaních a zjevně mu nevěnoval pozornost. Severus tedy jen zakroutil hlavou a vrátil se k opravování esejí. Potter byl úplně tichý a on brzy téměř zapomněl, že nějakou společnost vůbec má.
"Je mi tu příjemně," vyrušil ho po nějaké době mladíkův hlas. Mistr lektvarů okamžitě přestal psát a prudce zvednul hlavu. Potter se na něj stále nedíval, avšak podle nepřirozeně ztuhnutého těla bylo zřejmé, že čeká na nějakou reakci. Severuse nenapadlo nic, co by mohl říct, přesto cítil, jak mu do žil proudí mírný příliv adrenalinu.
"Je mu se mnou příjemně," konstatoval překvapeně v duchu a hned ho napadaly tucty dalších situací, kdy by mu mohl Potter něco podobného říct. Rychle se snažil od nežádoucích myšlenek odpoutat, a tak se vrátil k psaní bez toho, že by na mladíkovo oznámení jakkoliv zareagoval.
Přestože mu běžně nedělalo žádný problém ovládat svou mysl, dnes mu opravování esejí trvalou jednou tak dlouho než obvykle. Uběhlo několik desítek minut, než se odvážil zvednout hlavu a opět se na Pottera podívat. Udiveně odložil brk, když si uvědomil, že mladík si zřejmě v jeho přítomnosti klidně zdřímnul. Skutečně se s ním musel cítit příjemně.
Severus chvíli pozoroval, jak mladý hrdina v nepohodlné pozici pravidelně hlasitě oddechuje, pak se zvednul a tiše se k němu vydal. Někdy během těch pár vteřin se Potter musel probrat, protože ve chvíli, kdy si Mistr lektvarů sedal na židli proti němu, dýchal již tišeji.
"Mluvili jste o zítřejší schůzi?" promluvil tedy Severus, aby nějak odůvodnil, proč si k němu přisedl.
"Mimo jiné," lhostejně řekl jeho spolubojovník a zvedl hlavu. Na tvářích se mu rýsovaly červené otlačeniny dlaní a starší muž si ho zaujatě prohlížel. Jak asi tento mladý obličej vypadá naplněný vášní a touhou?
"Také jsme mluvili o tom, kdy se stanu hlavou Fénixova řádu," dodal klidně.
"Není na to moc brzy?" zeptal se bývalý špion a zamračil se, jak si rychle snažil srovnat potřebné myšlenky a vyhnat ty nežádoucí.
"Pokud půjde vše podle Brumbálova plánu," zareagoval mladík a netvářil se zrovna vesele, "začnu v lednu fungovat jako jeho zástupce."
To snad není pravda!
"Ten dědek se zbláznil!" vykřiknul Severus nahlas a myslel to naprosto vážně. Že by měl tenhle sotva sedmnáctiletý kluk vést odboj proti Voldemortovi?! Vždyť tady vůbec nehrálo roli, jak je dobrý v boji. Byl ještě téměř děcko!
"Taky si myslím," přišla nečekaná odpověď a vztek Mistra lektvarů se z nepřítomného ředitele obrátil k dostupné oběti.
"A ty jsi souhlasil?"
Dostupná oběť však vůbec neznamená to samé co snadná oběť. Obzvlášť pokud se jednalo o Harryho Pottera.
"Podle čeho si jako usoudil, že řediteli záleží na mém názoru?" vrátil mu mladík útok plnou silou.
Což byla pravda. Ředitel s oběma manipuloval stejně. Severus se uklidnil a místo odpovědi jen přikývl. Začínala ho pekelně bolet hlava.
"Ten stařec mě jednou zabije," poznamenal tedy.
Potter vyprsknul smíchy a odpověděl mu:
"Tak to je více než pravděpodobné."
Kdyby Mistrovi lektvarů netepalo v hlavě bolestí, možná by se dokonce usmál. Místo toho se na mladého hrdinu zamračil. Bohužel se zdálo, že jeho zlobné pohledy už u Pottera ztratily jakoukoliv účinnost, protože se rozesmál ještě více.
"Předpokládám, že se těšíš na svou novou pozici," řekl, aby jeho zábavu trochu zchladil.
"A já předpokládám, žes tuhle svou poznámku nemyslel vážně," dostalo se mu rovnocenné odpovědi.
Severus jen povytáhl obočí a zároveň ke svému překvapení zjistil, že bolest hlavy ustupuje.
"Trhni si, Snape," drze mu odsekl Nebelvír, což se při jejich soukromých setkání stávalo jeho zvykem. Bylo to důkazem toho, jak dobře se již navzájem znali. Vlastně bylo ohromně úlevné moci být sám sebou bez toho, že by se před ním jeho společník klepal strachy či si ho pohrdavě prohlížel.
"Další velké pro," šeptal malý hlásek v jeho mysli.
Na následné Potterovy reakce odpovídal čistě automaticky. V hlavě se mu neustále rovnala jen samá "pro" a nepřicházelo žádné "proti". Vše, co ten zatracený Nebelvír řekl, svědčilo jen o tom, jak dobře ho zná a že od něj neočekává nic víc ani nic míň. Jednoduše ideální chlap na sex.
Severus strnule seděl na židli a srdce mu v hrudi hlasitě tepalo.
"Potřebuji rychle nějaké proti," přikazoval si v duchu zoufale.
Potter už stál mezi dveřmi.
"Jdeme trénovat?" popohnal ho.
"Neudělám to, neudělám to, ne, ne…"
"Raději bych šel do mých pokojů," řekl Mistr lektvarů s myslí ještě stále rozpolcenou na dvě části. "Chtěl bych s tebou něco probrat."
"Aha, takže jdeme k tobě," vykoktal ze sebe mladík a vypadal překvapivě rozpačitý. Věděl snad, co se Severusovi honilo hlavou?
"Pokud souhlasíš," zdůraznil tedy bývalý špion. Nechtěl mít pocit, že Pottera nějak zneužívá.
"Jo, jo, jasně, že souhlasím," potvrdil Nebelvír, ale nezněl příliš jistě.
"Takže jsem se zjevně rozhodnul," říkal si Severus v duchu překvapeně a skoro úprkem se vydal do svých komnat s Potterem ve vleku.
Předpokládal, že nejvhodnější bude začít alkoholem. Možná by mohl Pottera úplně opít. Ne, to ne, Potter není příliš odolný vůči alkoholu, druhý den by si už nemusel nic pamatovat. A Severus touto trapnou situací rozhodně nechtěl procházet znovu.
"Určitě jsem se zbláznil," znělo mu v hlavě, když usedal do křesla.
"Nechtěl si se mnou něco probrat?" ozval se Potter, který byl z jeho ticha zjevně nervózní.
"Ano, to jsem chtěl," přiznal Severus, a protože sám potřeboval ještě přijít na to, čím začít, dodal: "ale nejdříve se ještě trochu napij."
"Chceš mě opít?" zasmál se jeho spolubojovník. "Začínáš mě trochu děsit."
Někdy byl ten kluk překvapivě bystrý.
"Jen trochu? Jsem uražen," odbyl to Mistr lektvarů humorem.
Dopil koňak a pohlédl na mladíka, který pozoroval oheň v krbu. Teď, když objekt jeho sexuální touhy seděl přímo tady v místnosti, zdála se i všechna ta "proti", která mu ještě zůstala, naprosto nedůležitá.
"Poslední dobou zažíváš hodně stresujících situací?" začal tedy bez toho, že by více přemýšlel. Jednal instinktivně.
Potter na jeho otázku přikývnul a on pokračoval:
"Určitě se potřebuješ nějak odreagovat." Bedlivě pozoroval mladíkovu pokojnou tvář, když opět přikývnul.
"Možná máš nějaký vlastní způsob relaxace?" ptal se dál a jeho tepová frekvence stoupala.
Potter zakroutil hlavou a Severus to risknul:
"Možná bys chtěl využít sexuální relaxaci?"
Potter přikývnul a tělem Mistra lektvarů projel záblesk vzrušení. Pak však mladík zrudnul v obličeji, vyprsknul zbytek pití a zděšeně zakřičel:
"Cože?!"
Bývalý špion se ani nehnul. Nevěděl, jak moc je Potter vylekaný a nechtěl celou situaci ještě zhoršit.
"Ptal jsem se, zda bys měl zájem o sexuální relaxaci," zkonstatoval tedy klidným hlasem.
Mladík na něj několik dlouhých vteřin šokovaně kulil oči a Severus se už začínal bát, že se ohromně zmýlil, než se Potter konečně pohnul a několikrát se zhluboka nadechl. Pečlivě postavil sklenici na stolek a pohodlně se opět opřel v křesle. Mistr lektvarů se konečně znovu uvolnil a byl neskutečně vděčný, že jeho spolubojovník je dobrý ve zvládání nečekaných situací.
"Ptáš se mě, jestli s tebou chci spát?" zeptal se Potter přímo a v tu chvíli Severus věděl, že se rozhodl správně. Toto rozhodně nebyl přístup nějaké nezkušeného naivního romantického kluka.
"V podstatě ano," přiznal tedy klidně.
Mladík stále mlčel, a tak Severus dodal:
"Nemusíš odpovědět hned, rozmysli si to. Myslím však, že bychom oba mohli nalézt mnoho výhod v čistě sexuálním vztahu."
"V čistě sexuálním vztahu," zopakoval Potter klidně a opět se podíval do krbu. "Jistě. Rozmyslím si to."
Severus klidně přikývnul. Cítil se spokojeně. Zdálo se, že se celá tato situace vyřešila poměrně dobře.
"Dáš si ještě?" zeptal se mladého Nebelvíra a ukázal na prázdnou sklenku.
"Ne, díky," zakroutil Potter hlavou a vstal. "Asi už půjdu. Uvidíme se zítra."
Mistr lektvarů opět přikývl a klidně zůstal sedět v křesle. Konec konců mladík cestu ke dveřím znal více než dobře a byl zvyklý vyprovodit se sám. Jak bylo jejich zvykem, ani jeden z nich neřekl nic na rozloučenou.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Severus seděl v jídelním prostoru v domu na Grimauldově náměstí společně s několika desítkami dalších členů řádu a poslouchal jednotlivá hlášení. A přestože si na něm nikdo z přítomných pravděpodobně nevšiml žádné změny, on si připadal nepříjemně nesoustředěný a roztržitý. Byl zvyklý v duchu analyticky rozebírat informace, které slyšel a důkladně pozorovat reakce všech přítomných. Tentokrát však většinu jeho pozornosti zabíral jen jediný člověk - Harry Potter. A Severus si teprve teď uvědomil, že mladík není až tak snadno čitelný, jak si vždy myslel.
Ještě než setkání začalo, pozoroval mladého hrdinu a přemýšlel, zda o jeho nabídce vůbec uvažoval a co si o tom tak mohl myslet. Postupem času ho však pečlivé pozorování mladíka dovedlo k úplně jiným myšlenkám.
Potter neseděl v čele stolu vedle Brumbála, jak by mohlo být očekávané. Seděl přes roh, vzdálený od ředitele pět míst, což však jemu a řediteli poskytovalo dobrý výhled na sebe navzájem a oni toho často využívali. Pokud někdo dával bedlivý pozor, jako právě teď náš bývalý špion, mohl si velmi snadno všimnout letmých pohledů, které si vyměňovali.
Severus nezpozoroval žádné nitrozpytecké spojení, pravděpodobně si tedy pouze navzájem potvrzovali informace, které společně museli ještě před setkáním probrat. A přestože byl Mistr lektvarů opravdu dobrý v šifrování zpráv, většinou neměl vůbec tušení, co ty pohledy znamenají.
"Takže abych to shrnul," dokončoval své hlášení Pastorek, "máme příliš málo lidí. Ohromně nerad to říkám, ale prostě musíme přibrat ty starší studenty, co mají zájem."
Bývalý špion pozoroval, jak Brumbál mírně nadzvednul obočí a koutkem oka se podíval Potterovým směrem. Mladík se s ním setkal pohledem jen na pár vteřin, pak se zahleděl na stůl, ale důrazně zakroutil hlavou. Severus pochyboval, že si této výměny kdokoliv kromě něj všimnul. Ředitel si však hlasitě povzdechnul a důrazně prohlásil:
"Nebudeme přibírat studenty."
"Vždyť chtějí bojovat!" protestoval divoce bystrozor a mnoho dalších přikyvovalo. "A navíc tu už jednoho máme."
"Ano!," přidal se postarší kouzelník jménem Dooley. "Potřebujeme každou pomoc, kterou můžeme dostat. A pokud vím, jediným pravidlem vždy bylo, že člen řádu musí být plnoletý!"
V místnosti se rozproudila divoká a hlasitá diskuse. Molly Weasleyová si jen zděšeně tiskla zaťatou pěst k ústům. Bylo jí jasné, že řeč je mimo jiné o jejím jediném synovi, který v řádu ještě nebyl. Pan Weasley ji soucitně objímal kolem ramen, zatímco ostatní synové se snažili bouřlivě prosadit, aby se studenti skutečně mohli k řádu připojit. Všichni byli zoufalí a jen velice málo lidí bylo proti této myšlence.
Mistr lektvarů mlčel. Stejně tak Potter a Brumbál. Ředitel upřeně pozoroval mladého hrdinu a už se ani nesnažil předstírat, že to nedělá. Mladík zatím jen pokračoval v zírání na stůl. Na první pohled se zdálo, že dění kolem ani nevnímá, avšak postupem času magie kolem něj začínala doslova praskat. Kromě Severuse a ředitele to však nejspíš nikdo nezpozoroval.
"Tak dost!" vybouchl nakonec a ani nemusel příliš křičet. Všichni se okamžitě utišili. Dokonce i Severus byl zaražený. Sice čekal podobnou reakci, nečekal však, že z Pottera bude vyzařovat taková síla.
"Studenty prostě přibírat nebudeme a váš křik na tom nic nezmění."
Během ticha, které se po tomto prohlášení rozhostilo, se Severus spojil očima s Brumbálem, ten na něj jen spiklenecky mrknul.
"O tom snad ty nerozhoduješ!" ozval se podle očekávání útočně Pastorek.
Potter se ironicky usmál a Severuse bodlo v hrudi, protože bolest skrytou v takovém úsměvu velmi dobře znal.
"A v tom se právě pletete," zkonstatoval klidně mladík a zahleděl se upřeně bystozorovi do očí. "Přesně o tom JÁ rozhoduju."
Mnoho pohledů se okamžitě obrátilo k Brumbálovi, který se na všechny zářivě usmál.
"Merline," řekl si Severus v duchu.
Pastorek sklopil pohled a mladík oslovil ostatní překvapené kouzelníky:
"Můžeme nyní pokračovat v programu?"
"Merline," běželo Severusovi neustále hlavou a srdce mu hlasitě bušilo. "Merline! Já jsem udělal sexuální návrh příštímu Albusi Brumbálovi!"
Po tomto uvědomění zcela ztratil jakoukoliv snahu soustředit se na probírané problémy. Jak je možné, že mu něco takového nedošlo dřív?!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistr lektvarů přecházel po svých komnatách jako lev v kleci. Potter se s ním po skončení schůze domluvil, že se ještě ten večer staví. Měl by tedy každou chvíli přijít a Severus ze srdce doufal, že mladík bude mít pro tentokrát více rozumu, než měl on sám.
"Chtěl jsem nějaké velké proti," říkal si v duchu, "tak tady ho mám. Jak je možné, že mě nenapadlo, že sex bývalého smrtijeda s hrdinou kouzelnického světa může být mnohem větší katastrofa než jen sex učitele se studentem?!"
Už velmi dlouho nebyl sám na sebe tak naštvaný. Kam dal pro Merlina včera večer mozek? No, možná věděl kam - pravděpodobně do kalhot. To se mu nestávalo ani v pubertě a teď byl tímto svým chováním více než vyvedený z míry. A všechno byla Potterova chyba!
Právě v ten moment se ozvalo zaklepání na dveře. Severus se zastavil na místě a uhladil si šaty. Už byl čas, aby konečně získal kontrolu nad svou vlastní myslí.
"Dobrý večer, Pottere," oslovil mladíka, když otevřel dveře. A byl více než potěšený, když si uvědomil, že mladík před jeho dveřmi vlastně vůbec nevypadá jako mocný hrdina. Byl to prostě jen Potter. 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 emmm2010 | 26. června 2011 v 10:42 | Reagovat

absolutně super!!:) miluju Severusův monolog v hlavě:D a sem zvědavá jak se to vyvrbí:D jenom sem se chtěla zeptat kdy bude další kapča abych se měla na co těšit:)

2 deadlik | 26. června 2011 v 12:12 | Reagovat

prej já udělal sexuální návrh příštímu Albusi Brumbálovi :D:D:D:D

3 serafiiin | 26. června 2011 v 12:14 | Reagovat

"Merline! Já jsem udělal sexuální návrh příštímu Albusi Brumbálovi!" Skvělá hláška =D
Severus je trochu ztracenej.. =D Skvělá kapitola, doufám, že další bude brzy =)
Díky =)

4 yellow | Web | 26. června 2011 v 12:37 | Reagovat

Já prostě miluju kapitoly psaný z pohledu Severuse. Ne každý je umí napsat, ale tohle bylo fakt dobrý. A nejvíc mě dostalo: "Merline," běželo Severusovi neustále hlavou a srdce mu hlasitě bušilo. "Merline! Já jsem udělal sexuální návrh příštímu Albusi Brumbálovi!"
Děkuji za další kapitolu a gratuluji k betě :) Nevšimla jsem si žádné chyby. Je tedy pravda, že jsem se po nich ani nedívala, ale často se stává, že mě přímo kopnou :D

5 Saskya | 26. června 2011 v 12:56 | Reagovat

:-D úplne super kapitola :-D
Severus teda mal deň :D

6 Salazaret | E-mail | Web | 26. června 2011 v 13:13 | Reagovat

Přesně jak podotkl Severus.
Merline!
Opravdu zbožňuji kapitolky s pohledu našeho Mistra lektvarů a ty je napsat opravdu umíš!
Severusovi myšlenky jsou opravdu úžasné a ta jeho roztěkanost!
Teď se ještě víc těším na další díly. Tohle bude ještě mazec!
Děkuji za kapitolku.
S láskou Salazaret :-)

7 Gigi... | 26. června 2011 v 13:19 | Reagovat

Děkuji yellow za pochvalu... velmi mě potěšila... :-D
Pro ostatní nedočkavce jen malý vzkaz: s kapitolou příští týden na 90% nepočítejte... to by se musel stát zázrak nebo hyperaktivní múza :D Lady Gray má stejně jako já ještě zkoušky a navíc potom odjíždí do zahraničí, tak jí dopřejte trochu oddychu... 8-)

8 tess | Web | 26. června 2011 v 13:30 | Reagovat

skvělá kapitola. je mi harryho tak líto. jsou chvíle a povídky kdy brumbála opravdu nemám rada (jindy ho jenom nemusim ;-) ) je mi naprosto jasný, že harrymu ten stařec nedal vůbec navybranou. doufám, že ho severus podrží (a to ve více ohledech :-P ) těšim se na další kapitolu a doufám, že to ti dva nějak zvládnou :-D

9 Mája | E-mail | Web | 26. června 2011 v 14:03 | Reagovat

Tak jsme se odpověď nedozvěděli... *pláč*
Já do příští kapitoly asi nepřežiju 8-O.
Nicméně tato kapitola byla naprosto dokonalá. Musím se připojit k těm, kteří tě za úžasné ztvárnění Severusovy mysli chválí. Tvůj Snape je naprosto dokonalý. Budu se opakovat: "Merline! Já jsem udělal sexuální návrh příštímu Albusi Brumbálovi!" bylo naprosto úžasné a všeříkající. Díky moc a piš, piš, piš ať nás všechny netýráš moc dlouho :-D

10 grid | 26. června 2011 v 15:37 | Reagovat

Vynikajúca kapča, skvelý a nepolapiteľný Severus a jeho starostlivo premyslená ponuka Harrymu na vzájomné uspokojenie. Nemala fakt chyby! A nech sa tvári akokoľvek znepokojene viem, že to ustojí so cťou...a rafinovanosťou jemu vlastnou. ;-)  :-D

11 GrayLady | 26. června 2011 v 16:15 | Reagovat

Vaše komentáře mi dělají ohromnou radost :-) Díky nim možná i lépe přežiju, když opět neudělám tu zkoušku, co mě čeká (což se snad nestane) :-D

[1]: Díky! :-) Další kapču vidím, tak na za 14 dní. Jak tu později píše Gigi.., máme toho obě moc ;-)

[2]: Jsem ráda, že se mi ta hláška tolik povedla :-D  :-D  :-D

[3]: Opravdu se mi povedla :-D Mám ohromnou radost a děkuji :-)

[4]: Děkuji, s kapitolami ze Severusova pohledu většinou opravdu bojuji, takže jsem ráda, když se mi pak dostane pochvali :-D Ani jsem nečekala, že se ta hláška tak zalíbí :-) Jinak souhlasím, Gigi... je skvělá ;-)  :-)

[5]: Díky :-)

[6]: Děkuji, to mě těší :-) a moc. Mazec to bude určitě :D  :-D

[7]: ...souhlasím, souhlasím :-)  ;-) A přidávám, dopřejme také trochu oddychu i Gigi.. ;-) Po zkouškách si to určitě obě zasloužíme 8-)  Takže kapča nejspíš za těch čtrnáct dní... :-? ;-)

[8]: Časem to určitě nějak zvládnou, ale ještě před tím je musím důkladně potrápit :-D Děkuji za komentář :-)

[9]: Doufám, že přežiješ :-( přišla bys jinak o další zajímavou kapču ;-)  :-D  (alespoň tedy doufám, že bude zajímavá 8-) ) Jinak děkuji za pochvalu a pokusím se vás příliš dlouho netýrat :-D

[10]: Děkuji za komentář, jsem ráda, že se ti Severusovy myšlenky líbily :-)

12 Kat | 26. června 2011 v 18:54 | Reagovat

Tak to bylo velice zajímavé :-) Moc pěkná kapitolka a už teď se nemůžu dočkat pokračování. Doufám že se to mezi Snapem a Harrym nijak nepokazí.

13 marci | 26. června 2011 v 21:09 | Reagovat

Nádhera!! Ukrutně se mi líbil Severusův vnitřní monolog :-) "Potřebuji nějaká proti" :-) Parádní kapitola!! Plus mám pocit, že povídka jde rapidně nahoru i po češtinářské stránce. Díky - moc se těším na pokračování.

14 Kejt | 27. června 2011 v 11:49 | Reagovat

apsolutně užasný! :D chudák Severus sexuální návr druhýmu Brumbálovi to musí bejt ale rychlá studená spercha :D doufám že si to kluci vyřeší a severus Harryho neodkopne jěště před tím než si neco začnou opravdu se těším na další díl :D ;-)

15 Achája Eressiel | Web | 27. června 2011 v 14:27 | Reagovat

Merline, nemám slov! Úžasně jsem se bavila:-D

16 lady corten | Web | 27. června 2011 v 15:13 | Reagovat

jsem zvědavá k jakému závěru Harry došel, moc se těším na pokračování :-D

17 Hajmi | Web | 27. června 2011 v 18:28 | Reagovat

Potěšilo mě, když jsem na DS našla novou kapitolku. Celá série je prima. Lehký humor a napětí o kořeněné sexem. Perfektní směs a ty ji umíš namíchat.
Díky :-D  :-D  :-D

18 Zulík | 27. června 2011 v 21:38 | Reagovat

Táto veta ma najviac pobavila  
"Merline," běželo Severusovi neustále hlavou a srdce mu hlasitě bušilo. "Merline! Já jsem udělal sexuální návrh příštímu Albusi Brumbálovi!" :-D  :-D  :-D
A tá scéna ked Heriho energia praskala ma zsa najviac nabudila.Je tak krásne ked sa Heri prejavuje dospelo a v plnéj sile. :-P

19 bacil | 28. června 2011 v 20:39 | Reagovat

Teda Severus se nezdá. TO jak navrhl Harrymu sex mně dostalo. No a teď jsem opravdu zvědavá jak mu Harry odpoví :-D

20 Nixerwil | 1. července 2011 v 22:17 | Reagovat

joo, když dají chlapi mozek do kalhot, občas to dopadne zajímavě :D

21 mamba | 3. července 2011 v 22:23 | Reagovat

Tak mám pocit, že Harrymu se příliš nelíbí návrh Sevíka, že chce JEN nezávazný sex :-?  8-) , no uvidíme, už se těším na pokráčko a díky moc za pěkné čtení :-D

22 Mononoke | 5. července 2011 v 22:57 | Reagovat

Vzťahy medzi spolubojovníkmi sa komplikujú zaujímavým smerom. Som zvedavá na pokračovanie. :-)

23 Kitti | 10. července 2011 v 21:05 | Reagovat

Jakou motivaci by sis představovala? Mám ti psat, kolikrát denně klikám na tvoje stránky v naději, že bude pokračování? je to nejmíň 2x o víkendu i častěji.... Tato kapitola se opravdu povedla, Severus se překonává:-))) jeho myšlenkové pochody jsou geniální. Smekám

24 Mája | E-mail | Web | 11. července 2011 v 21:10 | Reagovat

Taky klikám každý den minimálně 3x. Dnes už po čtvrté a pořád nic.:-?  Pěkně nás šponuješ s tím, jak Harry přijme ten nemravný návrh :-D

25 lady corten | Web | 11. července 2011 v 21:41 | Reagovat

tak já to ani nepočítám, kolikrát se sem  deně přijdu podívat jestli není něco nového, pěkně nás zas napináš :-D

26 mamba | 14. července 2011 v 14:04 | Reagovat

uáááá [:tired:] 8-O prosím pěkně, smutně koukám :-( Už se nemůžu dočkat pokráčka :-P

27 petralucie | 15. července 2011 v 0:51 | Reagovat

Na tvůj příběh jsem narazila teprve dnes a moc se mi líbí- těším se na pokračování!

28 GrayLady | 17. července 2011 v 16:09 | Reagovat

Miluju všechny vaše komentáře! :-) Dělají mi velkou radost a zvyšují mou motivaci ke psaní - ano, vím, že to tak po dlouhých odmlkách nevypadá, ale je to tak;-), nemít vaší podporu nebyly by ani 2měsíční odmlky žádný problém :-D  :D

[12]: Vzhledem k tomu, že další kapča je naspadní, můžu prozradit, že ne, nepokazí... nicméně rozhodně trochu zkomplikuje 8-)  ;-)

[13]: Páni, děkuji, mám rádost, že se ti zdá, že se má povídka zlepšuje. Snažím se (mimo jiné s pomocí Gigi... ;-)). A musím se přiznat, že mě moc baví psát Severusovy monology ;-)

[14]: Myslím, že oba naši kluci mají pěkný nepořádek v tom, co vlastně chtějí :-D Jo, byl to pro Severuse pěkný šok :-)

[15]: Super :-D To jsem ráda :-) Snad to vydrží ;-)

[16]: Doufám, že Harryho závěr nezklame :-)

[17]: Moc děkuji, usilovně se snažím seč může a vždy doufám, že je na kapitolách vidět, že mě jejich psaní baví... Uvidíme, jak to bude vypadat až v ději přitvrdíme :-D

[18]: Jsem tak moc pyšná, že se mi podařilo napsat hlášku, která všehny baví. Děkuji :-) Harry se nám ještě pěkně ukáže ;-)

[19]: Jo, Severus je pěknej zvrhlík :D  :D  :D

[20]: Souhlasím :-D :D

[21]: Já děkuji za komentář. Už brzy se dozvíš, co přesně se Harrymu moc nelíbí :-D  :-D

[22]: Komplikace jsou má specialita :-) 8-) Doufám, že budou zajímavé i za dalších deset kapitol :-)

[23]: Super motivace, díky :-) :-)(musím říct, že se pak cítím i trochu provinile, že vás nechávám tak dlouho čekat-což mě aspoň nutí, opravdu si na psaní najít čas)

[24]: Díky za další motivaci, opravdu mě to víc popohání :-) Snad se vám čekání vyplatí a další kapča se bude líbit ;-)

[25]: Tak tentokrát vás až tak napínavé ukončení nečeká, ale snad si najdu na psaní více času... Díky za povzbuzení :-)

[26]: Dobře, tak zrovna křik jsem nečekala, když jsem prosila o zvýšení motivace :-D  :D  Ale super :-) Jakýkoliv komentík funguje jako podora mé psací rychlosti ;-)

[27]: Děkuji, mám radost, když mi přibývají čtenáři a když se jim povídka líbí. Doufám, že si zachovám tvou přízeň :-)  :-)  :-)

29 Kitti | 17. července 2011 v 16:18 | Reagovat

Hurááááá, bude další kapitola:-))) jupíííííííí, v zoufalství jsem přečetla předchozí serie a právě dočítám Koridory. Žasnu nad tím, jak skvěle jsi je napsala. Famźní zápletky, skvelej sloh. Díky

30 GrayLady | 17. července 2011 v 19:33 | Reagovat

[29]: To jsem ráda, že máš takovou radost. Uvidíme, jak to Gigi... zvládne opravit. Mám obrovskou radost z toho, že se ti má povídka líbí natolik, že ses rozhodla číst ji znovu od začátku a moc moc děkuji za pochvalu :-)  :-)  :-)  :-)

31 Kitti | 19. července 2011 v 18:57 | Reagovat

Tak jsem napsala včera komentář a celé mi to spadlo, hm, tak znovu. Tvoje povídka je geniální, při čekání na 7 kapitolu jsem zhtla předchozí serie a 6 kapitol k tomu. Jsem závislák, nenapravitelnej závislák:-)))) Moc se mi líbí jak prokresluješ postavy, že to není "jen povídka o sexu", ale povídka, kde se něco děje, kde se postavy vyvíjí, posouvají, mění a dozrávají. Je pochopitelné, že Harry je dospělejší než Ron a Mia a bolelo mne u srdce, když jsem to četla. Tu jejich naivitu se ktero se hnali do Řádu, netušíc, co je to válka... Tenhle dospělej Harry se  mi líbí a lituju ho. Je tristní, že má velet celému Řádu, válčit s Voldemortem a do toho je peskovanej za nepozornost při hodině Přeměňování a zodpovídá se Hermioně z toho, že málo myslí na školu, vždyt OVCE jsou tak důležité... Ach jo, s odstupem vidím, jak je člověk v něčem naivní. Moc děkuju za skvělej příběh, který tu rozehráváš a ikdyž se těším na to, jestli si Harry se Severusem "zarelaxují" nejvíc se těším na pokračování samo o sobě, na celý příběh, který píšeš, protože je geniální. Je věčná škoda, že JKR nevykreslila postavy do hloubky tak jako ty. Pravda, ona psala příběh pro děti, proto asi ta určitá naivita. Smekám, hluboce smekám, před tím, jak svěle dokážeš psát.

32 GrayLady | 20. července 2011 v 14:54 | Reagovat

[31]: Teda moc moc moc děkuji. Taková chvála, usmívám se od ucha k uchu jako blbec a hned se chystám psát, abych nenechala takového věrného čtenáře, který mě tak chválí, příliš dlouho čekat. Jsem ráda, že se ti líbí mé ztvárnění Harryho a jeho problémů a jsem nadšená z toho, že oceňuješ i příběh mimo vztah našich dvou hrdinů. A znovu děkuji, děkuji, děkuji :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-)  :-)  :-)

33 Kitti | 21. července 2011 v 0:47 | Reagovat

[32]: Jen se usmívej, je to pravda. Moc se mi líbí, jak máš propracované postavy, že to nejsou bezduché žvásty. Mezikolejní rivalita, to je velké sousto... a ukazuje se být i dost nebezpečnou. Před lety se stejnou záští řádili Pobertové a málem Severuse zabili, teď se mstí Nebelvíři, nejdřív malým Zmijozelům, teď ničí Harryho. Jsem moc zvědavá, jak to rozepíšeš dál. Držím palce a posílám Můzovské políbení:-)))

34 Alissea | 20. prosince 2011 v 17:57 | Reagovat

nevím co psát abych neopakovala, ale moc mocl íbí

35 Dorothyficky | E-mail | 18. července 2017 v 23:49 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

36 ArleneHaurb | E-mail | 22. července 2017 v 11:41 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

37 DavidCIp | E-mail | 28. července 2017 v 17:15 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиНегатив Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

38 Marialop | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 12:15 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут секс-игрушки

Один из самых востребованных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться стимуляции особо чувствительных зон. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это укрепит вашу эмоциональную связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно отыщите то, что понравится вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и остальные игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

39 CarolynExese | E-mail | 5. srpna 2017 v 21:12 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

40 Dannydum | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 23:59 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

41 DorogiKRDo | E-mail | 24. srpna 2017 v 13:57 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Курганинск. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Под ключ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8(861) 24-123-45
___________________________
договор выполнения работ благоустройство
озеленение и благоустройство уральск
благоустройство и озеленение территории картинки
курсовая работа на тему благоустройство придомовой территории
благоустройство воткинска

42 Agustinhow | E-mail | Web | 11. září 2017 v 21:40 | Reagovat

cbd oil for dogs with separation anxiety cbd oil benefits <a href=https://foursquare.com/user/443144060/list/baby-boomer-medical-well-being-insurance-coverage>cbd oil side effects stomach</a> cbd oil for sale online and reviews

pure cbd oil reviews for pain best cbd oil for cancer treatment <a href="http://ttlink.com/notice/23293066">cbd oil for cancer for sale</a> benefits of cbd oil for dogs with cancer

43 BethanyHex | E-mail | Web | 10. října 2017 v 19:02 | Reagovat
45 AlysonItc | E-mail | Web | 25. října 2017 v 2:11 | Reagovat
46 Avito321Dips | E-mail | 28. října 2017 v 3:05 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

создать новый аккаунт на авито
аккаунты world of tanks avito
быстрые деньги на авито скачать
как удалить аккаунт с авито если не помнишь пароль
деньги под расписку авито тюмень

48 BethanyBer | 11. listopadu 2017 v 3:39 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a torture. I am already freaking out maybe I should <a href=http://www.cakebookings.com/story.php?title=blog-%7C-canadian-pharmacy-24x7>Contact</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama