Toto je fanfiction, která se pravděpodobně vyvine v příběh lásky dvou mužů (tedy příběh homosexuálního vztahu). Pokud takové příběhy nemáte rádi, nečtěte tento!

7. Špatný den

17. července 2011 v 20:20 | GrayLady (beta: Gigi...) |  Odstíny šedi (třetí část série)
A/N: Hádejte co? Je tu sedmá kapitola a s ní konečně vytoužená Harryho odpověď! Jsem zvědavá, co vy na ní. A moc se těším na vaše komentáře :-) a nezapomeňte, čím více komentujete, tím více píšu ;-) :-) (i když samozřejmě rozhodně ode mě nemůžete očekávat kapitolu každý druhý den:D to není v mých silách:-) :-).

Hezké čtení! :)


7. Kapitola - Špatný den

Harry měl jen matné vzpomínky na to, jak se dostal ze Snapeových komnat poté, co mu muž udělal sexuální návrh. Byl z toho v šoku. Až do nedávna byl nenáviděný Mistr lektvarů téměř ten poslední člověk na světě, se kterým by si spojoval sex. A nyní nejenže věděl, že tento muž je gay, ale navíc to vypadalo, že má o něj zájem. Vlastně víc než vypadalo. V této oblasti neexistovaly absolutně žádné pochyby. Snape s ním chtěl spát. Merline, co si teď počne?
"Harry, děje se něco?" oslovila ho Hermiona, když vešel do Nebelvírské věže. "Vypadáš hrozně."
"Díky," ušklíbl se na ní ironicky. Dívka mávla nad jeho odpovědí rukou a trvala na svém:
"Stalo se něco špatného?"
"Všechno je fajn. Jen těžký den, nic víc," odpověděl vážně a prohrábl si rukou vlasy. Zajímalo ho, jak by Hermiona asi reagovala, kdyby jí řekl pravdu - "Právě jsem byl na setkání se Snapem a on mi navrhl, abych se s ním vyspal. Ale jinak všechno úplně při starým." Nejspíš to nebylo něco, co by dokázala zrovna snadno přijmout. Pravděpodobně by mu to ani nevěřila.
"Kde je Ron?" zeptal se tedy, aby odvedl její pozornost.
"V kuchyni," povzdechla si kamarádka. "Trval na tom, že se s prázdným žaludkem nemůže učit."
Harry se upřímně zasmál. To byl celý Ron.
"Někdy nechápu, jak to děláš," ozvala se opět Hermiona a vážně si ho prohlížela.
Mladík párkrát zmateně zamrkal. Zase absolutně nechápal myšlenkové pochody své kamarádky. O čem to mluvila?
"Dělám co?" zeptal se tedy zvědavě.
Hermiona si netrpělivě poposedla a rozhodila rukama.
"Tohle," řekla. "Tohle všechno."
Harry se nechápavě zamračil. Dělal toho hodně, to byla pravda, ale opravdu nechápal, co přesně má dívka na mysli.
"Nejsem hloupá, Harry," informovala ho klidně v reakci na jeho mračení.
"To určitě nejsi," potvrdil ji upřímně, a kdyby nebyl tak zmatený, možná by se i rozesmál. Dost pochyboval, že existoval na světě vůbec někdo, kdo by Hermionu považoval za hloupou.
"Dobře," zamumlala a naklonila se k němu blíž. "Takže určitě víš, že je mi jasné, že máš hodně starostí…"
"Zas tak hodně…"
"Harry!"
"Ok, ok," zamumlal a zvedl ruce na svou obranu, "mám hodně starostí. Ale stále nechápu, kam tím míříš."
"A přestože se z nějakého nepochopitelného důvodu zdá, že vše v pořádku zvládáš, myslím, že by ti opravdu prospělo mít někoho, s kým si můžeš o všem promluvit." Dívka se nadechla a pak tiše dodala: "Třeba své přátele."
Harry upřímně doufal, že Hermiona nemíří tam, kam si myslel.
"O tom už jsme mluvili," řekl klidně a trochu odtažitě.
"Já vím, já vím," vyhrkla rychle dívka. "Jsou to většinou tajné záležitosti řádu. Ale Harry, já i Ron jsme oba plnoletí!" Hermiona se začala rozohňovat a mladík se zděšením zjistil, že směr hovoru nakonec skutečně odhadl správně. "Můžeme se stát členy řádu!" pokračovala a vůbec si nevšímala Harryho mračení. "Stačí, aby ses za nás přimluvil."
Dokončila svůj monolog, ale mladík se radši zahleděl do země. Co jí měl na tohle říct?
"Harry," pokračovala dívka prosebně, když stále mlčel, "už jsme několikrát podávali žádost o členství, ale Brumbál ji pokaždé zamítnul."
To samozřejmě věděl. On sám na ředitele tlačil, aby zatím nepřijímal žádné studenty. Nevěděl však, zda by právě tohle měl Hermioně přiznat.
"No a my jsme si říkali," opět spustila kamarádka a vypadalo to, že je z jeho mlčení stále nervóznější, "že když jsi tam ty… jsi stejně starý a zažili jsme spolu nějaké ty boje, že by mohli vzít i nás… když se přimluvíš."
Tentokrát už zjevně čekala na jeho odpověď. Harry si povzdechnul a klidně se na ni podíval.
"Ne."
"Ne?" opakovala Hermiona překvapeně.
"Ne, nepřimluvím se," zopakoval Harry důrazněji a v srdci upřímně doufal, že se na něj nebude zlobit příliš dlouho.
Dívka několikrát zalapala po dechu. Jeho odpověď ji úplně vyvedla z míry.
"Proč?" zašeptala nakonec.
Harry pokrčil rameny a snažil se tvářit lhostejně. Uvnitř však jen nervózně čekal na vzteklý výbuch, který brzy musel přijít.
"Nepřeji si, abyste byli členy řádu," odpověděl jednoduše na její otázku.
"Nechápu," zamumlala dívka a ještě stále byla spíše překvapená než rozzlobená.
Harry jen znovu pokrčil rameny, nechtěl své předchozí prohlášení opakovat.
"Ty si nepřeješ, abychom byli členy řádu," zopakovala nakonec a zdálo se, že se v ní již probouzí vztek. "O tom ale ty nerozhoduješ, Harry Pottere," zasyčela nakonec vztekle.
"Možná," souhlasil klidně mladík. "Ale rozhodně se za vás nebudu přimlouvat."
Hermioninu další vzteklou odpověď přerušil příchod Rona.
"Co se tu děje," zeptal se zrzek zvědavě, jakmile zpozoroval napjatou atmosféru.
"Harry nechce, abychom byli členy řádu," rozzlobeně zamumlala dívka a útočně si založila ruce na hrudi.
"Cože?" nechápal Ron. "Proč?"
"Tak to se zeptej jeho," odpověděla mu Hermiona a oba se na Harryho upřeně zahleděli.
Ten jen bezmocně pohodil rukama a přiznal: "Prostě si myslím, že na to ještě nejste připravení."
"Jsme stejně staří," namítla Hermiona.
"Zažili jsme to samé, co ty," přidal se Ron. "Kamkoliv jsme šli s tebou!"
"Já vím," povzdechl si Harry, ale nemínil ustoupit. Teď se jen zajímal, jak dlouho na něj budou mít oba jeho přátelé vztek.
"A stejně se za nás nepřimluvíš?" stále nechápala Hermiona.
Černovlasý mladík ani nemusel odpovídat.
"Ale vždyť my umíme bojovat!" nevzdával se stále Ron a začínal vzteky rudnout. Za tuhle jeho poznámku byl Harry rád. Konečně něco, co jim mohl vyvrátit. Mírně se tedy usmál a poznamenal:
"Tak to si jenom myslíte."
Zrzek se vztekle zvednul z opěradla křesla, na které se před chvilkou posadil.
"Nejsi zas o tolik lepší než my!" vyprskl vztekle. "V hodinách obrany jsi na tom stejně a my také studujeme něco navíc!"
"Dobrá," řekl Harry a nemohl si pomoct necítit se trochu povýšenecky, "to můžeme snadno ověřit."
"Chceš bojovat?" zeptala se nejistě Hermiona, které rychle došlo, co má na mysli.
"Ano," potvrdil Harry. "Dáme si souboj. Vy dva proti mně."
"A to si jako vážně myslíš, že nás oba porazíš?" zeptal se Ron pohrdavě.
"Nejen to," řekl mladík a předklonil se k nim blíž. "Uzavřeme na to sázku."
Jeho přátelé si mezi sebou vyměnili pohledy.
"Jakou sázku?" vyjádřila Hermiona nahlas jejich otázku.
"Pokud vyhrajete, přimluvím se za vás u Brumbála," prohlásil Harry a na tvářích obou jeho přátel se objevil spokojený úsměv, "pokud prohrajete, už nikdy mě nebude o nic takového žádat." Jeho druhá věta neměla na výraz tváří dvou mladých Nebelvírů žádný vliv. Oba se stále usmívali. Pravděpodobně si byli svou výhrou jistí.
"Domluveno," řekl Ron nadšeně.
Harry se zvednul a vydal se ke dveřím. Jeho přátelé ho vesele následovali.
Komnata nejvyšší potřeby se utvořila podle Harryho přání - jednoduchá velká místnost s dobrým osvětlením a mnoha žíněnkami. Ron s Hermionou stále vypadali s podmínkami sázky velice spokojení a Harry byl trochu vyvedený z míry tím, že ani neuvážili možnost, proč si on sám tolik věří. Nebo bylo vše možná zcela naopak a Harry podceňoval své přátele? Třeba celé ty roky opravdu tajně trénovali a teď mohli být mnohem lepší, než si Harry myslel.
Ať už to bylo jakkoliv, mladík věděl, bez toho, že by nějak přeceňoval své síly, že jeho přátelé neměli příliš velkou šanci. Už více než rok trénoval boj proti vícenásobné převaze nepřátel a souboje se Snapem také zvýšily jeho schopnosti. Nehledě na to, že se zúčastnil několika skutečných bitev, které si jeho přátelé ani nedokázali pořádně představit.
"Vyberte si stranu," vyzval je, když vešli.
Jakmile se jeho přátelé umístili, přešel na opačnou polovinu místnosti a postavil se čelem k nim.
"Myslím, že není třeba dodržovat příliš pravidel," řekl a jeho přátelé přikývli. Zdálo se, že konečně začínají být trochu nervózní. "Budeme se držet pouze zákazu jakýchkoliv kleteb a prokletí."
Ron s Herminou se zatvářili překvapeně, pravděpodobně příliš kleteb a prokletí neznal, jestli vůbec nějaké. Harry se nevesele ušklíbnul. A tyhle děti se chtěly účastnit boje se Smrtijedy?
"Souhlasíme," vykřiknul nakonec Ron a pevně sevřel svou hůlku. Že by mu konečně došlo, že jejich vyhlídky nebyly až tak dobré?
"Dobrá," zareagoval Harry, "počítám do tří. Jedna, dvě, tři!"
Zrzek sice stihnul vypálit kouzlo jako první, avšak šlo tak daleko mimo, že Harry ani nepotřeboval vyčarovat štít. Hermiona se naopak hned od začátku soustředila na držení obranného štítů před nimi oběma a téměř neútočila. Mimo to nebyli ani příliš sehraní. Téměř vždy, když už Hermiona zaútočila, útočil i Ron, což je zbytečně nechávalo oba nechráněné. Souboj skončil po pěti minutách a to se Harry ani příliš nenamáhal.
Ze svého vítězství však nebyl příliš nadšený. Opravdu čekal, že pro něj oba jeho přátelé dohromady budou představovat nějakou výzvu. Až do této chvíle byl totiž přesvědčen, že jsou schopní slušně se bránit. A to obzvlášť, když tak vehementně trvali na svém přijetí do řádu. Harry cítí, jak jím cloumá směs zklamání a vzteku.
"A to chcete jít bojovat se Smrtijedy?" zavrčel rozzlobeně na své kamarády, kteří ještě stále leželi znehybněni na zemi.
"Chcete se snad nechat zabít?" pokračoval a zběsile rázoval po místnosti. Jak je možné, že byl tak hloupý a nenaučil své nejlepší přátele, jak se efektivně bránit?
"Protože přesně to se vám stane," navázal na svou předchozí větu, když se konečně zastavil. "S takovými schopnosti vás Smrtijedi při první bitvě zabijí jako krávy na porážce."
Pak konečně mávnul hůlkou a oba mladé Nebelvíry uvolnil. Hermiona se ihned rozvzlykala a Ron celý bledý ji jen strnule objímal.
"Už nechci ani slyšet o tom, že chcete také bojovat. Je vám to jasné?" zavrčel na ně Harry. Oba přikývli a dívka se ještě víc e rozplakala.
Mladý hrdina si přejel rukou po tváři, aby se uklidnil, a pak řekl: "Zítra nemám čas," oba jeho přátelé k němu po této zdánlivě nesmyslné větě překvapeně zvedly hlavy a Hermiona přestala vzlykat, "ale můžeme se tu sejít v neděli dopoledne, abychom se podívali, co se s tou vaší neschopností dá udělat."
Chvíli na něj jen překvapeně hleděli, než začali horlivě přikyvovat.
"Díky, Harry," řekl Ron, i když se zdálo, že se na něj přece jen trochu zlobí.
"To nic," mávl rukou mladík. "Konec konců mě to také musel někdo naučit."
Hermiona se na něj usmála a jemu spadl kámen ze srdce, když si uvědomil, že se na něj nezlobí.
S klidným srdcem je tedy nechal v Komnatě nejvyšší potřeby, aby mohli po prohrané bitvě opět nabrat síly a vydal se zpět do Nebelvírské věže. On zase potřeboval načerpat energii na zítřejší den. Brzy ráno ho čekalo velice náročné setkání s Brumbálem kde se budou připravovat na setkání řádu, které bude následovat. Harry se na to vůbec netěšil. Obzvlášť proto, že cítil, že pokud mu Brumbál vyhoví v jeho žádosti nepřijímat studenty, bude za to něco chtít. A to něco se mu určitě nebude líbit.
Nehledě na to, že na setkání řádu se bude muset vidět se Snapem, který byl v tomto okamžiku ten úplně poslední člověk, s nímž by chtěl být v jedné místnosti. Stále nechápal, jak je možné, že s ním ten muž chce spát. Vždyť on byl přece Harry Potter, syn nenáviděného Jamese Pottera. To už byl Snape tak zoufalý? Krom toho nebyl vztah mezi učitelem a studentem zakázaný?
Třeba byl Mistr lektvarů nadopovaný nějakým podivným lektvarem, když s ním mluvil a zítra si nebude nic pamatovat. Ano, to bude ono. I když… Snape Harryho poctivě naučil všechny znaky a příznaky všech matoucích a omamujících kouzel či lektvarů a ať si mladík procházel jejich večerní rozhovor, jak chtěl, u Snapea žádný příznak nenacházel. Ach jo. Takže ošklivý, vyhublý, umaštěný a minimálně o dvacet let starší muž s ním chtěl spát. Fuj! Odpověď na takový návrh byla naprosto jasná!
Jenže tato situace nebyla až tak jednoduchá. Snape nebyl jen tak ledajaký odpudivý muž, který s ním chtěl spát. Byl to profesor a také jeho spolubojovník, kterého si nesmírně vážil. Opravdu nechtěl bývalého špiona jakkoliv urazit ani se ho dotknout. Nechtěl, aby kvůli jeho odmítnutí mezi nimi vyvstaly nějaké problémy. Tahle nabídka byla jednoduše pořádný průšvih a myšlenky na ní nedaly Harrymu celou noc spát.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Bylo tedy naprosto pochopitelné, že druhý den ráno byl náš mladý hrdina v pěkně mizerné náladě. Když řediteli školy bez okolků vynadal za to, že ho vůbec napadlo naplánovat jejich schůzku na půl sedmou ráno, starší muž mu bez řečí místo jeho obvyklého čaje naservíroval silnou kávu.
Harry byl za takovou maličkost vděčný, a tak se na Brumbála omluvně usmál. Zatímco starší muž probíral plány na dnešní schůzi, mladík vdechoval příjemné kávové výpary, usrkával zázračný tmavý nápoj a pomalu se probouzel. Byla obrovská škoda, že skřítkové neservírovali kávu na studentské stoly.
"Teď mi řekni, Harry," dostal se po nějaké době Brumbál ke konečnému bodu programu, "stále trváš na tom, abychom nepřijímali studenty?"
Mladík důrazně přikývnul.
"Ostatním členům se to nebude příliš líbit."
"Já vím," povzdechl si Harry, a pak si připomněl včerejší souboj s jeho přáteli, "ale věřte mi, bylo by to jako poslat je rovnou na smrt."
"Dobře," přikývl Brumbál a pohladil si svůj vous, "věřím ti a podpořím tě."
Mladík si hlasitě oddechl, přestože velice dobře věděl, že teď přijde nějaké to "ale".
"Ale trvám na tom, aby sis toto rozhodnutí prosadil na dnešní schůzi sám."
Harry se zamračil.
"Nebudou mě poslouchat."
"Věř mi, že budou," nesouhlasil s ním ředitel a mladému hrdinovi bylo naprosto jasné, že se z toho nevykroutí. Dnes poprvé bude muset vystoupit před členy řádu jako autorita.
"Neříkal jste, že mě chcete představit jako svého nástupce až po vánocích?" zkoušel se ze svého úkolu ještě vyvléct.
"To ano, to ano," přikývnul Brumbál. "Avšak nerad bych, aby toto mé oficiální rozhodnutí následovalo příliš protestů. Doufám, že v době vánoc už bude takový vývoj většina z nich přinejmenším předpokládat."
"A dnes bude první krok," doplnil Harry.
"Přesně tak," usmál se na něj ředitel.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prosadit svůj názor bylo pro Harryho nakonec mnohem lehčí, než očekával. Touha těch dospělých lidí přibírat nevycvičené děti jen proto, aby měli pocit početní převahy, rozčílila Harryho natolik, že se k hlasitému projevu nemusel ani příliš přemáhat. Copak už zapomněli, že když nastoupil do řádu on, měl za sebou téměř dva měsíce tvrdého výcviku? A i přesto ho první bitva vyvedla z míry. Opravdu se tito lidé za rok stali o tolik zoufalejší, že dnes už chtěli přibírat každého? Nebo snad žili v domnění, že každý Harryho vrstevník je stejně schopný jako on?
V každém případě podle překvapených pohledů na mnoha tvářích poté, co nahlas vyjádřil svůj názor, pochopil, že se mu podařilo toto téma minimálně o měsíc odložit. Byl sám sebou překvapený a možná také trochu pyšný. To on - chlapec z přístěnku pod schody - dokázal efektivně umlčet skupinu inteligentních, schopných a mnohem starších kouzelníků. Teď by ho měli vidět Dursleyovi!
Nakonec se posadil a po krátké odmlce pokračovalo jednání dál. Čím více se však blížilo ke konci, tím více Harryho pozornosti utíkala jinam. A Brumbál se nad jeho roztěkaností dokonce několikrát zamračil. Bylo domluveno, že se nemusí nijak více projevovat, avšak musí dávat bedlivý pozor.
Chtěl by však vědět, jak pozorný by byl sám Albus Brumbál, kdyby kousek od něj seděl muž, který mu udělal sexuální návrh a upřeně na něj zíral. Nebylo snad předpokládáno, že bývalý špion bude o něco schopnější v nenápadném pozorování ostatních lidí? Od té chvíle, co Harry nahlas promluvil, mohl na sobě černé oči Mistra lektvarů téměř cítit. O co tomu chlapovi šlo? Chtěl ho znervóznět? Chtěl ho popohnat v jeho odpovědi na návrh? Nebo po něm tak moc toužil? Harry hlasitě polknul.
Tato situace si žádala co nejrychlejší řešení. Po skončení schůze se Snapea zeptá, jestli se za ním může večer stavit. Když si sám určí datum rozhodnutí, dokáže snad na nějakou odpověď přijít rychleji. Jakmile tedy skončila schůze, několikrát se zhluboka nadechnul a vydal se za starším mužem.
"Snape," oslovil ho tiše.
Muž se na něj otočil, ale nijak nereagoval. Stále na něj zíral, stejně jako většinu schůze. Zdál se téměř v šoku a Harry se ho málem zeptal, zda je v pořádku. Pak si to však rozmyslel a jen klidně řekl:
"Rád bych se za vámi večer kolem sedmé zastavil. Vyhovuje vám to?"
Starší muž přikývnul a Harry se otočil k odchodu. Zdálo se to jen jemu nebo se Snape opravdu choval nějak podivně?
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Večer se neúprosně blížil a Harry stále nevěděl, co přesně Snapeovi odpoví. Do Bradavic se vrátil necelé tři hodiny před večeří a celou tu dobu strávil zíráním do plamenů a probíráním vhodných řešení. V tuto chvíli by se mu opravdu velice hodila pomoc jeho přátel, ale bohužel toto nebyl zrovna typ vztahových problémů, se kterým by za nimi mohl přijít. Mimo to si Ron s Hermionou pravděpodobně užívali možností svého vztahu, protože je nedokázal najít ani v knihovně ani ve společenské místnosti.
V době večeře měl Harry z nervozity natolik stažený žaludek, že pochyboval, že dokáže vůbec něco sníst. Za Snapem měl jít hned po večeři a on stále netušil, co říct. Do Velké síně se tedy vydal především proto, že doufal, že čilý ruch a přítomnost jeho přátel ho přivede na jiné myšlenky.
To se bohužel nestalo. Jeho dva nejlepší kamarádi sice na večeři přišli, byli však natolik zaměstnaní sebou navzájem, že si jeho přítomnosti sotva všimli.
"Nebuď mrzutý, Harry," oslovila ho vesele Ginny, když viděla, jak se nespokojeně přehrabuje v bramborách.
Mladík k ní vzhlédl a neradostně se ušklíbl. Rád by věděl, jak by se ona cítila na jeho místě.
"Ale no tak," pokračovala dívka, a pak se široce usmála a uličnicky dodala: "Přesně vím, co by ti pomohlo…"
Harry zaujatě zvedl hlavu. Že by mu dokázala poradit nějakou uvolňující činnost, která by ho dokázala odpoutat od nepříjemných myšlenek?
"…taky si někoho najdi," dokončila dívka a mladíkovy naděje zase zmizely. Přesně tuhle radu teď nepotřeboval.
"Jsem si jistá," pokračoval Ginny a zcela ignorovala jeho reakci, "že se tu najde mnoho zájemců o vztah s Harry Potterem."
"Jo," pomyslel si mladík nevraživě, "včetně učitelů."
"Kdyby si chtěl,…" pokračovala dívka, ale Harry o tohle téma teď opravdu neměl zájem.
"Díky Ginny," přerušil ji, "ale myslím, že už půjdu." Zmizel dříve, než stihla odpovědět.
Vydal se do sklepení a k jeho překvapení sice s každým schodem očekávaně narůstala nervozita, ale navíc také vztek. Co si ten chlap o sobě vůbec myslel? Takhle mu komplikovat život! Nebo snad čekal, že mu Harry vděčně padne k nohám a bude rád za to, že s ním vůbec někdo chce mít sex?
V této nevyrovnané kombinaci nejistoty a vzteku došel až ke dveřím do soukromých komnat profesora Snapea. Několikrát se zhluboka nadechnul, poručil si chovat se klidně, a pak zaklepal.
"Dobrý večer, Pottere," oslovil ho starší muž klidně, jakmile otevřel dveře.
"Jo, dobrý," vykuňkal Harry a všechny své síly soustředil na to, aby si nezačal nervózně žmoulat ruce. Přece jen v podobné situaci ještě nikdy nebyl. Nikdo mu nikdy nenabídl čistě sexuální vztah a mimoto nikdy neuvažoval o jakémkoliv vztahu s profesorem.
Starší muž jim jako obvykle nalil trochu koňaku, a pak mu pokynul k jednomu z křesel. Harry se posadil na kraj křesla s nohama u sebe, ale následně si uvědomil, že tak působí příliš nervózně. Posunul se dále a pohodlně se opřel celými zády. Jenže v tuto chvíli se necítil natolik klidně, aby dokázal sedět se zády pohodlně opřenými, a tak si opět poposednul a přehodil si nohu přes nohu.
"Merline, ať už Snape něco řekne," opakoval si v duchu, protože neměl absolutně žádnou představu, jak začít. Opět položil nohy vedle sebe a loknul si alkoholu. Potom se v křesle znovu posunul a opřel se o pravé opěradlo. Už velmi dlouho se necítil v přítomnosti Mistra lektvarů tak nepříjemně. Musí přerušit to ticho!
"Tak…ehm, dnešní schůze řádu byla poměrně zajímavá, že?" řekl tedy.
Snape nijak nereagoval, ale zdálo se, že se baví. Harry se zamračil, ale než stačil něco naštvaně poznamenat, starší muž také promluvil: "Přestaň se svíjet, Pottere, a řekni mi, jestli jsi o mé nabídce přemýšlel?" Jeho oči vše napjatě pozorovaly a mladík cítil, jak nervozita pomalu opadá a vzdouvá se v něm vztek.
"Abych pravdu řekl, ani jsem moc uvažovat nemusel," odpověděl klidně a sám sebe trochu překvapil.
Mistr lektvarů tázavě nadzvedl obočí.
"Vůbec nechápu, jak jsi na něco takového přišel," pokračoval Harry a rozčílením vyskočil z křesla. Nervozita již zcela vymizela. Jakoby neměl už dost problémů i bez sexuálních návrhů od svého profesora.
"Já jsem naopak přesvědčen, že mé rozhodnutí je zcela logické. Jsi ten nejvhodnější člověk pro uspokojení mých potřeb," reagoval Snape stále stejně klidným hlasem a bedlivě sledoval, jak Harry před krbem přechází tam a zpět.
"Dobře, tak to děkuju!" vykřikl vztekle Harry. "Ale já dost pochybuji, že ty jsi ten nejvhodnější člověk pro uspokojení těch mých!"
"Prosím?" zavrčel bývalý špion.
"Ještě jsem neskončil!" zakřičel hned mladík. "Přestaň mě pořád přerušovat!"
Pak však zmlknul a několikrát se zhluboka nedechl. Nechtěl se chovat hystericky, musel se uklidnit.
"Myslel jsem," začal trochu klidněji, "že chápeš, jak moc mám problémů a starostí. Myslel jsem, že zrovna ty chápeš, že k těm starostem nepotřebuji přidat další!"
"Samozřejmě, toto nemá být…"
"Teď mluvím já!"
Po jeho vzteklém výkřiku Snape vstal a zvedl dlaně na znamení míru.
"Pottere, uklidni se. Není třeba být hysterický."
"Nejsem hysterický! Jen se mi zrovna každý den nestává, aby mi vyučující dělal sexuální návrhy!"
"Copak v tom nevidíš žádnou výhodu?" zeptal se Mistr lektvarů zvědavě.
"Výhodu?! Já s tebou vůbec nechci spát!"
"Ach tak," reagoval Snape a opět se posadil.
"Ach tak? To je vše, co na to řekneš?"
"Nechápu, co máš za problém. Stačilo rovnou říct, že se mnou nechceš spát."
"Stačilo?" zopakoval hloupě Harry.
"Samozřejmě," pokýval Mistr lektvarů, a když se Harry také znovu posadil, dodal: "Mělo mi být jasné, že Nebelvír neuvidí výhodu v čistě sexuálním vztahu."
"Myslím spíš," odsekl Harry, který byl stále v ráži, "že Nebelvír nevidí žádnou výhodu v sexuálním vztahu s o dvacet let starším učitelem." Přece jen měl stále nějaký smysl sebezachování, a tak si tu část o ošklivém učiteli nechal pro sebe.
"Dobře," smířlivě přikývnul Snape, "tvé rozhodnutí." Mladík jen překvapeně zamrkal. Opravdu nečekal, že to Snape přijme až tak snadno.
Dopil svůj příděl koňaku a zvednul se. Potřeboval tento ne zrovna příjemný zážitek rozdýchat o samotě.
"Uvidíme se tedy v pondělí?" ujistil se ještě. Připadalo mu zvláštní, že by se teď mezi nimi nic nezměnilo.
"Samozřejmě, v pondělí," potvrdil mu Snape, a pak nečekaně dodal: "Dobrou noc, Pottere."
"Ehm, jo," vypravil ze sebe překvapeně Harry. "Dobrou."
Poté postavil skleničku na bar a spěšně komnaty opustil. Byl už v polovině cesty do Nebelvírské věže, když mu konečně došlo, že rozhovor, jehož se celý den bál, má konečně za sebou. Opřel se zády o zeď a nevěřícně zakroutil hlavou. Proč vždycky ty věci, které se zdály neřešitelné, byly nakonec neuvěřitelně snadné? 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nixerwil | 17. července 2011 v 20:36 | Reagovat

výborně :D  situace se vyortřuje a třeba z toho nakonec něco bude :D jen tak dál =)

2 grid | 17. července 2011 v 21:03 | Reagovat

Sev to zobral so cťou, ale Harry je dosť mimo, čo nie je žiadna novinka. No uvidíme, o pokračovanie rozhodne stojím. ;-)

3 yellow | Web | 17. července 2011 v 21:08 | Reagovat

Neskutečně jsem se bavila :) Vypjaté situace mám v povídkách obvzášť ráda :D A Severusovo "Já jsem naopak přesvědčen, že mé rozhodnutí je zcela logické. Jsi ten nejvhodnější člověk pro uspokojení mých potřeb." bylo prostě úžasný.
A co má Potter proti Severusovi? Starý a ošklivý?! Ať se podívá do zrcadla. On taky není zrovna nějaký výkvět krásy ;)

4 Salazaret | E-mail | Web | 17. července 2011 v 21:13 | Reagovat

Pokračování příště?
Pokračování příště!!!
To si piš, že velice prahnu po pokračování!
Tahle povídka je prostě dokonalá. To jak se Harry chová! Prostě ta jeho dospělá aura, je až děsivá a to se mi na něm strašně líbí. (nechceš mi ho někdy večer na chvíli půjčit?) U tebe vím, že z něj neuděláš žádnou trosku! Merline! Vždyť seřval obávaného Netopýra! Smrtijeda, i když špiona a on ho poslouchal a zmlkl. (Tedy víme, že Snape mu to chtěl tak jako tak rozmluvit) ale i tak!
Musím se ti poklonit a smeknout zárověň!
Nevím jak ostatní, ale teď tu budu každý den! Nahlížet. Pozorovat každičkou změnu. Budu tu číhat tak urputně, že se mě budeš chtít jednou zbavit.
Takže - Shrňmě to - Děkuji!!!
S láskou Salazaret

5 lady corten | Web | 17. července 2011 v 21:29 | Reagovat

Tak tohle Severusovi trochu nevyšlo, ale on se určitě nevzdá a Harrymu by to mohlo přeci jen časem začít vrtat v hlavě :-D .

6 Mája | E-mail | Web | 17. července 2011 v 22:03 | Reagovat

A já jsem si myslela, že ho má přece jenom trošku rád. Že on trumbera čeká až na velkou lásku? :-P Tak jsem tedy opravdu moc zvědavá, jestli se dočká :-D
Díky moc, teď mě zase čeká netrpělivé očekávání věcí příštích :-?

7 Zulík | 17. července 2011 v 22:36 | Reagovat

Pro
sím nec
h
sa mu
t
o sní

valo.
bol drz
í a p

rakti
cky poc

edal sSe
v
ovi ž
e

je
škare

dý a s

tar

ý.

Cakal
a som od neh
o viac.

Ved v posledn
ej dobe do

st do

spel.
Mohol to p
ovedat
aj inak
-aleb
o pove
dat ano.

8 Kejt | 18. července 2011 v 12:08 | Reagovat

proč?!?! proč jsi to udělala to se mi nelíbí. sice pěkně napsané ale já čekaa jiný vývoj situace do budu doufat e se otevře jiná cesta kterou ti dva půjdou spolu :D

9 Kitti | 18. července 2011 v 12:30 | Reagovat

Ty jo, to byl nářez. Ani jsem nedejchala. Skvělá gradace! Napadá mne, možná by pomohlo, kdyby viděl Severuse míň oblečeného, třeba by zjistil, že není tak hubenej a slizkej (není to idealizace, jen logická úvaha, když fyzicky maká, musí to být na těle znát:-))) Jsem zvědavá, jak z tohodle vybruslí. Moc prosím, číhám na další díl...

10 Kat | 18. července 2011 v 18:23 | Reagovat

Velice zajímavé :-D  už se nemůžu dočkat pokřaqčování :-D ;-) Jsem zvědavá jak se bude dál vyvíjet vztah mezi Harrym a Severusem :-D

11 Hanako | 18. července 2011 v 20:05 | Reagovat

Pěkně se nám situace vyhrocuje:) z Harryho začíná být autorita a ostatní utřou nos. Jsem zvědavá na pokračování. Doufám, že nás nebude moc dlouho napínat. :-D

12 mamba | 18. července 2011 v 23:43 | Reagovat

Tak tohle jsi myslela tím, že se dozvím co na to Harry :-? No to jsem pěkně překvapená O_O koukněte na Harýska :-D njn, ještě neumí ocenit zkušenosti ;-)
Ted mi nezbývá nic jiného, než doufat, že se mu Sevík začne "dvořit", aspon podle toho, že se předtím nikdy neloučili a ted "dobrou brouku" :-P Tak jsem napnutá jak tkanička hned dvax 8-)
jak se bude vyvíjet děj a za jak dlouho tu přibude další kousek :-D A MOC TI DĚKUJU, ŽE REAGUJEŠ NA KOMENTÍKY :-D to si taky pěkně užívám, takže požitek na2 ;-) dík

13 Rena | 19. července 2011 v 1:20 | Reagovat

Škoda, že si Harry před tím odmítnutím nenechal předvést nějakou ukázku :-P

14 assez | 19. července 2011 v 18:37 | Reagovat

Dobrá tedy - nemohu se dočkat, kdy Potter procitne. Souhlasím s Renou - ukázka chyběla. A nemálo mě děsí, jak zmínila Sal, to „TBC: ?“ - kdo má čekat? Kdo má čekání vydržet?

15 assez | 19. července 2011 v 18:39 | Reagovat

P.S. Válíš, yell. :D

16 BeaX | 19. července 2011 v 18:43 | Reagovat

Pekná poviedka, som veľmi zvedavá na pokračovanie. Teda, neviem sa už dočkať! :-D

17 yellow | Web | 19. července 2011 v 22:30 | Reagovat

[15]: Díky assez :D A navíc, jak říká moje beta, Potter by mohl být rád, kdyby v Severusově věku vypadal aspoň z půlky tak dobře, jak on :D

18 Salazaret | E-mail | Web | 20. července 2011 v 11:07 | Reagovat

[17]: Yell! Tohle je tak krutá pravda! :-D  :-D

19 GrayLady | 20. července 2011 v 14:34 | Reagovat

Tak se mi zdá, že jsem u mnohých z vás způsobila opravdové pobouření tím, že Harry nepovažuje Severuse zrovna za fešáka :-D :D  :D K tomu bych chtěla podotknout, že Alan Rickman je sice sexy chlap, ale SS v mé povídce rozhodně žádný model není a nebude 8-) Z našich dvou hrdinů je rozhodně Harry ten mnohem pohlednější... Tím nechci říct, že na Severusovi není na co se dívat... dejme tomu hezké ruce, sexy zadek :-D  ;-) a nějaké svaly se pod tím hábitem taky skrývají... ale spíš ho vidím jako takový ten typ věčně štíhlého chlapa a na první pohled rozhodně žádná krása :-x Takže nesmíte čekat od Harryho hned na poprvé až tak moc :D a doufám, že vás touto mou představou Severuse neodradím od čtení ;-)
Teď k vašim komentářům, za které moc moc děkuju :-) :-)  :-)

[1]: Určitě z toho jednou něco bude :-D Díky za povzbuzení.

[2]: Jak to vzal Severus ještě podrobně uvidíme za tři kapitoly :-D A chudák Harry, ten teda u vás nezabodoval :D

[3]: Děkuji, musím říct, že u psaní té Severusovy reakce jsem se sama dost pobavila... No a můj pohled na vzhled našich dvou hrdinů jsem již zmínila ;-)

[4]: Otazník u pokračování neznamená, že bych uvažovala o ukončení povídky nebo tak něco,... pouze uvažuju, že mezi kapitoly, které jsem si už rozvrhla a vymyslela jim názvy vložím ještě jednu a zatím jsem nevěděla, jak se bude jmenovat... ;-) Takže žádný strach 8-)
Hurá, konečně někdo, kdo Harryho taky chválí :-) ;-) Ale abys nezakřikla, co bych z Harryho neudělala :-D Člověk nikdy neví :-? Jinak moc děkuji za komentář :-)  :-)  :-)

[5]: Velmi trefné :-) :-)  :-)

[6]:No, Harry asi sám neví, na co čeká :-) Necháme se všichni překvapit :-)

[7]: Ale no tak, zas tak zlé to nebylo :-)  :-) A Harry nemůže plnit Severusovi každý rozmar ;-) to by moc dobře nefungovalo :-) Žádný strach, však se všichni dočkáme ;-)

[8]: Ráda dělám neočekávané věci :-) , takže mimo jiné právě proto. Jinak určitě jednou půjdou spolu, záleží jen na tom jak. :-D  :-D  :-D

[9]: Pravda je, že zas až tak moc zlé to se Severusem není... no, uvidíme... :-)  :-)  :-) Jinak moc děkuji za pochvalu :-)

[10]: Díky, snad se ti bude líbit, co s jejich vztahem provedu ;-)

[11]: Jj, z Harryho se stává Někdo :-) a to i přesto, že až tak moc nechce... Pokusím se být v psaní, co nejrychlejší...

[12]: No, uvidíme co s našima dvěma hrdiny bude,ale musím tě zklamat - na dvoření to rozhodně nevidím ;-) 8-) Ale to, že Harry má na Seva nějaký vliv je nepopiratelné, konec konců Sev na Harryho taky :D  ;-)
Jsem ráda, že si užíváš mé odpovědi, proto to dělám ;-)  :-)  :-)

[13]: Tak to mě nenapadlo :D  :D  :D

[14]: Otazník u pokračování jsem vysvětlila u Sal,... neznamená to, že bych nechtěla psát nebo si dávala pauzu či tak něco :-D tak žádný strach. No, on i Severus potřebuje trošku procitnout ;-)  :-)

[16]: Moc děkuji. Doufám, že pokračování se bude líbit :-)  :-)

[15]:[17]:[18]: Tak k tomu jsem se už vyjádřila :D  :-D Doufám, že se nezhorší váš vztah k mé povídce :-)  :-)  :-)

20 assez | Web | 20. července 2011 v 16:21 | Reagovat

Yel: *dying on the floor*
Maso.
Tvá beta je moudrá žena.
Autorko: *fůůůj* *nespokojeně kroutí hlavou*
Že Sev není Rickman, víme. No a? *nechápavě krouží hlavou* A ačkoli není manekýn jako Harry, což se nám tady asi snažíš naznačit A NA ČEMŽ STOJÍME A VÍME TO (teď se fakt všem omlouvám, je jasné, že za všechny asi nemluvím), neznamená to, že není sexy a že je ošklivější než Harry. *vehementně kroutí hlavou*
*opráší si ramena*
Jistě že přistupujeme na tu hru „krásný Harry a ošklivý Severus“. Ale říct o Potterovi, že je model, a o Sevovi, že není – to je jako dost urážka, to sis hodně dovolila, autorko. 8-)  8-) :-P
OK – teď vážně… kdy máme očekávat další kapitolu? =D (Protože neboj, osobně tu hru na krásku a zvíře znám a užívám si ji už roky a to, že zas jednou Seva někdo nevidí jako Rickmana, mi moc nevadí. Obzvlášť píše-li ten někdo tak dobře jako teď Ty. Takže ne, radost z pokračování jsi mi nezkazila.)

21 yellow | Web | 20. července 2011 v 17:41 | Reagovat

Ano, Severus není Alan :D Je totiž o 30 let mladší. A ano, uznávám, asi to nebude žádný model, ale co má sakra sex společnýho s krásou a věkem? Kdo umí, umí, kdo neumí, blbě čumí (jako Potter).
Assez: Ano, moje beta je velice moudrá žena. Celých pět let na gymplu, co jsme se fakt hodně kamarádily jsem z ní měla deprese - věčně měla lepší známky než já. S tou by byl inteligenčně spokojen i Severuse. Jen by mě zajímalo, kdo by měl víc načteno, ale vsadila bych si na ní :D

22 yellow | Web | 20. července 2011 v 17:45 | Reagovat

A v ironických průpovídkách by mu taky mohla sekundovat :D

23 Salazaret | E-mail | Web | 20. července 2011 v 17:51 | Reagovat

[21]:Yell!
Prosím, tohle už mi nedělej! Ale jedno musím říct - Krutá pravda!
Já sama mám s tímhle zkušenosti - Ode mě byl o 22 let starší. Nebyl to nějaký model, ale jak říkáš - Kdo umí, ten umí... :-D  :-D  :-D
Já zbožňovala Severuse ještě když nebyl natočený žádný díl a to mi bylo kolik? Jedenáct? Já ho taky nevidím jako nějakého modela. Ale je to Severus! Takže...
No... nebudu se zase rozepisovat a snad se Harry umoudří když už jsem ho tak hezky pochválila a tu pochvalu si zaslouží :)
Sal. ;-)

24 assez | 20. července 2011 v 19:58 | Reagovat

Yell: Wuach - ruce pryč. :D Inteligence se má obdivovat zdálky.
:-? Jsme hrozné. Chudák autorka. Ještě ji zkazíme. :-D

25 frida | 20. července 2011 v 20:03 | Reagovat

[21]: jak říká moje maminka, známky nic neznamenají, ani o ničem podstatném nevypovídají :D (proč mi jen přijde divný, že mi to říká až po těch osmi letech, kdy ode mě vyžadovala nejmíň samý jedničky?? :D)a co se týče Severusovy spokojenosti... neberte jí vážně, yell měla radost, že jsem konečně dodělala sedmnáctou kapitolu Času na změnu ;)

26 assez | 20. července 2011 v 22:09 | Reagovat

[25]:Upřímně doufám, že ta konverzace nebyla s Tebou (na yelliných stránkách).
Yellow, neva, že Ti przním jméno, že ne? :-D

27 yellow | Web | 20. července 2011 v 22:40 | Reagovat

[26]: Ne že by mě to těšilo, ale už jsem si zvykla. :D

28 Kitti | 20. července 2011 v 22:49 | Reagovat

Ha ha, teď jsi mne dostala, rozesmál mne název příští kapitoly........skvěle napsané, doufám, že to je věta, kterou bude říkat Severus:-))) jsi skvělá, opravdu skvělá

29 assez | 21. července 2011 v 7:45 | Reagovat

To je fajn, že se Ti to líbí, yellow. :D
A hmmm… hezky, autorko. Hezky.

30 GrayLady | 21. července 2011 v 13:05 | Reagovat

[20]: Hej, já neřekla (či nenapsala), že Potter je model 8-O Na to mu rozhodně chybí výška :-D Ale rozhodně taky trvám na tom, že Severus je výrazně ošklivější než Harry :-P  :-P ...a všichni (tím myslím postavy, ne čtenáře) ho tak vidí. (tedy ty moje postavy ;-)  :-D )
V každém případě to beru jako výzvu :-D a uvidíme, jestli časem budete více milovat "mého" nehezkého Severuse více než "vašeho" sexy. :-D  8-)
No a jak to vidím s další kapitolou? Uvidíme, jestli se mi ozve Gigi..., ale viděla bych to na pá/so ;-)  :-)

[21]: Heh, musím přiznat, že ten věk mi vůbec nedocvaknul 8-O ... tak dejme tomu Alan za mlada :-D  :-D Ale jinak rozhodně souhlasím, že sex s krásou až tak moc společného nemá,... což se brzy ukáže ;-)  :D

[23]: Jasně, že tu všechny Severuse milujeme :-) jinak bychom tu nebyly ;-)

[24]:[25]:[26]:[27]: Oh, ne, vůbec se necítím jako cizinec na vlastních stránkách... 8-O :D  :D

[28]: Díky :-D to mi dělá radost, jen pozor, abys moje ego nepozvedla až moc :-D V každém případě se nech překvapit, kdo onu větu pronese :-)  ;-)

[29]: Díky :-D

31 mamba | 21. července 2011 v 17:42 | Reagovat

WOW,no, všechno tu už zaznělo, tak jen přidávám hlas 8-) :-D

32 assez | 21. července 2011 v 18:05 | Reagovat

Ale nepodvede ten nemodel Potter mého (ne)hezkého Severuse nebo naopak, ŽE NE?! :-x
P.S. Nemám svého sexy Severuse, Severus JE sexy. :-D

33 yellow | Web | 21. července 2011 v 23:37 | Reagovat

[32]: Přesně. Černá je sexy, záporáci (nechtěla jsem psát zmetci ;)) jsou sexy, z toho nám jasně vyplývá, že Severus je sexy.

34 assez | 22. července 2011 v 14:44 | Reagovat

Bodka! :D

35 Mája | E-mail | Web | 22. července 2011 v 16:42 | Reagovat

Tedy číst tady ty komentáře je skoro stejně zábavné, jako povídka samotná :D
A musím souhlasit s tím, že je Severus sexy, ať už vypadá jakkoli. Temný, chladný, tajemný... doma bych ho nechtěla, ale snít se o něm dá. I když nejvíc mi sedí jako gay... :-P

36 assez | 22. července 2011 v 20:07 | Reagovat

NAPROSTO POTVRZUJI, Májo. :D Ačkoli… chudák ten kánonový. 8-)

37 GrayLady | 22. července 2011 v 20:28 | Reagovat

Ehm, dobře, nějak se nám to tu zvrtlo :D  :D
Vzdávám se snahy přesvědčit vás, že Severus vůbec nevypadá sexy 8-O 8-)
Pointou ovšem je, že když všemocná autorka příběhu (tedy jako já :-D ) nepovažuje Severuse za příliš přitažlivého, pak s tím jedna z jejích obětí (v tomto případě Harry :-D ) nemůže moc dělat :-P  :-P  :-) a není třeba, abyste na něj za to byly zlé :D :D  :D

[31]: Hlas zaznamenán :-D

[32]: Přece bys nechtěla, abych vyzrazovala budoucí děj příběhu? O_O  Vždyť si spolu dokonce ještě ani nic nezačali :-D  :-D

38 yellow | 22. července 2011 v 22:33 | Reagovat

[36]: Hej, já si od čtvrtého dílu myslela, že Severus je gay (a táhne to s Brumbálem). ;) Tak jsem ho chudáka na konci šestky litovala, že ho vlastní milenec donutil, aby ho zabil (a já to hned říkala, že to bylo domluvený a nikdo mi nevěřil). Nakonec to sice bylo trošku jinak, ale aspoň Brumlu jsem trefila. A kdoví, třeba se Severus chodil o dlouchých zimních nocích ohřát z promrzlého sklepení do určitě teplejší věže. :D

39 Salazaret | E-mail | Web | 23. července 2011 v 16:31 | Reagovat

[38]: Já jsem ho taky obhajovala kde jsem mohla a stejně ho měli všichni za vraha.
Ale... z Brumbálovi... Tenhle komentář jsem číst neměla! Opravdu ne. Teď to budu brát jako holý fakt a té představy se už nezbavím :D :D
Ale je pravdou, že v Elysejském klíči to tak bylo a tam se mi to moc líbilo. Takže si říkám... proč by to tak nemohlo být doopravdy, že?

40 assez | 24. července 2011 v 14:36 | Reagovat

*už nic neříká, jen mlátí hlavou do podložky*
Vidíš, GrayLady? A už teď vyžaduji věrnost jich obou. 8-)
P.S. yellow? Takže zastánkyně teorie o domluvě Brumbála a Snapea? Mmm…

41 Saskya | 24. července 2011 v 17:05 | Reagovat

téééda, pekná kapitola :)
som zvedavá,ako to bude ďalej

42 yellow | 24. července 2011 v 17:19 | Reagovat

[40]: Samozřejmě. Co taky jinýho. Jakej by měl Sev důvod k jeho vraždě? ;) Navíc už toho mám tolik načtenýho, že u většiny knížek jsem schopna dost přesně odhadnout děj budoucí. Jenom Coben a McCarthy mi dělají značný problémy.

43 assez | 24. července 2011 v 18:48 | Reagovat

Yellow: *lol*
Autorko: Neslibuj, co nejsi schopná splnit. 8-)

44 serafiiin | 24. července 2011 v 22:25 | Reagovat

Mno...
Tak trochu souhlasím s tím, že Harry byl mírně hysterický =D
Ale skvělá kapitola.. Jsem zvědavá, jak to bude dál..  Název další kapitoly je zajímavej =D
Těším se na další =) Díky..

45 GrayLady | 30. července 2011 v 14:41 | Reagovat

[41]: Díky :-)

[44]: Však mu taky Severus dal pěkně zabrat:-) Díky za komentář ;-)

46 ArleneHaurb | E-mail | 22. července 2017 v 20:27 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

47 ThesisWriting | E-mail | Web | 26. července 2017 v 14:31 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

48 DavidCIp | E-mail | 28. července 2017 v 17:16 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдаление негатива Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

49 Marialop | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 7:05 | Reagovat

Мечтаете разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут секс-игрушки

Один из самых популярных методов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться стимуляции эрогенных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это значительно укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно сможете отыскать то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и другие интим-товары можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

50 Dannydum | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 11:01 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

51 Avito777Thact | E-mail | 15. srpna 2017 v 22:59 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито дома
авито бесплатные объявления официальный сайт
покупаем турбо пакеты +на авито со скидкой
авито бесплатные объявления
авито снять

52 Avia777nut | E-mail | 16. srpna 2017 v 16:45 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить билеты +на самолет дешево +все авиакомпании
авиакомпания s7 купить дешевые авиабилеты официальный сайт
авиабилеты абакан москва дешево s7
купить авиабилеты дешево онлайн s7 официальный сайт
самые дешевые авиабилеты онлайн

53 DorogiKRDo | E-mail | 24. srpna 2017 v 10:31 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Апшеронск. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 7 (861)241 2345
___________________________
снип iii 10 75 благоустройство территорий действующий
озеленение и благоустройство территорий многоэтажных домов
благоустройство усадьбы
ооо благоустройство г.воронеж
благоустройство территории участка фото

54 AlysonFdr | E-mail | Web | 8. října 2017 v 16:18 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his wakefulness. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-hydrochloride>Contact</a> and deal with it.

55 MIADdq | E-mail | Web | 18. října 2017 v 12:18 | Reagovat
58 Jamesdob | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 16:23 | Reagovat
59 ElvaYdz | E-mail | 25. prosince 2017 v 14:38 | Reagovat

апрапрапр

60 sisi | 22. února 2018 v 22:21 | Reagovat

Podle mě není třeba být manekýn, když je jeden prostě tím gayem, tak si musí udržet charakter a ne být kam vítr, tam plášť. U profesora Snapea platí všechny charakterové rysy dvojnásob dobře, připočtěme k tomu jeho sametový hlas, uhrančivý kukuč, vlající plášť, tiché plížení ve stínech, obrovskou magickou moc, schopnost řešit každou situaci, Severus jakožto člověk je hodně dokonalý, nemusí být nijak krásný nebo pohledný, to Harry musí teprve dorůst a uzrát, aby toto vše pochopil. Myslím, že z něho mluvilo pubertální nerozpoložení a nějaké výběrové hormony. On to časem snad pochopí a přehodnotí. Držím jim palce.
Díky za kapitolu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama