Toto je fanfiction, která se pravděpodobně vyvine v příběh lásky dvou mužů (tedy příběh homosexuálního vztahu). Pokud takové příběhy nemáte rádi, nečtěte tento!

Věci, na kterých záleží

19. září 2011 v 19:03 | GrayLady (beta: Gigi...) |  Doprovodné povídky

Chtěli byste vědět, kdo je Richard a co s ním Harry ve skutečnosti měl? Nebo jak Harry (podle mé verze) trávil prázdniny mezi pátým a šestým rokem? Přesně na tyto otázky vám odpoví následující doprovodná povídka.

Moc se těším na vaše komentáře. Užijte si čtení! :-)
Věci, na kterých záležíVěděl, že se chová nerozumně, nedospěle a možná dokonce dětinsky, ale nemohl si pomoct. Ještě se úplně nevyrovnal se smrtí Siriuse a s obsahem té zatracené věštby. A přestože magický i fyzický trénink odváděl od nežádoucích myšlenek pozornost, potřeboval také trochu času pro sebe.

Zbýval ještě týden do jeho šestnáctých narozenin, které pro něj znamenaly zplnoletění v kouzelnickém světě a zároveň vstup do Fénixova řádu. Ke svému vlastnímu údivu si musel připustit, že ani na jedno se netěšil. Stále častěji teď toužil mít stejné dětství jako jeho přátelé a přemýšlel, jestli by se neměl líp, kdyby nikdy nezjistil, že je kouzelník.

Všechny tyto myšlenky nakonec vedly k tomu, že si vytvořil falešné mudlovské doklady totožnosti a jednoho večera se vydal do centra Londýna. Hůlku bezpečně ukryl v pouzdru na lýtku, obarvil si vlasy, make-upem zakryl slavnou jizvu a do očí si dal barevné kontaktní čočky. Samozřejmě že by ho lidé, kteří ho znají osobně, poznali, ale ti, co ho znají pouze z novin, neměli šanci. Proto upřímně doufal, že nikoho ze svých přátel či nepřátel v mudlovském Londýně nepotká.

Vešel do metra, a protože se příliš neorientoval v názvech jednotlivých stanic a netušil, kde přesně najde památky, které by chtěl vidět, rozhodl se dojet na jednu z mála stanic, která mu něco říkala - Westminster. Westminsterské opatství by mělo být někde v centru. Nebo ne? Ve vlaku bylo hodně lidí a podle toho, že velké množství vystoupilo zároveň s ním, usoudil, že si patrně vybral správně. Přesto se trochu vylekal, když vylezl z podzemní dráhy na povrch. Všude kolem něj byla spousta lidí, spousta hluku a spousta starých domů, které vůbec nepoznával. Oddechnul si až po pár krocích, když kousek od sebe na druhé straně silnice zahlédl jednu z nejznámějších dominant Londýna - Big Ben a s ním samozřejmě celý Westminsterský palác. Historická budova byla dokonale nasvícená reflektory a proti stmívající se obloze úžasně vynikala.

Harry se cítil jako v jiném světě. A tento svět mu připadal mnohem více magický než ten, do kterého teď patřil. Užasle se rozhlížel kolem sebe a vychutnával si atmosféru velkoměsta. Kolem něj procházely davy turistů a patrně také místní obyvatelé. Chvíli se jen rozhlížel a spokojeně usmíval, pak vytáhl plánek centra, který ukořistil ze stojánku na stanici metra, a snažil se vymyslet, kam by teď měl jít.

Nakonec se vydal kolem Westminsterského opatství a malého parku s jezírkem směrem k Buckinghamskému paláci. Před palácem vystoupal na vyvýšený prostor, kde stál pomník, a pozoroval skupinky lidí, které se fotily před hlavní bránou a se strážemi na koních. Všichni vypadali tak bezstarostně. Bylo k neuvěření, že v této zemi právě probíhala válka. A přesto tomu tak bylo.

Potřásl hlavou, aby z ní vyhnal nepříjemné myšlenky, a znovu se zadíval na mapu. Jediná další památka, která mu něco říkala, byl Tower Bridge, a i když se zdál podle mapy celkem daleko, rozhodl se k němu dojít.

Vydal se proto nádhernou, dlouhou, rovnou ulicí lemovanou zelenými stromy opět směrem k řece. Po několika minutách chůze došel na obrovskou křižovatku, kde panoval neskutečný ruch. Na vysokých okolo stojících domech bylo mnoho pohybujících se barevných reklam, chodníky byly plné lidí a silnice plné aut. Harry byl vším tím ruchem naprosto konsternován. Podle popisku v mapě došel na Trafalgarské náměstí.

Nějakou dobu se rozhlížel kolem, studoval všechen ten zmatek a přemýšlel, kterou cestou by měl jít. Nakonec se rozhodl pro jednu z nejmenších uliček a s úsměvem pozoroval smějící se lidi. Byla to vítaná změna oproti utiskující atmosféře Grimmauldova náměstí.

Ve chvíli, kdy už měl Tower Bridge téměř na dosah, ho zaujala hudba vycházející z jednoho z místních barů. Co však získalo jeho naprostou pozornost, byli lidé stojící před tímto podnikem - všichni byli muži. Trochu zpomalil svou chůzi a zvědavě si je prohlížel.

"Hej, mladej!" zavolal na něj jeden z mužů před barem. "Ztratil ses?"

"Možná," odpověděl Harry a přišel k nim blíž.

"Tohle je gay klub," informoval ho další pohrdavě.

"A?" zeptal se Harry drze a muži si mezi sebou vyměnili překvapené pohledy.

"Jsi snad gay?" zeptal se ho ten, který na něj zakřičel jako první.

"To jsem," odpověděl Harry odvážně a poprvé si to tak přiznal nahlas.

Po tomto oznámení ho muži uznale přejeli pohledem a jeden z těch, kteří dosud nepromluvili, s úsměvem řekl:

"A co takhle tanec?"

"Neumím tančit," přiznal rozpačitě Harry. K jeho překvapení se muži rozesmáli.

"To bych se divil," zareagoval pobaveně ten, který ho k tanci vyzval. "Téměř každý z nás umí tančit."

Načež Harryho bez ptaní popadl za ruku a odtáhl ho dovnitř. Sešli po dlouhých točitých a špatně osvětlených schodech. Pod nimi Harry u drsně vypadajícího chlápka zaplatil vstup, dostal na ruku zářivě růžovou pásku, a pak konečně vešli dovnitř.

V samotném klubu hrála hudba tak hlasitě, že nebylo slyšet ani slovo, a na stupňovitých pódiích se do rytmu pohybovali různě staří, často napůl svlečení, muži. Harry jen zíral. Ke své hrůze o pár vteřin později zjistil, že v něm pohled na tu svíjející se masu vyvolává vzrušení.

"Vzrušující?" zařval na něj jeho společník, aby překřičel hudbu. V očích měl vědoucí pohled.

Harry zvládnul jen párkrát přikývnout.

"Tak jdeme tančit!" znovu zakřičel cizí muž, pokynul hlavou směrem k parketu a vydal se tam. Hrdinovi kouzelnického světa nezbylo nic jiného, než ho následovat. Netrvalo dlouho a nechal se unést zvukem hudby a vzrušujícími pohyby ostatních.Blog bohužel tak dlouhý článek nechce a nechce přijmout, takže alespoň využijeme nové stránky... zbytek tedy zde! ;-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mája | E-mail | Web | 19. září 2011 v 22:25 | Reagovat

Tak já se tedy vrhám na tvé nové stránky :-)
Budou nové kapitoly už přibývat tam? Nebo pojedeš nějakou dobu souběžně? Mám už změnit adresu odkazu v oblíbených na svých stránkách?
To je ale zvědavá Mája, co? :-D

2 Kitti | 19. září 2011 v 22:39 | Reagovat

Nadšenej komentík jsem nechala na novém webu. Gray Lady, napsala jsi to skvěle, jako vždy, smekám, opravdu fantastické. Díky

3 GrayLady | 20. září 2011 v 21:19 | Reagovat

[1]: Kapitolky budu už přidávat jen tam :-) ale ještě nějakou dobu budu dávat info i sem... Navíc na nových stránkách ještě nejsou přestěhované všechny kapitolky, takže nějakou dobu budou ještě aktivní i tyto stránky :-)

[2]: na komentík jsem odpověděla :-)  :-) a moc děkuji :-)  :-D  :-D

4 deadlik | Web | 26. září 2011 v 0:49 | Reagovat

bulím jak malá hola :( :D ach ta kapitola mě dostala a hlavně ten konec :) nádhera :) Harryho mám v téhle povídce ráda, ikdyž ho normálně nesnáším, tady je nějak lidský a normální bo co....a tahle kapitola mě naprosto dostala :)

5 GrayLady | 9. října 2011 v 11:34 | Reagovat

[4]: Děkuji, jsem ráda, že tě povídka dojala ;-) snažila jsem se, aby působila, co nejpřesvědčivěji. A ještě větší radost mám z toho, že si Harry získal tvé sympatie :-) - cílem příběhu bylo ukázat ho jako obyčejnýho kluka s těžkým údělem ;-)

6 Dorothyficky | E-mail | 18. července 2017 v 22:14 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

7 Rogersag | E-mail | Web | 25. července 2017 v 15:09 | Reagovat

Dissertation Writing Service - EssayErudite.com

Our https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/ provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

8 EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 22:01 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

9 Flossievap | E-mail | 26. července 2017 v 0:08 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

10 ThesisWriting | E-mail | Web | 26. července 2017 v 14:55 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

11 DavidCIp | E-mail | 28. července 2017 v 17:15 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить свои данные из поисковых систем Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

12 Aaaucerit | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:31 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

13 CarolynExese | E-mail | 5. srpna 2017 v 18:17 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

14 CarolynExese | E-mail | 6. srpna 2017 v 5:08 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

15 Soroxp | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:04 | Reagovat

Качественные БЕСПЛАТНЫЕ секс игры размещены для вас играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

16 GeorgeOxisy | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 4:20 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм проект, текст в сетевой бизнес</a>

17 Soronb | E-mail | 25. srpna 2017 v 4:58 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

18 Sorohq | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:37 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

19 Sorodh | E-mail | 25. srpna 2017 v 12:48 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

20 Soronl | E-mail | 26. srpna 2017 v 3:36 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ СОСЕДКА ДЕЛАЕТ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

21 Avito321Dips | E-mail | 29. září 2017 v 2:24 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

купить кошелек женский из натуральной кожи недорого авито
пополнить avito кошелек
авито кошельки москва
счетчик денег авито
нужно ли платить деньги чтобы подать объявление на авито

22 BethanyXva | E-mail | Web | 26. října 2017 v 13:24 | Reagovat
23 CharzesAbano | E-mail | 4. listopadu 2017 v 4:22 | Reagovat

ed side effects
http://pharmshop-online.net - viagra for sale
  nebenwirkungen cialis 5 mg tableten
<a href="http://pharmshop-online.net">viagra for sale in usa
</a> - coversyl with cialis
cialis 5mg the team

24 AlvaroMer | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 12:46 | Reagovat

Москва посуточная аренда квартир метро Новогиреево В квартире две спальни и большая комната, также глотать кухня и ванная комната. Сдается просторная и чистая однокомнатная жилище 40 м, кухня 10 м. Впоследствии качественногона долгий срок гражданам РФ без животных.
<a href=https://moscwaposutochno.blogspot.ru/>Москва посуточная аренда квартир метро Новогиреево</a>

25 SamuelFlipt | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 18:31 | Reagovat
26 JozephKiz | E-mail | Pondělí v 23:46 | Reagovat

cialis 20mg online private message
http://pharmshop-online.org - generic cialis in usa
  cialis offer
<a href="http://pharmshop-online.org">generic cialis
</a> - how much cialis do i need
medicine cialis

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama