Toto je fanfiction, která se pravděpodobně vyvine v příběh lásky dvou mužů (tedy příběh homosexuálního vztahu). Pokud takové příběhy nemáte rádi, nečtěte tento!

Dlouhá cesta (první část série)

Dlouhá cesta (3/3)

13. ledna 2011 v 22:08 | GrayLady
DLOUHÁ CESTA - část třetí

Jeskyně byla nízká, nedalo se v ní stát, jen sedět. Ale široká a dlouhá byla dostatečně, aby se tam oba pohodlně vešli. Po přesunutí Snape ze všeho nejdříve trval na ošetření Harryho kotníku, z čehož byl mladík trochu rozpačitý. Nicméně moc dobře věděl, že jestli mu noha oteče, nebude schopen jít nejméně několik dnů.

Dlouhá cesta (2/3)

13. ledna 2011 v 22:06 | GrayLady
DLOUHÁ CESTA - část druhá

O nějaký čas a jeden zničený plášť později, měl Harry celkem vhodná provizorní nosítka, která mohl táhnout za sebou. Po troše boje do nich Snapea naložil a vydal se na cestu. Nosítka se táhla poměrně dobře, horší bylo, že za sebou zanechávala velmi znatelnou stoupou, která se nedala skrýt jinak než kouzlem. A Harry věděl, že použít kouzlo by bylo mnohem horší než nechat stopu tam, kde je.

Dlouhá cesta (1/3)

13. ledna 2011 v 22:04 | GrayLady
DLOUHÁ CESTA - část první
(začátek série)

Pojďme si to říct na rovinu, možná to tak vždycky mělo být. Hrdinové mají být osamělí. Nikde se nepíše o hrdinech, kteří mají velkou a šťastnou rodinu a spoustu přátel. A to, že po něčem takovém touží, má jen utužit jejich touhu bojovat za "správnou věc".

 
 

Reklama