Toto je fanfiction, která se pravděpodobně vyvine v příběh lásky dvou mužů (tedy příběh homosexuálního vztahu). Pokud takové příběhy nemáte rádi, nečtěte tento!

Koridory (druhá část série)

Koridory (7/7)

13. února 2011 v 0:15 | GrayLady
A/N: A je to tu! Poslední část této povídky. Doufám, že vás konec nezklame (pokud náhodou ano, snad vám to vynahradím v následující povídce - svá očekávání můžete vyjádřit v jejcíh autorských poznámkách).
Moc moc moc se těším na všechny vaše komentáře! Přeji hezké čtení!

Koridory (6/7)

5. února 2011 v 0:44 | GrayLady
A/N: Ačkoliv to tak podle děje možná nevypadá, je tu předposlední kousek druhé povídky v sérii Doufám, že si ho užijete a moc se těším na vaše komentáře. Kdo ví, třeba ještě ovlivníte "velký" závěr
Užijte si čtení!

Koridory (5/7)

28. ledna 2011 v 22:19 | GrayLady
A/N: Tak je tu nečekaně rychle další část a to znamená, že se pomalu, ale jistě blížíme ke konci druhé části série. Přeju příjemné čtení a opravdu moooc se těším na vaše komentáře! Vy, mí drazí komentátoři, jste jeden z hlavních důvodů, proč tuto povídku píšu

Koridory (4/7)

27. ledna 2011 v 20:51 | GrayLady

A/N: Miluji vaše komentáře! A má vrtkavá múza se nad nimi doslova tetelí blahem. Budeme "obě" velice rády, když opět připojíte svůj názor. (Každý, kdo komentoval předchozí kapitolky má odpověď - někdy jen děkovnou poznámku - v komentářích:-) )
Užijte si čtení!

Koridory (3/7)

21. ledna 2011 v 11:15 | GrayLady
A/N: A je tu další kousíček (Severusova část se mi píše hůř, takže je vždy trochu kratší). Těším se na vaše hodnocení a komentáře. Přeji příjemné čtení

KORIDORY - část třetí
(ze Severusova pohledu)

Nikdo, koho Severus znal, nedokázal přesvědčit Albuse Brumbála, aby změnil názor. Nikdo! A tak mu mělo být samozřejmě jasné, že to bylo něco, co Harry Potter nejen dokázal, ale také bral jako samozřejmost. Vždyť ten kluk se ani netvářil nijak zvlášť překvapeně!

Koridory (2/7)

18. ledna 2011 v 14:17 | GrayLady
A/N: Další část je tu. Četla jsem to po sobě jen jednou, takže pokud tam někdo najdete jakoukoliv chybu, napište. Budu ráda

KORIDORY - druhá část
(z pohledu Harryho)

Harry Potter nebyl trpělivý člověk. Ale jak čas plynul, zjistil, že mnohé věci nelze získat hned, že mnohé akce nelze provést bez dlouhého plánování a že pro získání mnohých znalostí nestačí jen pár hodin s knihou těsně před zkouškou. Naučil se tedy umění trpělivosti. A nyní měl pocit, že v jednání se Severusem Snapem by mu právě tahle schopnost mohla přijít velice vhod.

Koridory (1/7)

15. ledna 2011 v 19:11 | GrayLady
Tento příběh navazuje na povídku "Dlouhá cesta". Pokud jste ji ještě nečetli a chcete pochopit všechny detaily, začněte s ní (Rubrika: Dlouhá cesta).


KORIDORY - část první
(z pohledu Severuse)

Severus Snape byl muž činu. Nejméně on sám sebe za takového považoval. A tak bylo naprosto pochopitelné, že v současné době byl v mizerné náladě. Chyběla mu práce.
Ještě na konci posledního školního roku by nevěřil, že by si to mohl někdy myslet, ale opravdu se nemohl dočkat prvního září.

Obsah a pár autorských poznámek

15. ledna 2011 v 16:28 | GrayLady

Obsah povídky "Koridory": Od jejich společného útěku už uběhlo několik týdnů, ale zdá se, že se Severus a Harry jeden druhého jen tak nezbaví. Albus Brumbál má s nimi totiž své vlastní plány a vůbec nezáleží na tom, co si o nich dva mladší kouzelníci myslí.

 
 

Reklama