Toto je fanfiction, která se pravděpodobně vyvine v příběh lásky dvou mužů (tedy příběh homosexuálního vztahu). Pokud takové příběhy nemáte rádi, nečtěte tento!

Odstíny šedi (třetí část série)

11. Tohle je válka!

26. září 2011 v 17:14 | GrayLady (beta: Gigi...)

Jedenáctá kapitolka už je na světě a najdete jí na nových stránkách mé povídky. Konkrétně tady! :-)
Nezapomeňte tam nechat komentík ;-)

10. Radosti a strasti tajného života

4. září 2011 v 18:36 | GrayLady (beta: Gigi...)
A/N: Tak a je to konečně tu! Jsem moc zvědavá, co si budete myslet o jistých částech této kapitoly, tak doufám, že svůj názor dáte najevo :-)
Na všechny vaše komentáře se moc těším (na ty u předchozí kapči jsem už odpověděla, včetně vysvětlení, proč mi desátá trvala tak dlouho). A pojďme společně doufat, že jedenáctá kapitola spatří světlo světa rychleji!Mrkající
Za pomoc s gramatikou jako obvykle děkuji Gigi... :)

9. Nečekaně dobrý

27. července 2011 v 16:19 | GrayLady (beta: Gigi...)
A/N: Vidíte, jak se vám komentování vyplácí? Dvě kapitoly ve třech dnech! A to ještě ani netušíte, co všechno v této kapče objevíte:D Doufám, že mě náležitě odměníte;-) (ha, vidíte, i rýmovat dovedu:)))
Za pomoc moc moc děkuji Gigi... :)
Těším se na vaše komentáře a teď už hurá do čtení! Užijte si to! :-)

8. Sex je jednou ze základních lidských potřeb

25. července 2011 v 18:24 | GrayLady (beta: Gigi...)
A/N: Tak vaše nespolehlivá autorka je tu a s ní i osmá kapitola plná Harryho myšlenek. Těším se na vaše názory na ně:-)

Užijte si to!

7. Špatný den

17. července 2011 v 20:20 | GrayLady (beta: Gigi...)
A/N: Hádejte co? Je tu sedmá kapitola a s ní konečně vytoužená Harryho odpověď! Jsem zvědavá, co vy na ní. A moc se těším na vaše komentáře :-) a nezapomeňte, čím více komentujete, tím více píšu ;-) :-) (i když samozřejmě rozhodně ode mě nemůžete očekávat kapitolu každý druhý den:D to není v mých silách:-) :-).

Hezké čtení! :)

6. Neodbytné myšlenky

26. června 2011 v 8:01 | GrayLady (beta: Gigi...)
A/N: Tak je to tu! Šestá kapitola! Takže hurá do čtení a nezapomeňte nechat komentář, protože se jich už nemůžu dočkat:-)

5. Starosti hrdiny

5. června 2011 v 14:44 | GrayLady (beta: Gigi...)
A/N: Moc děkuji své nové betě Gigi... za její pomoc a cenné rady;-) A vy, milý čtenáři, si díky ní již můžete užít čtení bez gramatických nedostatků:)
Velice se těším na vaše komentáře, tak mě snad opět nějakým odměníte :) :) a děkuji všem věrným komentátorům, kteří reagují na každou kapitolku.
Nyní hurá do čtení!

4. Nechtěná publicita

27. května 2011 v 22:23 | GrayLady
A/N: Drazí a milí, musím přiznat, že když jsem do obsahu povídky psala, že mezi jednotlivými kapitolami budou dlouhé intervaly, sama jsem nečekala, že budou až tak dlouhé. Snažím se, aby se už v těchto počátečních kapitolách vyskytovaly malé navazující body k pozdějšímu ději, a tak téměř každý odstavec píšu celou věčnost. Navíc mě neustále napadají "úžasné" situace a rozhovory, které přijdou později, což mi výrazně přebíjí současný děj (díky čemuž však už mám napsanou velkou část sedmé, osmé a patnácté kapitoly ;-) ). Pro ty, kteří rádi trošku předem nakukují do děje, jsem do obsahu připsala názvy kapitol až do šestnácté (tou dobou budeme ve světě HP někde v listopadu, doufám, že my to stihneme mnohem dříve;-)).
Vzhledem k tomu, že (jak jsem byla několikrát upozorňována;-)) mívám v textu dost chyb, byla bych velice ráda, kdyby se mezi vámi našel někdo, kdo by byl ochoten dělat mi betu. Také chci říci (napsat;-)), že pokud někdo rád kreslíte snarry obrázky (bez ohledu na to, zda by se hodily k tomuto příběhu) a chtěli byste se o ně podělit tady, velmi ráda je zveřejním. K těmto účelům jsem založila mail odstinysedi@gmail.com, samozřejmě můžete psát i z jiných důvodů, ale nečekejte moc rychlou odpověď.
To by bylo z této neobvykle dlouhé autorské poznámky asi všechno. Doufám, že si následující kapitolu užijete alespoň tolik jako já její psaní ;-) Moc se těším na vaše komentáře, protože, i když se to teď zdá jako dobrý (či špatný?) vtip, nutí mě psát více a rychleji :-) ;-)

3. Zmijozelské problémy

25. dubna 2011 v 22:39 | GrayLady
A/N: Tak po poměrně dlouhé době opět tu! Příští (čtvrtá) kapitola je rozpracovaná, takže by to snad už nemělo tak dlouho trvat. Jinak doufám, že jste si užili Velikonoce, protože já ano!
Neměla jsem čas ani možnost reagovat na několik vašich posledních komentářů, takže se omlouvám a v nejbližší době to napravím.
Užijte si čtení! Doufám, že vás potěší a vy mě na oplátku potěšíte komentářem!

2. Chlapec-který-přežil je gay!

26. března 2011 v 0:13 | GrayLady
A/N: Tak a je tu druhá kapitola. Doufám, že jste se na ní náležitě těšili Já se zas moc a moc těším na vaše komentáře - dodávají mi inspiraci
Hezké čtení!

1. Nebelvírská msta (druhá část)

18. března 2011 v 23:59 | GrayLady
A/N: Zdravím všechny čtenáře! Vy, kteří jste netrpělivě čekali na pokračování, jste se konečně dočkali Je mi opravdu líto, že intervaly mezi jednotlivými částmi jsou tak dlouhé. Bohužel mám málo času a jinak to prostě nejde - konec konců, pokud jste četli obsah, byli jste varováni Přesto slibuji, že se budu snažit přidávat, co nejčastěji (což však rozhodně nezaručuje nový díl každý týden). Snad se vám to čekání vyplatí.
Přeji příjemné čtení!

1. Nebelvírská msta (první část)

4. března 2011 v 23:26 | GrayLady
A/N: Tak po nezvykle dlouhé odmlce jsem opravdu opět tady s první kapitolou! Doufám, že z toho máte radost. Hned první kapitola je trochu příliš velká (a blog ji celou nechce), což ovšem znamená, že vy máte už příležitost číst první část, zatímco já ještě pracuji na té druhé.

UPOZORNĚNÍ: Tento příběh nebude vhodný pro osoby mladší 15-ti let a pro každého člověka, kterému jsou nepříjemná varování uvedená v obsahu!!!
Prosím, dříve než začnete číst tento příběh, přečtěte si VAROVÁNÍ. Děj navazuje na povídky "Dlouhá cesta" a "Koridory".

Těším se na vaše komentáře! (moc a moc)

Obsah a několik autorských poznámek

15. ledna 2011 v 17:19 | GrayLady

Obsah povídky "Odstíny šedi": V kouzelnickém světě zuří válka a jen studenti Bradavic jsou před ní relativně v bezpečí. Avšak rivalita mezi jednotlivými kolejemi nebezpečně stoupá a pouhé školní pošťuchování se z ní rychle vytrácí. Uprostřed všech těchto problémů a bitev se Harry a Severus nenápadně snaží vyřešit svůj stále komplikovanější vztah. Držme jim palce!

TENTO PŘÍBĚH JE (BUDE) NEVHODNÝ PRO OSOBY MLADŠÍ 15 LET!!!


Varování:

Děj povídky "Odstíny šedi" se odehrává během války, a tak bude obsahovat témata jako je mučení, znásilnění, vydírání a smrt. Dále se v něm také objeví témata jako šikana, domácí násíli (násilí na partnerovi), syndrom CAN, alkoholismus a post-traumatický šok, a pak také takové "maličkosti" jako hrubá/sprostá slova, homosexuální a heterosexuální pohlavní styk a různá sexuální aktivita.

Z většiny tohoto varování samozřejmě vyplývá, že byste raději neměli očekávat zrovna veselý děj. Před každou "nepříjemnou" kapitolou bude uvedeno konkrétní upozornění.

Pokud jste mladší 15 let anebo je Vám některé ze zmíněných témat nepříjemné, nečtěte tento příběh!!!
 
 

Reklama