Toto je fanfiction, která se pravděpodobně vyvine v příběh lásky dvou mužů (tedy příběh homosexuálního vztahu). Pokud takové příběhy nemáte rádi, nečtěte tento!

Tipy, poznámky a inspirace

Skvělá HP fanvidea

5. června 2011 v 16:16
Když mám chuť psát, ale chybí mi inspirace, obvykle ji hledám na youtube.

Seznam dokončených povídek se Severusem a Harrym (Aj)

26. března 2011 v 17:55
Vrhla jsem se do sestavování seznamu česko-slovenských povídek a zjistila jsem, že jsem v této oblasti značně nezkušená. Pokouším se tedy trochu si zvednout sebedůvěru v oblasti anglicky psaných povídek a třeba tento druhý seznam bude k něčemu i vám

Opět budu samozřejmě velice ráda, když se zúčastníte

Seznam dokončených povídek se Severusem a Harrym (ČJ/SJ)

26. března 2011 v 16:56
Tak nějak nemám chuť do práce a chybí mi inspirace potřebná ke psaní. Rozhodla jsem se tedy začít sestavovat seznam česko-slovenských (nebo do čj přeložených) povídek se Severusem a Harrym, které obsahují několik kapitol a jsou již dokončené. Dělám to hlavně pro svou zábavu a získání lepšího přehledu, ale třeba se tu najde i nějaký "začátečník", kterému to pomůže. ;-)
Bohužel se v české fanfiction už příliš neorientuji, takže budu ráda, když se zúčastníte a nějaké povídky mi doporučíte.

Má oblíbená snarry videa

21. ledna 2011 v 19:19

Miluju snarry obrázky.

Dobře, ne všechny. Nemám ráda ty, na kterých Harry vypadá jako dítě a je se Severusem v mileneckém objetí - to je na mě opravdu moc.

Ale na mnohých je znázornění jejich složitého, smutného a rozporuplného vztahu úpně dokonalé. Přidávám sem tedy několik obrázkových videí, které mi sloužily a slouží jako inspirace. A pokud sdílíte mou lásku k umění, určitě se na ně mrkněte.
 
 

Reklama